PDA

View Full Version : Postimet e cilit antar/e i lexoni me gjithe deshire ?


Faqet : [1] 2 3 4

Prishtinasja_
08-08-08, 10:40
Pershendetje !

Besoj se te gjithe nga ne , qe nga dita e pare qe kemi filluar te inkuadrohem ne kete Forum kemi krijua nje bindje dhe vlersim ndaje postimeve te disa antarve me te cilet shkeputim postime te rregullta ketu ne forum ! :smile:

Atehere, tregoni se postimet e cilit antar/e i lexoni me gjithe deshire dhe ju lejne pershtypje mjafte te mire ? :smile:

Pra, po ja filloje une nga e para ...une do i veqoja postimet e Amines (meduskes), Elines, Gazi-t, Hasanmehmetit, Agollit (kopukit), Buqes, Rilindes, Arb-it, Preshevarit, BE_LK, Egit,Linka_pz, Xukit, ssares, Amazones, DEA-s, Dreni30, albanian expertit, Rafet Llapit, MemphiSx, NAKI-t , Shqiptares, Artistit, gjinit,vendasit dhe giovannit ! :smile:

Besa kohen e fundit u knaqa duke qesh me postimet Spongit dhe Tinky Winkyt ! :wink:

gazi-de
08-08-08, 10:56
hmmm
Po tuat Prishtinasja me qef i lexoj,po ka shum te tjerve dhe me koh krejt kom me i tregu qe besa.ahhaha
te pergzoj per temen shoqe:smile:

Amina
08-08-08, 11:21
Per mua jan keta:

Murgesha
Turisti
Arb
phanta rhei
Prishtinasja(cocin tem me te miren hehe)
LABI
Linka_Pz
gazi-de
Elina
Agolli
Egi
DEA
Amazona
Vjeshta
Estella
Virti
Nirvana Band
Dardan Kastrati

te tjeret me vone heheh

Adrenalina
08-08-08, 11:43
Ssara
Linka_pz
Turisti
Paradoxit
Xuki
Ninnela
Estella
Rafeti
Emine
Egi
Jador

Keta njeher.....

aaaaa
08-08-08, 12:28
Nga LABI per momentin

LABI
08-08-08, 14:00
Leximet ne tematika nuk i kualifikoj dhe nuk i nderlidhi me ndonje raport pelqimi , apo simpatije ( te llojit inter-personal)me antetaret. Me shume e nderlidhi me permbajtjen e shkrimit .. Perndryshe kur inkuadrohem , participoj ne disktuime te shumten e herave i lexoj te gjitha komentet e participuesve ne disktuim lidhur me tematiken ne fjale..

Ndersa specifikisht nga et gjitha komentet , habitusi i disa antetareve me bene pershtypje me shume te

Nakit
Reanes
Phantas (edhe pse oponent ne diskutime)

Keta jane qe mundem t'i specifikoj , perndryshe te gjithe jane te mrekullueshem (si anetar)...! :cool:

SANTANA-29
08-08-08, 14:07
Te gjitheve nga pak i lecoi ,,,,por jan dy persona qe befasojn me postimet e tyre njeri eshte Lojtari e Jadorja..,,

Abetare
08-08-08, 16:47
Fshatari, Virti, Naki nga meshkujt kanė postime qė me ėndje i lexoi ndėrsa nga femrat :Legenda na ishte seē na ishte hahaha , pastaj Rilinda , Linka ,Arkza, Selvija , Gjumashja qebesa Lovely edhpse ende mendoi se ėshtė mashkull :D etj etj...

lovely
08-08-08, 16:49
Fshatari, Virti, Naki nga meshkujt kanė postime qė me ėndje i lexoi ndėrsa nga femrat :Legenda na ishte seē na ishte hahaha , pastaj Rilinda , Linka ,Arkza, Selvija , Gjumashja qebesa Lovely edhpse ende mendoi se ėshtė mashkull :D etj etj...

hahahahahahaha

kur po dalim moj n takim? :tongue:

Abetare
08-08-08, 17:01
Kur dush veē niher hin n 'msn ta shoh syretin ahahahaha ose floktė bile qitmi ta di ēka je ahahahah

lovely
08-08-08, 17:09
Kur dush veē niher hin n 'msn ta shoh syretin ahahahaha ose floktė bile qitmi ta di ēka je ahahahah


jam djale me floke t gata hahahahahahahahahahahhaa

Arkza
08-08-08, 17:11
jam djale me floke t gata hahahahahahahahahahahhaaHiq nuk dyshoj tybe ... edhe ate Flokt si Sh........:biggrin: :redface:
Hhahahahahhahahahah Pak Hajgare mos u Hidhro ... :wink:

lovely
08-08-08, 17:13
Hiq nuk dyshoj tybe ... edhe ate Flokt si Sh........:biggrin: :redface:
Hhahahahahhahahahah Pak Hajgare mos u Hidhro ... :wink:

eh mori Arkeza, gati deri te dera jote jam ardh edhe nuk e kam dit qe t kam aq ngat moj
:rolleyes:

Arkza
08-08-08, 17:14
eh mori Arkeza, gati deri te dera jote jam ardh edhe nuk e kam dit qe t kam aq ngat moj
:rolleyes:Ehhh a e paske marre vesh ti po .... :biggrin: :biggrin:

Virti
08-08-08, 17:37
te te gjithe atyre qe se pari mendojne e pastaj shkruajn dhe jo anasjelltas! :cool:

Abetare
08-08-08, 17:51
A kan ata asi nofka Virti se ma ke hjekė marren si me dorė edeh s 'pom ban mirė ky forum me shkru kurfarė hapsirash nuk mi lejon ncncncncn

lyra2
08-08-08, 17:53
Plotesisht pajtohem me ju dy parashkruesit,ashtu eshte ,topi se lune.....:)


(abetare e ndryshove shkrimin e mehershem qe e shkrove)

Abetare
08-08-08, 18:03
Lyra s 'pom ban forumi po mi tubon shkrimet si mi marrė uji po duhet me permirsu disa herė ...lyra edhe shkrimet tua i lexoi me kėnaqėsi valla , bile atė lulen n'kry shumė ta du ahahahaha

lyra2
08-08-08, 18:08
.................................................

lyra2
08-08-08, 18:09
..secili qe shkruan dicka thote dhe dikuj i pelqen.

(Abetare ,lulen e kam per msysh te shkrimeve :P:P)

Virti
08-08-08, 18:16
A kan ata asi nofka Virti se ma ke hjekė marren si me dorė edeh s 'pom ban mirė ky forum me shkru kurfarė hapsirash nuk mi lejon ncncncncn
Abetare, kane nofka... :cool:

Arkza
08-08-08, 18:27
..secili qe shkruan dicka thote dhe dikuj i pelqen.

(Abetare ,lulen e kam per msysh te shkrimeve :P:P)Valla bre Lyr s'po te them qe je ketu veq shkrimet e tua diqka te veqanta .. nganjehere e Lexoj Dy here keshtu e kishte dhe Shqiptarja !!!!!

niemand
08-08-08, 19:33
Postimet e patriotve te mi .. i lexoj me gjith deshir.. si "MemphisX/Arb/Guri_Madh/Tropjani/" me pelqejen dhe shkrimet e .. Dallaveri (Daliveri) , dhe gjith ata qe shkruajn ke nenforumi i politikes dhe perkrahin politiken e demokratve ldd... dhe at te Dr Ibrahim Rugoves , kurse nenforumet tjera nuk i vizitoj thuajse kurr..

niemand

LABI
08-08-08, 19:49
Postimet e patriotve te mi .. i lexoj me gjith deshir.. si "MemphisX/Arb/Guri_Madh/Tropjani/" me pelqejen dhe shkrimet e .. Dallaveri (Daliveri) , dhe gjith ata qe shkruajn ke nenforumi i politikes dhe perkrahin politiken e demokratve ldd... dhe at te Dr Ibrahim Rugoves , kurse nenforumet tjera nuk i vizitoj thuajse kurr..

niemand

Cili po fiton ne Philadelphia niemand ; Mekein apo Obamma :rolleyes:

niemand
08-08-08, 20:07
Deshira ime eshte John McCain.. te merr udheheqjen ne shtepin e bardh .. por tani ai zezaku o ba i fort spo i dihet!!

McCain .. si te ul b.. ne karrike kismet do ta shkatrroj edhe nje vend te cmenur islamik "Iran" prandaj deshira ime eshte qe ai te jete ne krye te USA!

p.s Besoj qe je i knaqur me pergjigjeje..

niemand

Arkza
08-08-08, 20:10
Postimet e patriotve te mi .. i lexoj me gjith deshir.. si "MemphisX/Arb/Guri_Madh/Tropjani/" me pelqejen dhe shkrimet e .. Dallaveri (Daliveri) , dhe gjith ata qe shkruajn ke nenforumi i politikes dhe perkrahin politiken e demokratve ldd... dhe at te Dr Ibrahim Rugoves , kurse nenforumet tjera nuk i vizitoj thuajse kurr..

niemandQy qyyy qyyyyy kurr se kam dite qe s'po e Viziton ti Nen-Forumet te Tjtra qy qy rrenci i keq .... :redface:

niemand
08-08-08, 20:13
*thuajse* oj koktrashe!! .. se vertet un i du kafshet shum por ty dicka hic :S sdi cka po ndodh..

Arkza
08-08-08, 20:15
*thuajse* oj koktrashe!! .. se vertet un i du kafshet shum por ty dicka hic :S sdi cka po ndodh..Mos u Merzit se te kalon , veq pak je pa qef .. e hajte tash ec kaj me kete Avatarin tend te marre , o i marr ... :redface:

LABI
08-08-08, 20:38
Deshira ime eshte John McCain.. te merr udheheqjen ne shtepin e bardh .. por tani ai zezaku o ba i fort spo i dihet!!

McCain .. si te ul b.. ne karrike kismet do ta shkatrroj edhe nje vend te cmenur islamik "Iran" prandaj deshira ime eshte qe ai te jete ne krye te USA!

p.s Besoj qe je i knaqur me pergjigjeje..

niemand

Aha !! e LDD-ja atje me cilen eshte me Rep. apo me Demokrat ??! Me kend u fut ne "koalicion ?! :rolleyes:

niemand
08-08-08, 20:40
Lab sjemi ne emisionin "deshirat muzikore" .. te lutem

teutaA
08-08-08, 20:42
te atyre qe din te respektojn sidomos kur citojn shkrimin e tjetrit

opss me nofka me von i ceki:smile:

uliksi31
08-08-08, 21:47
te atyre qe din te respektojn sidomos kur citojn shkrimin e tjetrit

opss me nofka me von i ceki:smile:

Ske nevoj as me citue nofka, me kete fjali i ke perfshi krejt, perfshi edhe mendimin tem.

Gjumashja
08-08-08, 21:50
Fshatari, Virti, Naki nga meshkujt kanė postime qė me ėndje i lexoi ndėrsa nga femrat :Legenda na ishte seē na ishte hahaha , pastaj Rilinda , Linka ,Arkza, Selvija , Gjumashja qebesa Lovely edhpse ende mendoi se ėshtė mashkull :D etj etj...

abetare flm shume...
une s`po ceku nofka tashme veq dihet rrethi im, me kend bisedoj ashtu me shume... ma me deshira i kisha cek atyre qe nuk jau lexoj asnjehere hahahaha... e ata dihen opozita pra...:biggrin:

selvija
08-08-08, 21:55
Gjith ata qe postojn tek kaffja e forumit i lezoj me deshir se kemi bere nje shoqri te vertete,,,,
e per tjerat tema spo flas as si njo as kurr nuk ja lezoj postimet.

Gjumashja
08-08-08, 21:57
Gjith ata qe postojn tek kaffja e forumit i lezoj me deshir se kemi bere nje shoqri te vertete,,,,
e per tjerat tema spo flas as si njo as kurr nuk ja lezoj postimet.pasha mamen... se ki kot titullin Princeshe... (K)

uliksi31
08-08-08, 21:58
Gjith ata qe postojn tek kaffja e forumit i lezoj me deshir se kemi bere nje shoqri te vertete,,,,
e per tjerat tema spo flas as si njo as kurr nuk ja lezoj postimet.

Ky shkrim-mendim ishte; shkurt e shqip.:biggrin:

selvija
08-08-08, 22:02
pasha mamen... se ki kot titullin Princeshe... (K)Qe de perpak me ma dhan naj tjetr titull ishkan kot,,,:biggrin:

selvija
08-08-08, 22:03
Ky shkrim-mendim ishte; shkurt e shqip.:biggrin: Qyshtu asht kur lezon mendimet e dikujte..hahhahahaha hajnesh hhhhaahaha:biggrin:

Penelope
08-08-08, 22:22
me andje i lexoj disa ketu: Uraten, Jadore, turisti, Spongebob (knaqem tu qesh), Labi, Murgesha, Naki, Uliksi...

Breshka
08-08-08, 23:16
tek njje tem kur filloj me i lexu nuk i anashkaloj asnje

MemphiSx
09-08-08, 01:05
abetare flm shume...
une s`po ceku nofka tashme veq dihet rrethi im, me kend bisedoj ashtu me shume... ma me deshira i kisha cek atyre qe nuk jau lexoj asnjehere hahahaha... e ata dihen opozita pra...:biggrin:

Sa u gezova se spo don kush me ja nis Urimev e Pershendetjev,qe ky e pash njerin qe ka qef me pershnet hahahahahahahaah :D

Flm filonit,qe po i lexon postimet e mia,flm tjetrit anej knej phaaaaa Katastrof :P

LuLjaa
09-08-08, 01:16
Deri tash lexova, dmth prej asaj dite qe kam mungu dhe kqyra se ēka ka pas ksajde, ama vetum ketu tek Kafja e Forumit tjeter kah s'kam hi hehee
Por i lexoj ato qe me pelqejn s'po permendi nicka/emra :)

Gjumashja
09-08-08, 09:08
Sa u gezova se spo don kush me ja nis Urimev e Pershendetjev,qe ky e pash njerin qe ka qef me pershnet hahahahahahahaah :D

Flm filonit,qe po i lexon postimet e mia,flm tjetrit anej knej phaaaaa Katastrof :Psha ki oj nana jote ku po me te dhemb... :biggrin: ... ajt me arusha. . . :tongue: ...

Domira
09-08-08, 11:50
Ka plot anetar qe shkruajn gjera te mira por me pelqejne shkrimet relaksuese te atyre qe shkruajne lehte, me humor te lehte...

MemphiSx
09-08-08, 12:05
sha ki oj nana jote ku po me te dhemb... :biggrin: ... ajt me arusha. . . :tongue: ...


Hahahahah,valla moj nona jote,kurgjo skom,veq sa kesh tuj shkru se me endje i lexoj shkrimet e tuja kur t'jom nervoz,knaqna tuj kesh :D :D

lyra2
09-08-08, 12:06
..edhe kjo teme kompleksi dhe ndasie.Lexoj ajo qe me pelqen,apo duhet te cekim ata me te cilet jemi te afert edhe ne privat,laritje ,ndoshta ?!

lovely
09-08-08, 13:09
..edhe kjo teme kompleksi dhe ndasie.Lexoj ajo qe me pelqen,apo duhet te cekim ata me te cilet jemi te afert edhe ne privat,laritje ,ndoshta ?!

valla bre ti zemren ma knaq, e trunin ma kthjell :wink:

Gjumashja
09-08-08, 14:59
Hahahahah,valla moj nona jote,kurgjo skom,veq sa kesh tuj shkru se me endje i lexoj shkrimet e tuja kur t'jom nervoz,knaqna tuj kesh :D :Dpo shkyhesh pasha mamen.. masnej s`dijm cka me te be...

MemphiSx
09-08-08, 15:13
po shkyhesh pasha mamen.. masnej s`dijm cka me te be...

Ani pasha mamen,shkruje qysh i thu n'shpi "mames" qy,sa fallse je :P Postimet tuja i lexoj kur t'je origjinale :P

Perndryshe,me ėndje i lexoj postimet e Arb,Shejtonkes,Estelles,Linkes,Dianes,Honesty,Dila verit,Gurit,Reanes,Jadores,Albachik-es,Lazdranit,Nakit,selvijes,lovelyt,Elines,Gazit, etj,me pak fjale Postimet e Elites se Forumit!!

aLbaChiCk
09-08-08, 15:18
Ani pasha mamen,shkruje qysh i thu n'shpi "mames" qy,sa fallse je :P Postimet tuja i lexoj kur t'je origjinale :P

Perndryshe,me ėndje i lexoj postimet e Arb,Shejtonkes,Estelles,Linkes,Dianes,Honesty,Dila verit,Gurit,Reanes,Jadores,Albachik-es,Lazdranit,Nakit,selvijes,lovelyt,Elines,Gazit, etj,me pak fjale Postimet e Elites se Forumit!!

Ishalla nuk habitesh kur lexon postime te mijat e me mendu qe jam krejt craizy haahahahahahah me vjen mir qe dikush lexon postime te mijat

MemphiSx
09-08-08, 15:20
Vazhdo te jesh vetja jote gjithmon,lere qka thom une,apo tjetri :)

aLbaChiCk
09-08-08, 15:21
Vazhdo te jesh vetja jote gjithmon,lere qka thom une,apo tjetri :)

at e kam pas perher edhe ashtu ka me qen, Por prap eshte nje ndjenj e mir kur dikush lexon postimet e mija.Te pershendes

Arkza
09-08-08, 15:27
Une askuj s'ja Lexoj postimet .... :redface: per veq Postimet e mija .... :biggrin: :tongue: :wink:

Diana007
09-08-08, 15:30
Une askuj s'ja Lexoj postimet .... :redface: per veq Postimet e mija .... :biggrin: :tongue: :wink:

Hiq spo te besoj :biggrin:

Arkza
09-08-08, 15:32
Hiq spo te besoj :biggrin:Ehhh deee , as une hiq tybe.... :biggrin: :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
09-08-08, 15:32
mos rrej Arkzo, se ti mu edhe qatina Tinky_Winkyt na rrin ne bisht tu kqyren qka po shkrujna :biggrin:

Valla i lexoj do boll amo qata qe i kom pasen pjese te fushata jeme i lexoj edhe ma shume :biggrin:

Arkza
09-08-08, 15:33
mos rrej Arkzo, se ti mu edhe qatina Tinky_Winkyt na rrin ne bisht tu kqyren qka po shkrujna :biggrin:

Valla i lexoj do boll amo qata qe i kom pasen pjese te fushata jeme i lexoj edhe ma shume :biggrin:Rren kofsh vet ho... se tybe ju dyt po me njekni mua ,se jo une juve ... :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
09-08-08, 15:36
Rren kofsh vet ho... se tybe ju dyt po me njekni mua ,se jo une juve ... :tongue:

a e pave ku erdhe fill me lexue. A pe shef cilli po rren qetu :tongue:

Ani dove qetu qysh nuk ju kish ardhen hiq marre me rejten jo une e lexoj vetum qeta edhe qeta kishe pernime une bukuroshe e nuk e lexoj kerkand tjeter. Rrenca bre se qe jeni hajna ju kom marren vesh :tongue:

Estella
09-08-08, 15:44
e percjelli forumin shume edhe munedem me than qe lexoj postime gjithve ,pergjithesi,spo ceka emra .... jeni t'mire gjithe :)

Linka_pz
09-08-08, 19:24
Lexoj po thuaj te gjitha ato postime (tema ) ku edhe shkruaj por forumistet qe shkrimet e tyre me shume me pelqejne (kan vlera ) jan Z.Naki , Legenda (kur ka qene prezente), J`adore .

teutaA
09-08-08, 19:51
me sa po shof pothuajse gjdo njerit ketu i pelqejn shkrimet e Jador edhe ashtu thash me vete pse nuk po e shpallim si antare te vitit po po japim vota fallc kot per antar te muajve ku po fitojn gjdo her do qe nuk po ja vlen as te votosh :smile:

Prishtinasja_
09-09-08, 22:03
Kohen e fundit postime e Rizuanes me kan lene pershtypje te mire ! :wink:

emine
10-09-08, 15:26
Zero_Cool
Lovelyt
Rafetit
Elines
Jador
Fshatarit
Sherrit
etj,me falni se jeni ba shume sma rrok krejtve me ju shenu:P

turisti
11-09-08, 00:44
me andje i lexoj disa ketu: Uraten, Jadore, turisti, Spongebob (knaqem tu qesh), Labi, Murgesha, Naki, Uliksi...

Faleminderit shume e nderuara. :smile:

turisti
11-09-08, 00:49
Per mua jan keta:

Murgesha
Turisti
Arb
phanta rhei
Prishtinasja(cocin tem me te miren hehe)
LABI
Linka_Pz
gazi-de
Elina
Agolli
Egi
DEA
Amazona
Vjeshta
Estella
Virti
Nirvana Band
Dardan Kastrati

te tjeret me vone heheh

Faleminderit shume e nderuara.:smile:

turisti
11-09-08, 00:50
Ssara
Linka_pz
Turisti
Paradoxit
Xuki
Ninnela
Estella
Rafeti
Emine
Egi
Jador

Keta njeher.....

Faleminderit shume e nderuara. :smile:

teutaA
11-09-08, 00:53
Faleminderit shume e nderuara. :smile:

turistiii sipas ksaj po del qe krejt qita qe po i lexojkan shkrimet tua qenkan anatr te budallaqeve ne te zez:smile:

qika_pejes
11-09-08, 07:59
Mpilqejne shkrimet e LuLja, Estelles, Memphix per kit djale ma spo flas qdo kund fol mire ky

speci
11-09-08, 09:48
-Ishin disa qe po shkruanin mire,disa veq po u mundojshin qef me i ba vetes(dmth vetknaqsi),
-Disa po mendojshin me copy-paste me u ngrit
-Disa po u ngulshin ne guacen meskime te karakterit te vet
-Disa ishin fare te shprralluar
-Dhe disa gjysmeanalfabet qe ikin nga vetja dhe se gjejn fare as ikjen

lyra2
11-09-08, 09:52
-Ishin disa qe po shkruanin mire,disa veq po u mundojshin qef me i ba vetes(dmth vetknaqsi),
-Disa po mendojshin me copy-paste me u ngrit
-Disa po u ngulshin ne guacen meskime te karakterit te vet
-Disa ishin fare te shprralluar
-Dhe disa gjysmeanalfabet qe ikin nga vetja dhe se gjejn fare as ikjen
..permiresim.
Ishin jo po ishim
Dmth i paske lexu te gjithe ,dhe ........................:smile:

speci
11-09-08, 09:53
..permiresim.
Ishin jo po ishim
Dmth i paske lexu te gjithe ,dhe ........................:smile:
Gjeje veten ne kanarin tim vet,s'ka nevoj une me ta ba me gisht:biggrin:

Alkimisti_ch
11-09-08, 09:53
Ka shume nga shkrimet qe i veqoj por nuk od ja vlente te permendja emra sepse kjo pastaj mund te dal qe te tjeret fare si kam lexuar. Mendoj se nga te gjithe, per aq sa kam verejt une kur shkruajne seriozisht dhe e kan me gjithe mend ateher dalin postime te mrekullueshme vetem se dallon menyra e shprehjes. Derisa disa preferojen me nje humor te lehte te godasin cakun te tjeret jan me direkt dhe sikur humbin durimin. Gjithsesi doren ne zemer mua me pelqejne te gjitha shkrimet pa dallim kur jan te gjata dhe kur zgjerohen, sepse per mua kjo nenkupton qe ai/ajo merr kohe qe te trajtoj ate teme dhe une medoemeos me duhet me respektu.

lyra2
11-09-08, 09:58
Gjeje veten ne kanarin tim vet,s'ka nevoj une me ta ba me gisht:biggrin:
..ee gjeeettaaaaaaaaa....................:biggrin: ,s'me ra shume me kerku ku isha ...:P;P

speci
11-09-08, 10:03
..ee gjeeettaaaaaaaaa....................:biggrin: ,s'me ra shume me kerku ku isha ...:P;P
ok,ta njofesh veten eshte menquri,ti vleresosh te tjeret eshte c'menduri me ka pa than Nastradimusi se une i kohes se tij jom:biggrin:

Jana
11-09-08, 10:07
Ka disa qe i lexoj postimt e tyre dhe me pelqejn shum....po ne pergjithesi i lexoj ato qe sho qe jan me interesant....edhe ata shkruajn si ne humor i lexoj me shum....

Estella
11-09-08, 10:19
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Amina
Per mua jan keta:

Murgesha
Turisti
Arb
phanta rhei
Prishtinasja(cocin tem me te miren hehe)
LABI
Linka_Pz
gazi-de
Elina
Agolli
Egi
DEA
Amazona
Vjeshta
Estella
Virti
Nirvana Band
Dardan Kastrati

te tjeret me vone heheh
tflm Amina :)

Estella
11-09-08, 10:20
Mpilqejne shkrimet e LuLja, Estelles, Memphix per kit djale ma spo flas qdo kund fol mire ky


qika pejes flm shum....:smile:

LuLjaa
11-09-08, 12:13
Mpilqejne shkrimet e LuLja, Estelles, Memphix per kit djale ma spo flas qdo kund fol mire ky

Eh boll qe paske than ti pejane :D
Faleminderit :)

Estella
11-09-08, 12:15
luljaaa hajt se edhe unpo tham per ty :P

LuLjaa
11-09-08, 12:20
luljaaa hajt se edhe unpo tham per ty :P

Veē se ka than qika pejes, edhe ti po thu aa,,
.... ja s'ka keshtu kur thu vet eshte diēka se qyh :D po ani flm :)

Estella
11-09-08, 12:21
vet mori po thanm :P

LuLjaa
11-09-08, 12:26
Flm.. shume qe tash pot besoj :) :D

MemphiSx
11-09-08, 13:10
Mpilqejne shkrimet e LuLja, Estelles, Memphix per kit djale ma spo flas qdo kund fol mire ky

Ta shtoft zoti bereqetin motra jeme,per ket urim e pershendetje :D

e_martumja
11-09-08, 13:15
Ta shtoft zoti bereqetin motra jeme,per ket urim e pershendetje :Davavavva ēdo kund fol mire nuk t'ka pa ne mesin e Pdkistave:biggrin:

MemphiSx
11-09-08, 13:19
avavavva ēdo kund fol mire nuk t'ka pa ne mesin e Pdkistave:biggrin:

Normalno :D bash per qata ka thon se shkruj mir :D ahaahahahh

e_martumja
11-09-08, 13:23
Normalno :D bash per qata ka thon se shkruj mir :D ahaahahahhPrej qetash cdo postime kam me ta lexu:biggrin:

MemphiSx
11-09-08, 13:24
Prej qetash cdo postime kam me ta lexu:biggrin:Perveqqq qe ki me i lexu,merrri edhe shkruj dikund edhe i run : D

Elina
11-09-08, 13:36
Une nuk po i vecoj me nofka... ne pergjithesi i lexoj postimet e te gjitheve!
Cka postohet edhe mundohem te lexoj ketu ne Forum...perpos tek Feja edhe tek Politika...aty nuk hi gati se kurre.

MemphiSx
11-09-08, 13:38
Une nuk po i vecoj me nofka... ne pergjithesi i lexoj postimet e te gjitheve!
Cka postohet edhe mundohem te lexoj ketu ne Forum...perpos tek Feja edhe tek Politika...aty nuk hi gati se kurre.Ass une spo hi mo n'asnjonen :P

Estella
11-09-08, 14:38
Ass une spo hi mo n'asnjonen :P

Elina edhe nje send t'perbashket e paskem ahahahahahah

Adrenalina
11-09-08, 14:39
-Ishin disa qe po shkruanin mire,disa veq po u mundojshin qef me i ba vetes(dmth vetknaqsi),
-Disa po mendojshin me copy-paste me u ngrit
-Disa po u ngulshin ne guacen meskime te karakterit te vet
-Disa ishin fare te shprralluar
-Dhe disa gjysmeanalfabet qe ikin nga vetja dhe se gjejn fare as ikjen

Ishin disa.....disa nuk e din se si i ka pa vet fajtori i budallaqev nga ketu :cool:

..ti e kishe koken plot fara te specit! hahaha

speci
11-09-08, 14:47
Ishin disa.....disa nuk e din se si i ka pa vet fajtori i budallaqev nga ketu :cool:

..ti e kishe koken plot fara te specit! hahaha
Mvaret se qysh e percepton truri i dikujt budallallekun edhe magarllekun apo axhamillekun...
Shkrimet edhe shkarravinat dallojn jo ne bukur shkrim apo stilizim,por ne berthamen e vleres reale dhe kuptimit parimor.
Prandaj jemi ketu ku jemi!.

p.s Adrenalin me inate nuk fitohet as shoqeria as simpatija:biggrin:

di hala...

Domira
11-09-08, 15:23
Me mire po tregoj postimet e kujt nuk i lexoj. Nuk lexoj postime permbajtja e te cilave nuk me pelqen ose nuk kane fare permbajtje. Nuk me pelqejne postimet qe kane per qellim te imponojne mendime pa i perfillur mendimet e tjereve dmth pa respekt per mendimin e tjetrit por qe i japin vetes te drejte te jene absolut.
Postimet te cilat shprehin shfrenime te epsheve ....postime te cilat kane per qellim theksimin e unit te vet, pra egoiste si dhe postime qe nuk shprehin atmosfere te bashkebisedimit permbajtesor dhe pa hile, nuk i lexoj hiq ose iu largohem sa te mundem...
Se ma copy paste qe si lexoj hiq se hiq vec me qene dicka krejt e re qe me zgjon interesim te vecante.

speci
11-09-08, 15:24
Me mire po tregoj postimet e kujt nuk i lexoj. Nuk lexoj postime permbajtja e te cilave nuk me pelqen ose nuk kane fare permbajtje. Nuk me pelqejne postimet qe kane per qellim te imponojne mendime pa i perfillur mendimet e tjereve dmth pa respekt per mendimin e tjetrit por qe i japin vetes te drejte te jene absolut.
Postimet te cilat shprehin shfrenime te epsheve ....postime te cilat kane per qellim theksimin e unit te vet, pra egoiste si dhe postime qe nuk shprehin atmosfere te bashkebisedimit permbajtesor dhe pa hile, nuk i lexoj hiq ose iu largohem sa te mundem...
Se ma copy paste qe si lexoj hiq se hiq vec me qene dicka krejt e re qe me zgjon interesim te vecante.
me vend:biggrin:

Domira
11-09-08, 15:26
me vend:biggrin:

po de...flm:smile:

speci
11-09-08, 15:39
Arsyeja eshte ajo qe secilin e shtyn te shkruaj.
Kurse arsyeja mundet te pershkohet me menquri,kurozitet,lakmi,perfitim,etj etj...
Per ta kuptuar arsyen e pyesim veten PSE shkruajm edhe qfare dojm,ateher e dijm edhe e gjejm te vereten qe shkruajm...
Domira ti e kupton kete,e ke me leht sepse ke dy parime qe te bejn te kapshme per mua...
TE FALEM

Luciano
11-09-08, 15:50
Kush e posedon tė vėrtetėn ? Posedon universin,
Ne jemi thjesht, *mendimtar*.

GURI SYLAJ
06-01-09, 09:14
Une ,kur kam kohe ,lexoj!Dhe secilin shkrim ,pavaresisht i kujt eshte ,mundohem me e ba pasqyre ku e shohe veteveten,mundohem te mesoj dicka !!Ajo qe me duket me vlere mundohem me e regjistru dikund e ajo qe nuk me duket e rendesishme ,nese nuk mund t'a anashkaloj atehere mundohem me e harru shpejt!
Thene sinqerisht,une kam nje shtylle per te cilen mbeshtetem dhe sa me larg kesaj shtylle qe jam aq me e pa vlere me duket vetevetja.Kjo vlene edhe per te tjeret!
Aty ku nuk ka kulture te debatit ,ku mungon rrespekti per tjetrin, ku biseda bie ne nivelin e rrugaqerise as nuk e shohe me vlere e as te nevojshme te debetoj!
Shkrimet qe nuk kan nje qellim dhe nje porosi nuk i marr per serioze.....!

Urata
06-01-09, 16:00
me andje i lexoj disa ketu: Uraten, Jadore, turisti, Spongebob (knaqem tu qesh), Labi, Murgesha, Naki, Uliksi...


Flm, Perl dardane!

...lexoj te gjithe, komunikoj me pak, mbyll pc me mbreselenje te pak diskutuesve!... prodhoj fjale/mendime, riprodhoj, copy-paste ate qe ma merr mendja se ia vlen te rilexohet/mesohet...

...shkurt-shqip kalim kohet!... msn contact nga diskutuesit kam Barbarozen, Gjebrailin, BigBacin dhe "Dilingjin"...

Domira
06-01-09, 16:06
Arsyeja eshte ajo qe secilin e shtyn te shkruaj.
Kurse arsyeja mundet te pershkohet me menquri,kurozitet,lakmi,perfitim,etj etj...
Per ta kuptuar arsyen e pyesim veten PSE shkruajm edhe qfare dojm,ateher e dijm edhe e gjejm te vereten qe shkruajm...
Domira ti e kupton kete,e ke me leht sepse ke dy parime qe te bejn te kapshme per mua...
TE FALEM

Tani e pash kete postim speci:smile: Te falemnderit per komplimentin por e verteta eshte se edhe ti ke disa parime te cilat me bejne qe te ndjehem mire kur i lexoj postimet tua dhe te ndjek gjate shkrimeve :D

qika_pejes
06-01-09, 18:19
Memphisit se ka stil me shkrujte

Oqeani
06-01-09, 18:36
I lexoj postimet e shkurta, sepse nuk me premton koha per " Romane" - vetem nese eshte diē me rendesi i lexoj ato... - nuk veēoj shkruesin, por tekstin !

emine
06-01-09, 19:13
une i lexoi shumicene postimev....dhe shumica e forumistav jan te kendshem,,,,nuk me pelqen em lexu ka politika e feja se me qohet dhimbta e kres,se jam hy me kalu kohen mu argetu,,mbes ka humori,ka diskutimet,ka kafja,,,edhe bajagi si shpesh shkepi gazeta ka pacenzura;)

ju pershendes gjithve,e ma s eshumti Grate valla;)

Virti
08-01-09, 01:09
me vie keq te bej dallime te tilla. :cool:

luckyman
08-01-09, 20:30
Te gjith me duken "Kreativ".

Luana
08-01-09, 20:40
Tė gjithė pa marrė parasysh , qdo postim qė ka diqė interesant ose diqė pėr tė qeshur , me knaqesi i lexoj , nuk i lexoj atyreve qė shkruajn me mendjemadhėsi se me shkojn nerva ....nuk i dihet se qfar fshihet pas ekrarit tė PC-sė....!

Urata
08-01-09, 21:16
une i lexoi shumicene postimev....dhe shumica e forumistav jan te kendshem,,,,nuk me pelqen em lexu ka politika e feja se me qohet dhimbta e kres,se jam hy me kalu kohen mu argetu,,mbes ka humori,ka diskutimet,ka kafja,,,edhe bajagi si shpesh shkepi gazeta ka pacenzura;)

ju pershendes gjithve,e ma s eshumti Grate valla;)


O disponim i grave je ti, he nafak paq ...! ...keto ditet e para t'2009-tes gati vetem ty po t'lexoj.

shfletuesi_
08-01-09, 21:22
T'jeta Chatit...

Une qdohere kerkoj postimet e mija per te lexuar dhe pastaj filloj tek te tjeret :) Por skam dike qe me terhjek ne postimet e tij , akoma deri me sot skam hasur ne ndonje postim qe kam lexuar deri ne vund ne perjashtim te disave ne temat shoqerore....


pra postimet e mija me pelqejn me se shumti (-_*)

LuLjaa
08-01-09, 23:38
Garant se postimet e mija si lexon kerkush huhu

Une i lexoj ato qe kan humor ma shume

shfletuesi_
08-01-09, 23:43
Garant se postimet e mija si lexon kerkush huhu

Une i lexoj ato qe kan humor ma shume

Nese deri me sonte si ka lexuar askush psotimet tua.. Atehere sonte une lexova nje...hahaha

LuLjaa
08-01-09, 23:48
Nese deri me sonte si ka lexuar askush psotimet tua.. Atehere sonte une lexova nje...hahaha

Mjafton kjo, ma shume s'du edhe mos me lexu :D flm.. tyjee

AlbaSoft
08-01-09, 23:50
Kuptohet t`miat vetem e vetem pse jan t`miat se jo per tjetr edhe postimet e Qikave kam merrrak me i lexu..

LuLjaa
08-01-09, 23:54
Kuptohet t`miat vetem e vetem pse jan t`miat se jo per tjetr edhe postimet e Qikave kam merrrak me i lexu..

E t'mijat jo a :smile: :biggrin: ncnc

Giovanni
09-01-09, 09:35
Te antares DEA.

teutaA
09-01-09, 09:36
te krejt mahalles:smile:

emine
09-01-09, 09:39
te krejt mahalles:smile:

une teuten e njeki per ferkemi:tongue: baheshi bashk dore per dore,edhe shkojme te budallt e rrim qaty ka dy tri ore:biggrin:

Idila
09-01-09, 11:02
Nuk i kam vecuar asnjėherė, por lexoj atė qė arrij, derisa mė premton koha!

AlbaSoft
09-01-09, 11:23
E t'mijat jo a :smile: :biggrin: ncnc

Po si jo moj ti ket duhet ta dish pa e then un nuk pse dyshon ahhhahaha.

Estella
09-01-09, 18:53
Lexoj pergjithsi postimet e reja ....:smile:

Gjumashja
05-07-09, 20:48
Fshatarit, Artistit, Tomorit, Rilindes, Arkzes, Lacostes, Lulja, Albachick, shfletuesit, edhe plot tjereve
i vazhdoj derisa t`me kujtohen se nuk m`ka dal gjumi mire per me i kujtu edhe tjeret

Peja-Boy
05-07-09, 21:15
O me falni ne shprehje seskom qare pa e thon .....

Kur ka thon Njona nje Fjal e kom lshu Pc ejom shtri tu kesh ....

"Atyne duhet me jau qi nonen shuplak Hundve "

Postimet e kesaj i percjell shume spo e ceku cila eshte !!

aLbaChiCk
05-07-09, 21:18
O me falni ne shprehje seskom qare pa e thon .....

Kur ka thon Njona nje Fjal e kom lshu Pc ejom shtri tu kesh ....

"Atyne duhet me jau qi nonen shuplak Hundve "

Postimet e kesaj i percjell shume spo e ceku cila eshte !!


haahahahahahahahahahaha e poshter koka :biggrin:

Peja-Boy
05-07-09, 21:19
haahahahahahahahahahaha e poshter koka :biggrin:

Haahahahahahahahaha se mbaj mend vallahen kur kom qesh ma shume ...lot em delshin !!

Gjumashja
05-07-09, 21:19
valla edhe une pe di cila osht ama spo e hapi gojen hahahah

aLbaChiCk
05-07-09, 21:20
valla edhe une pe di cila osht ama spo e hapi gojen hahahah

hahaahahahahahahahahahahahahahahah un spe di cila asht :biggrin:

Peja-Boy
05-07-09, 21:20
valla edhe une pe di cila osht ama spo e hapi gojen hahahah

hahahahahahahah Pst mos rego nese e din .... se po e han edhe ti naj shuplak Hundve hahahahaha

aLbaChiCk
05-07-09, 21:21
Haahahahahahahahaha se mbaj mend vallahen kur kom qesh ma shume ...lot em delshin !!

ani edhe kur te jesh i merzitur ndonjiher kujtoj ato fjal edhe te kalon merzija menjiher :smile:

Gjumashja
05-07-09, 21:22
jo hiq spo tregoj se m`ka fjet nana hahahahahaha

Peja-Boy
05-07-09, 21:22
ani edhe kur te jesh i merzitur ndonjiher kujtoj ato fjal edhe te kalon merzija menjiher :smile:


Me i kujtu disa postime te saj harroj Merzin menjeher !! Bash sot gjithditen kam en kendej me ka munguar !!

aLbaChiCk
05-07-09, 21:24
Me i kujtu disa postime te saj harroj Merzin menjeher !! Bash sot gjithditen kam en kendej me ka munguar !!

me vjen kec :rolleyes:

Peja-Boy
06-07-09, 15:32
me vjen kec :rolleyes:

Shpresoj se sot do jete kendej pari me heret !!:confused:

aLbaChiCk
06-07-09, 16:26
Shpresoj se sot do jete kendej pari me heret !!:confused:

hahhaahahahahaahahahaha shtrigani njiher qka paske ik tash a :biggrin: nashtavjen edhe ajo me heret sot :biggrin:

Peja-Boy
06-07-09, 16:29
hahhaahahahahaahahahaha shtrigani njiher qka paske ik tash a :biggrin: nashtavjen edhe ajo me heret sot :biggrin:

Kesh me ble nje Pizza ---e tu e honger ma zune ne fyt !!

aLbaChiCk
06-07-09, 16:39
Kesh me ble nje Pizza ---e tu e honger ma zune ne fyt !!


hahahahaahahh tu boft tul e vjam

Peja-Boy
06-07-09, 16:41
hahahahaahahh tu boft tul e vjam

Amin ishalla se jom bo si Maichael Jackson ...

Qika^Me^Kule
06-07-09, 16:42
Po ma se shumti i lexoj te mijat ghaaghaghaghaghagh se em duken ma interesante se te tjerve ti lexoj,,,,

aLbaChiCk
06-07-09, 16:43
Amin ishalla se jom bo si Maichael Jackson ...

haahhhahaahahahhaahahahahaahahahahahahahahhahahaah ahhahahahahahahah po ku e gjete ato me ja lknun eshnat se :P

Peja-Boy
06-07-09, 16:44
haahhhahaahahahhaahahahahaahahahahahahahahhahahaah ahhahahahahahahah po ku e gjete ato me ja lknun eshnat se :P

Saher shikoj veten them he be no jom Lig si aj mos po vdes edhe une si aj hahahahahaa

aLbaChiCk
06-07-09, 17:19
Saher shikoj veten them he be no jom Lig si aj mos po vdes edhe une si aj hahahahahaa

hahahahahahahhahahaahahahahhahahhahahahahahah shtrigani e di un qka ki ti qe je ligshtu ashtu ... hajt se ta boj qaren un ty hiq mos ta nin :tongue: :tongue:

Peja-Boy
06-07-09, 17:20
hahahahahahahhahahaahahahahhahahhahahahahahah shtrigani e di un qka ki ti qe je ligshtu ashtu ... hajt se ta boj qaren un ty hiq mos ta nin :tongue: :tongue:

Babushka N“Dore tende e te Zotit ....

aLbaChiCk
06-07-09, 17:21
Babushka N“Dore tende e te Zotit ....

jeeeppppppp :tongue: :tongue:

Peja-Boy
06-07-09, 17:22
jeeeppppppp :tongue: :tongue:

Bash mke shti mu interesu edhe per ty ... Po nuk e besoj se te meritojn valla per ata edhe sjam mundu deri tash .!!

aLbaChiCk
06-07-09, 17:27
Bash mke shti mu interesu edhe per ty ... Po nuk e besoj se te meritojn valla per ata edhe sjam mundu deri tash .!!

Ti e din per mu loqki qe un sun boj me gjithkon e me qeshit selaki :biggrin: lem se mire jam kshtu ...eigene BosS :cool:

Peja-Boy
06-07-09, 17:28
Ti e din per mu loqki qe un sun boj me gjithkon e me qeshit selaki :biggrin: lem se mire jam kshtu ...eigene BosS :cool:

More jam tu mendu njo te fort ...se i kom do shkoklan po mi zen po mi rreh em Koritin hahahahahaahahahaa

pirro
06-07-09, 19:38
Po ma se shumti i lexoj te mijat ghaaghaghaghaghagh se em duken ma interesante se te tjerve ti lexoj,,,,

e di qe ti e lexon shkrimet e mia, pranoje se kusheri me ki

aLbaChiCk
06-07-09, 19:50
More jam tu mendu njo te fort ...se i kom do shkoklan po mi zen po mi rreh em Koritin hahahahahaahahahaa

hahahahahhhahahahhhahhahah anii shkoklana a po don me ju hi shuplaka hunve nersy teje a :tongue: :tongue: :tongue:

Peja-Boy
06-07-09, 19:52
hahahahahhhahahahhhahhahah anii shkoklana a po don me ju hi shuplaka hunve nersy teje a :tongue: :tongue: :tongue:

Per qata spo dua me korit veten ..hahahahahahaha

Diana007
06-07-09, 19:53
Albes, se e di se me shan nakund ahaahahahahahah

aLbaChiCk
06-07-09, 19:55
Per qata spo dua me korit veten ..hahahahahahaha

hahahhahahahahahahhaahhahhahhahhahahahah po de as sje qe jav man anen atyne as mu :tongue:

aLbaChiCk
06-07-09, 19:56
Albes, se e di se me shan nakund ahaahahahahahah

qe qe kjo shkeka ooo tligat mi marsh e mi mledhsh ti mu hoooo ......po edhe me te sha un prej dashnis e kam moj :wink:

Peja-Boy
06-07-09, 19:58
hahahhahahahahahahhaahhahhahhahhahahahah po de as sje qe jav man anen atyne as mu :tongue:

Qaty bije en dilem vallahen ... veq ju ... Nanen edhe une grushta Hunve mbas teje me bo mem Korit ...

Diana007
06-07-09, 20:00
qe qe kjo shkeka ooo tligat mi marsh e mi mledhsh ti mu hoooo ......po edhe me te sha un prej dashnis e kam moj :wink:

Hiq nuk te besoj me , gjith naten nuk kam fjet mram , se nuk kam pi soki :biggrin: , po i kam tregu Artes veq mos te paft ka me ju myt te dyave ahahahaahahahaahah

aLbaChiCk
06-07-09, 20:01
Hiq nuk te besoj me , gjith naten nuk kam fjet mram , se nuk kam pi soki :biggrin: , po i kam tregu Artes veq mos te paft ka me ju myt te dyave ahahahaahahahaahah

haahahahahahahahahahahhhahhahahah ani pra te dyjat mi marrshit tligat :biggrin: :biggrin: qetash shkoj e ruj edhe ato un :biggrin:

aLbaChiCk
06-07-09, 20:02
Qaty bije en dilem vallahen ... veq ju ... Nanen edhe une grushta Hunve mbas teje me bo mem Korit ...

hahahahahahahahahahahhahhah ni kry e kemi pasha mu :tongue: :tongue:

Peja-Boy
06-07-09, 20:02
Hiq nuk te besoj me , gjith naten nuk kam fjet mram , se nuk kam pi soki :biggrin: , po i kam tregu Artes veq mos te paft ka me ju myt te dyave ahahahaahahahaahah

Ta besoj qe ske flejt gjithnaten .. po mos tpaska puth kush mire e ti paska shkund Sjalicat hahahahahahahaahaahahahahahahahhahahaha

Peja-Boy
06-07-09, 20:03
hahahahahahahahahahahhahhah ni kry e kemi pasha mu :tongue: :tongue:

Hahahahahahaahahahahaah o ty T“Kam Idol bre vallahen .. Llokum te kam !!

aLbaChiCk
06-07-09, 20:04
Hahahahahahaahahahahaah o ty T“Kam Idol bre vallahen .. Llokum te kam !!

a ja kajm nonen wochende shkojm te lorena e vizitojm hahaahhaahahahh

Peja-Boy
06-07-09, 20:05
a ja kajm nonen wochende shkojm te lorena e vizitojm hahaahhaahahahh

O Pasha ty Po ... veq a je ajo qe e mban Fjalen ..edhe une qen u bofsha mos ardhsha ..

Diana007
06-07-09, 20:05
haahahahahahahahahahahhhahhahahah ani pra te dyjat mi marrshit tligat :biggrin: :biggrin: qetash shkoj e ruj edhe ato un :biggrin:

O ka te pret aaa :biggrin:

aLbaChiCk
06-07-09, 20:06
O ka te pret aaa :biggrin:

pata me shku me ja ngit per fyti po masi erdh e lash e shti ndor ktu tash :tongue:

LaCoStA
06-07-09, 20:06
Hiq nuk te besoj me , gjith naten nuk kam fjet mram , se nuk kam pi soki :biggrin: , po i kam tregu Artes veq mos te paft ka me ju myt te dyave ahahahaahahahaahah

Hajt mos ta nin ty, se kjo tash tri net s'ko me mujt me fjet :redface:

haahahahahahahahahahahhhahhahahah ani pra te dyjat mi marrshit tligat :biggrin: :biggrin: qetash shkoj e ruj edhe ato un :biggrin:

Qka po bon ti, a u lodhe? :cool:

aLbaChiCk
06-07-09, 20:08
Hajt mos ta nin ty, se kjo tash tri net s'ko me mujt me fjet.Qka po bon ti, a u lodhe?.

mi marsh tligat ti hoooo po ku lodhet dreqi ejjjj :P pash mu qysh tkom :tongue:

aLbaChiCk
06-07-09, 20:08
O Pasha ty Po ... veq a je ajo qe e mban Fjalen ..edhe une qen u bofsha mos ardhsha ..

oooo spo guxoj me premtu kurgjo se sjam bash e sigurt a me bon kerri se nuk e kam mire veq te kallxoj me kohe ok?

Peja-Boy
06-07-09, 20:10
oooo spo guxoj me premtu kurgjo se sjam bash e sigurt a me bon kerri se nuk e kam mire veq te kallxoj me kohe ok?

Oki ... Te shohim te premten ne Mbremje !!

Diana007
06-07-09, 20:12
Juhuu :biggrin:

aLbaChiCk
06-07-09, 20:13
Oki ... Te shohim te premten ne Mbremje !!

ok ylli

Peja-Boy
06-07-09, 20:13
Juhuu :biggrin:

Nuk em ktheve pergjigje ... T“Paska shnuk keq njoni hahahahahahaahah

LaCoStA
06-07-09, 20:14
mi marsh tligat ti hoooo po ku lodhet dreqi ejjjj :P pash mu qysh tkom :tongue:

Hiq nuk du me t'kallzu qysh jom, se ma keni nguc Dianen, e une per ta qes pushk :mad:

aLbaChiCk
06-07-09, 20:15
Hiq nuk du me t'kallzu qysh jom, se ma keni nguc Dianen, e une per ta qes pushk :mad:

ani qe spe nguci Dianen e pot nguci ty a mkallxon tash :tongue: :tongue:

Diana007
06-07-09, 20:16
ani qe spe nguci Dianen e pot nguci ty a mkallxon tash :tongue: :tongue:
Ndera un per te e kalli Fd-n :biggrin:

LaCoStA
06-07-09, 20:18
ani qe spe nguci Dianen e pot nguci ty a mkallxon tash :tongue: :tongue:

Mos po t'rreh najkush me m'nguc mue? (ku te koka ajo fugura qe e qet guhen bre) :tongue:

aLbaChiCk
06-07-09, 20:21
Mos po t'rreh najkush me m'nguc mue? (ku te koka ajo fugura qe e qet guhen bre) :tongue:

Po kush osht bre aj bir none qe me rreh mu a? ajo fugura kur te vjen tash ju skeni me dit se dal prej ktu mo :tongue:

Zhaneta
06-07-09, 22:35
Postimet e ,,,

GIOVANNI
ALBONITES
TRINES
ALBECHIKES
EDHE SHUM TJERA NUK PO I CEKU.....

romansa
06-07-09, 22:40
me pelqejn gjith postimet qe jane pa ofendime dhe te mira,,,por veēoj postimet qe shkruhen me humor qe te bejn te qeshin,si rafetit,shejtonkes,lovelyt,uliksit,gur sylaj,murgeshes,dogzona,shfletuesit,e shume shume te tjereve,qe me falni qe smuj gjithve me ju permedn,gjith jeni shume te mire
argetohuni sa me shume,qe te largohemi bile pak ēaste nga streset e perdiitshme te jetes!

romansa
06-07-09, 22:40
me pelqejn gjith postimet qe jane pa ofendime dhe te mira,,,por veēoj postimet qe shkruhen me humor qe te bejn te qeshin,si rafetit,shejtonkes,lovelyt,uliksit,gur sylaj,murgeshes,dogzona,shfletuesit,e shume shume te tjereve,qe me falni qe smuj gjithve me ju permedn,gjith jeni shume te mire
argetohuni sa me shume,qe te largohemi bile pak ēaste nga streset e perdiitshme te jetes!

shfletuesi_
06-07-09, 22:52
me pelqejn gjith postimet qe jane pa ofendime dhe te mira,,,por veēoj postimet qe shkruhen me humor qe te bejn te qeshin,si rafetit,shejtonkes,lovelyt,uliksit,gur sylaj,murgeshes,dogzona,shfletuesit,e shume shume te tjereve,qe me falni qe smuj gjithve me ju permedn,gjith jeni shume te mire
argetohuni sa me shume,qe te largohemi bile pak ēaste nga streset e perdiitshme te jetes!


Shazote shyqyr qe me kishe fut ne list se mos me pas kan emri jem qetu une ma s'kisha shkrujt... Valla ti e ke mbajt Top listen 1 kohe te gjat tash e ke lshu ta ka Zan rendin dikush tjeter hahahaha...

romansa
06-07-09, 22:53
Shazote shyqyr qe me kishe fut ne list se mos me pas kan emri jem qetu une ma s'kisha shkrujt... Valla ti e ke mbajt Top listen 1 kohe te gjat tash e ke lshu ta ka Zan rendin dikush tjeter hahahaha...
hahah po shfletus pse kush ma ka zene more vendin ???ani ti ku po gjindesh qe na humbe njeher:eek:

romansa
07-07-09, 06:03
me pelqejn gjith postimet qe jane pa ofendime dhe te mira,,,por veēoj postimet qe shkruhen me humor qe te bejn te qeshin,si rafetit,shejtonkes,lovelyt,uliksit,gur sylaj,murgeshes,dogzona,shfletuesit,e shume shume te tjereve,qe me falni qe smuj gjithve me ju permedn,gjith jeni shume te mire
argetohuni sa me shume,qe te largohemi bile pak ēaste nga streset e perdiitshme te jetes!
..i lexoj kur kam mundesi dhe me pelqejn edhe postimet e Paradoxit,Dallendyshes,Albachic,lulja,Janes,Idila, Shqiptare nga turqia,e hsume e shume tjere

speci
07-07-09, 09:39
t'gjithe atyne qe shkruajn arsyeshem:biggrin:

shfletuesi_
07-07-09, 10:36
hahah po shfletus pse kush ma ka zene more vendin ???ani ti ku po gjindesh qe na humbe njeher:eek:

Isha ne burg ca dite paguva nje denim dhe dola perseri... :) :biggrin: Euro nuk kisha keshtu qe me burg e lava denimin hahahahhaha

Breshka
07-07-09, 12:02
t'gjithe atyne qe shkruajn arsyeshem:biggrin:

e une anasjelltas kur ja futin kot e kot knaqna tu kesh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgeshes,shejtonkes,emines,lovely,rafetit,dianes. albonites,e shum valla edhe me specin sa her po e lexoj veq po kqyri e po keshi diqysh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Diana007
07-07-09, 12:08
e une anasjelltas kur ja futin kot e kot knaqna tu kesh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgeshes,shejtonkes,emines,lovely,rafetit,dianes. albonites,e shum valla edhe me specin sa her po e lexoj veq po kqyri e po keshi diqysh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pa mos guco mu e Albonites mos na lexo ahahahaha ja din ti hallin vetit , te mysim :biggrin:

Breshka
07-07-09, 12:17
Pa mos guco mu e Albonites mos na lexo ahahahaha ja din ti hallin vetit , te mysim :biggrin:

jom tut prej vendndodhjes e ju dyja me zi doni me ba aaa qikat e reja ncncncncnc http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

shfletuesi_
07-07-09, 12:59
vetem te Luanes me pelqejn :)

Idila
07-07-09, 13:08
Mvaret nga premtimi i kohės, por mundohem postimet e disa anėtarėve tė mos i lė mangut...! :D

Tomori
07-07-09, 15:18
Mvaret nga premtimi i kohės, por mundohem postimet e disa anėtarėve tė mos i lė mangut...! :D
Kuptohet idila te lumshin duart Idila...

Luana
07-07-09, 15:30
vetem te Luanes me pelqejn :)
Uhė , tė paktėn njė prej dhjet mijėve doli fer ...thanks God !:biggrin:

Peja-Boy
07-07-09, 16:49
Une me se shumti ato qka me Citojn Mua...ato qka me drejtohen mua edhe ato qka shkruhen mbas postimeve te mija !!

Secilin Anetar nen Kontroll kur jom ksajde !!

http://www.dardania.de/vb/upload/search.php?searchid=1295198

lazdrani
07-07-09, 18:28
Murgesha
DEA
Turisti
Paradoxi 13
Urata
Psikologu
Naki
Honesty
Lovely
Uliksi
Halla e Madhe
Idila
Diana 007
Albonita
Albachick
Nimand
shfletuesi
Luana
Dogzona
Gentiana
Memphis
Lulja
Jana
Zhaneta
ANNA
Arkza
Yllka
Brikenda
Tomori
RRUSHI
Dallendyshja
Rafeti
Giovani
...................................shume antare tjere qe tani nuk me kujtohen.

DEA
07-07-09, 19:44
Murgesha
DEA
Turisti
Paradoxi 13
Urata
Psikologu
Naki
Honesty
Lovely
Uliksi
Halla e Madhe
Idila
Diana 007
Albonita
Albachick
Nimand
shfletuesi
Luana
Dogzona
Gentiana
Memphis
Lulja
Jana
Zhaneta
ANNA
Arkza
Yllka
Brikenda
Tomori
RRUSHI
Dallendyshja
Rafeti
Giovani
...................................shume antare tjere qe tani nuk me kujtohen.

Faleminderit, gjithashtu lexohen shkrimet e tua edhe pse i ke rrallu kogja si fort.

Kaqanikasja
07-07-09, 20:13
uuuu jan te shumte

Turisti,
Diana-007
zhaneta
giovani
Tomori
Peja boy
Dani11
mempiXs po ky me shum ne politik po hyn kundershtar te fort e kam ehehe
Qika me kule edhe kjo bejgi njefar xheloze ishte e kisha qejf
Paradox
Oqeani
Zero.cool
Albachik
e shum e shum te tjere qe ndoshta i kam harruuuuuuuuuu kerkoj falje

Diana007
07-07-09, 20:21
Lazdran , Linushe ju flm shum .... gjithashtu i lexoj shkrimet e juaja :cool:

Idila
07-07-09, 20:56
Murgesha
DEA
Turisti
Paradoxi 13
Urata
Psikologu
Naki
Honesty
Lovely
Uliksi
Halla e Madhe
Idila
Diana 007
Albonita
Albachick
Nimand
shfletuesi
Luana
Dogzona
Gentiana
Memphis
Lulja
Jana
Zhaneta
ANNA
Arkza
Yllka
Brikenda
Tomori
RRUSHI
Dallendyshja
Rafeti
Giovani
...................................shume antare tjere qe tani nuk me kujtohen.
Danke Romeo, poashtu ju lexoj me kėnaqėsi! :smile:

Qika^Me^Kule
08-07-09, 23:11
uuuu jan te shumte

Turisti,
Diana-007
zhaneta
giovani
Tomori
Peja boy
Dani11
mempiXs po ky me shum ne politik po hyn kundershtar te fort e kam ehehe
Qika me kule edhe kjo bejgi njefar xheloze ishte e kisha qejf
Paradox
Oqeani
Zero.cool
Albachik
e shum e shum te tjere qe ndoshta i kam harruuuuuuuuuu kerkoj falje

si moj xheloze ne cafr aspekti me thua?? xheloza ka politika a si po mendo??


Une vetem postime e mia i lexoj ma se shumti se qeshi me veten masnej,,,, :biggrin: askujt tjeter hiq:tongue:

Jana
09-07-09, 00:12
Une i lexoj postimet e te gjithve...ato qe i zo i lexoj...

Rregullisht i lexoj porstimet qe bohen ne lidhje me Mjeksin....

teutaA
09-07-09, 02:05
pasi vet nuk shkruaj shum kaloj kohen duke lexu disa vetem i kaloj varet prej temes ndoshta disa jan me special qe pelqej shkrimet e tyre tek temat serioze por spo i ceki me nickname :smile:

speci
09-07-09, 06:55
pasi vet nuk shkruaj shum kaloj kohen duke lexu disa vetem i kaloj varet prej temes ndoshta disa jan me special qe pelqej shkrimet e tyre tek temat serioze por spo i ceki me nickname :smile:
ma mire:biggrin:

Makresh
09-07-09, 08:13
Ata qė mė citojn me se shumti :wink:

Albonita
09-07-09, 09:58
Zhani.....Lazdrani...Breshka Ju falimindert shumee..edhe une jau lexoj shenimet e juaj..!

P/S.....Te gjith Antrve se ja vlen mi lexua i lexoj.. edhe kam Rrespekt per shkrimet e tyre..e sidomos ata ce e dridhin Dardanin..!

Kaqanikasja
09-07-09, 10:34
si moj xheloze ne cafr aspekti me thua?? xheloza ka politika a si po mendo??


Une vetem postime e mia i lexoj ma se shumti se qeshi me veten masnej,,,, :biggrin: askujt tjeter hiq:tongue:


Hhahahaha ne shum sende hahahaha hajgare pak

shfletuesi_
09-07-09, 10:53
Nese thoni cilat si lexoni e ki sha pas me leht me ju tregu :P

Qika^Me^Kule
09-07-09, 17:06
Hhahahaha ne shum sende hahahaha hajgare pak

Une me dit qe me xhelozon ka politika te kisha knaq nervat kacurel ti kishna bae :tongue: eheheheeh

Qika^Me^Kule
09-07-09, 17:07
Nese thoni cilat si lexoni e ki sha pas me leht me ju tregu :P

ani de hajt tregom ?? qe kur te thot postimet tuja si lexoj kurr e di tybe...:tongue:

Kaqanikasja
15-07-09, 22:57
Une me dit qe me xhelozon ka politika te kisha knaq nervat kacurel ti kishna bae :tongue: eheheheeh

edhe un shum ja baj gajle se qka shkruani ju qka doni shkruani per nga politika se kot e keni te me boni nervoz se e njof politiken bejgi si shum hehehehehehhehehehheh

Urata
15-07-09, 23:03
postimet e te gjitheve i lexoj........... ama, nuk pelqej te gjitha shkrimet!

Pupi
15-07-09, 23:05
postimet e te gjitheve i lexoj........... ama, nuk pelqej te gjitha shkrimet!
Unė i pėrzgjedh ca , tuat janė nė mesin e tyre.

Njė gjė mė qudit sa je ti e fiksuar nė at Ldd tėnde ?
Ani tashmė kur jemi edhe "qifta" e ....

Urata
15-07-09, 23:11
Unė i pėrzgjedh ca , tuat janė nė mesin e tyre.

Njė gjė mė qudit sa je ti e fiksuar nė at Ldd tėnde ?
Ani tashmė kur jemi edhe "qifta" e ....


ani de me mire...! kem cka flasim....!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...
pernime thanks, per lexim e pranim "cifti" ...
e me thanks qe kundershton LDD, e din PSE? sepse m'forconi vullnetin per ti perkrahe....:wink:

a morre vesh me dad'n...?!

~AnnA~
15-07-09, 23:14
postimet e te gjitheve i lexoj........... ama, nuk pelqej te gjitha shkrimet!
Postimet tua edhe i lexoj edhe i pelqej !

Urata
15-07-09, 23:16
Postimet tua edhe i lexoj edhe i pelqej !

edhe une tuajat Annushe...!

uck_aksh
16-07-09, 01:01
i lexoj te gjitha pos atyre qe kan mbi 5 rena pritoj mi lexu

Tomori
11-08-09, 23:03
uuuu jan te shumte

Turisti,
Diana-007
zhaneta
giovani
Tomori
Peja boy
Dani11
mempiXs po ky me shum ne politik po hyn kundershtar te fort e kam ehehe
Qika me kule edhe kjo bejgi njefar xheloze ishte e kisha qejf
Paradox
Oqeani
Zero.cool
Albachik
e shum e shum te tjere qe ndoshta i kam harruuuuuuuuuu kerkoj falje

Kaqanikasja po ashtu je e mrekullueshme ne Postime...

desert
11-08-09, 23:14
ne pergjithesi i lexoj por kur nuk kam kohe me shume ata qe kam me shume bised

ENGJELLUSHA
12-08-09, 09:50
Qe te gjithve nuk do veqoj askend

Pupi
12-08-09, 13:21
Kaqanikasja po ashtu je e mrekullueshme ne Postime...
Po a, jo more ...
hahahahahaha....
Une i lexoj t'shejtonkes, veq mos me qel gojn ajo dikah se une jam aty, a pėrgjegje apo replik kurr si boj...

Rozafa
12-08-09, 13:39
Po a, jo more ...
hahahahahaha....
Une i lexoj t'shejtonkes, veq mos me qel gojn ajo dikah se une jam aty, a pėrgjegje apo replik kurr si boj...

Une te ketij Popit..upsss Pupitttt,duke mos e anashkalu humorin e tij :biggrin:

Pupi
12-08-09, 13:46
Une te ketij Popit..upsss Pupitttt,duke mos e anashkalu humorin e tij :biggrin:
hahahahaha s'lat emen qi egziston pa ma ngjit.
Valla Rozi edhe une tye t'due... t'due ty edhe miken tėnde.

Rozafa
12-08-09, 13:49
hahahahaha s'lat emen qi egziston pa ma ngjit.
Valla Rozi edhe une tye t'due... t'due ty edhe miken tėnde.

Ani de..Ti mua,Une Ty...:wink:

Estella
17-11-09, 22:40
emines...:)

emine
17-11-09, 22:42
emines...:)

tybeh edhe une postimet e estelles,po kjo spo hyn si perpara ksajde,,,:mad:

AlbaSoft
17-11-09, 22:58
I lexoj gati te gjith por me shum i lexoj ata shkruajn shkurt shqip jo referate aty me rendit.

LaCoStA
18-11-09, 00:27
Edhe une t'krejtve ka pak ........ e disa me shume...

lola.G
18-11-09, 09:36
te giovaniit

shfletuesi_
18-11-09, 09:42
Tyben kurr nuk lexoj postimet e gjata deri ne fund pa te keqen e kerkujt sot lexova nje postim te Elines, qanej ka muzika qe kish fole per hajni te kengetareve me pelqeu.. bile harrova me ja jap nje Rreputacion

ENGJELLUSHA
18-11-09, 15:33
Te LAPSIT sa shume qe i pelqej

Lapsi
18-11-09, 15:35
Te LAPSIT sa shume qe i pelqej flm, rrofshe

deti_om :-)
18-11-09, 15:49
Une i lexoj postimet e te gjithve !!

ENGJELLUSHA
18-11-09, 15:59
flm, rrofshe
Rrofsh edhe ti mi LAPSI

Lapsi
18-11-09, 16:14
te gjithe jane te mire pervec Pantes qe dallojne per nga moskultura dhe cinizmi i paskajshem

Qika^Me^Kule
18-11-09, 18:17
Jam teper kureshtare te di ne cdo tem se cka po postohet, por e vecanta asht tek tema qe filtet reth ngjarjeve per Kosoven, i lexoj po thuajse shum antare...

Lapsi
18-11-09, 18:19
Jam teper kureshtare te di ne cdo tem se cka po postohet, por e vecanta asht tek tema qe filtet reth ngjarjeve per Kosoven, i lexoj po thuajse shum antare... tema eshte cili anetare e jo cila teme:)

Qika^Me^Kule
18-11-09, 18:34
tema eshte cili anetare e jo cila teme:)

e di cila tem asht amo lexoj shum... edhe nuk muj ti dalloj antaret shum vertet kan postime te mira e shum kan qe bajn fals postimet...

shfletuesi_
18-11-09, 19:25
Edhe te qesaj Qikes me kule kam nis me ja lexu postimet.. jo per diqka por ja filloj rreshtin e pare, tu mendu qe po del mire diqka ne fund.. e ne fund asgja. :)

Qika^Me^Kule
19-11-09, 19:36
Edhe te qesaj Qikes me kule kam nis me ja lexu postimet.. jo per diqka por ja filloj rreshtin e pare, tu mendu qe po del mire diqka ne fund.. e ne fund asgja. :)

ghaghaaghaghaaghagh flm... nga ti , e ma mer mendje se i lexon :tongue: jo per dicka po qe jam kusherin e pirro-s:biggrin:

Lexoj shum e nuk po mundem ti ceku disa se vertet ja vlen ti lexojsh postimet e tyre , kuptohet te kujt pak me shum....:biggrin:

emine
19-11-09, 19:49
t'mijat more:tongue:

Antika
19-11-09, 19:54
t'mijat more:tongue:

..nuk besoj qe nuk i lexon edhe te miat:P:biggrin:

emine
19-11-09, 19:57
..nuk besoj qe nuk i lexon edhe te miat:P:biggrin:

a qka ishe ti,qysh me nxune ngusht ,po vallahi tuat me gjithe qejf;)

pirro
19-11-09, 19:58
..nuk besoj qe nuk i lexon edhe te miat:P:biggrin:

Une i lexoj valla :wink: Ti a i lexon te miat

pirro
19-11-09, 20:01
Nime harrova se 10 % te postimeve mos mi lexoni se sbon hahahahaahahah, edhe pse jeni te moshes mbi +18

Antika
19-11-09, 20:02
pirro,edhe mos me dashte kah po sillem po zateti n'to ahahhaha

emine,i lexoj edhe nganjeher rruza te dhuroj si shperblim ;)

pirro
19-11-09, 20:05
pirro,edhe mos me dashte kah po sillem po zateti n'to ahahhaha

emine,i lexoj edhe nganjeher rruza te dhuroj si shperblim ;)

Po i bjen me u fry po nime shkruj mire hahahahahahahaha

Shkruj more ma shpesh nime ti

emine
19-11-09, 20:06
pirro,edhe mos me dashte kah po sillem po zateti n'to ahahhaha

emine,i lexoj edhe nganjeher rruza te dhuroj si shperblim ;)

faleminderit shume! jo qe du mi lexu tuat po skam qare pa i lexu:wink:

pirro
19-11-09, 20:06
t'mijat more:tongue:

Une i lexoj tuat te sigurt e ki.

Nime cka osht puna me qit avatarin e ri bre emine? Po me bon me u kujtu e mos me le

emine
19-11-09, 20:08
Une i lexoj tuat te sigurt e ki.

Nime cka osht puna me qit avatarin e ri bre emine? Po me bon me u kujtu e mos me le

pirr kam nise mi lexu tuat e mi majte ne arkiv tuta e kafes me te kercnu me to,bane nuke pive kafe me mu:biggrin: qe breh pe ndroje veq mos u anko:P

shfletuesi_
19-11-09, 20:09
Po i bjen me u fry po nime shkruj mire hahahahahahahaha

Shkruj more ma shpesh nime ti

Pirro, interesant edhe ty te lexoj ani ka politika maaa edhe presjet e pikat ti lexoj..

emine
19-11-09, 20:11
Pirro, interesant edhe ty te lexoj ani ka politika maaa edhe presjet e pikat ti lexoj..

fluturus prej se te kom adoptu evlad po ti njeki ferkemat se po tutna mos po rrzohesh naj ven te keq:tongue:

shfletuesi_
19-11-09, 20:14
fluturus prej se te kom adoptu evlad po ti njeki ferkemat se po tutna mos po rrzohesh naj ven te keq:tongue:

Mos me thuj evlad se tyben te lypi pare edhe ski qare pa me jep tani se te padita hoooo per keq trajtim te evladeve :biggrin: :mad: :biggrin:

emine
19-11-09, 20:25
Mos me thuj evlad se tyben te lypi pare edhe ski qare pa me jep tani se te padita hoooo per keq trajtim te evladeve :biggrin: :mad: :biggrin:

hahahhahahahahah pse a koka nana banka komerciale a:biggrin: plaq se me bane me kesh hahhhhhh,skam pare se sjan shite vote ksi hovi:mad:

pirro
19-11-09, 20:26
pirr kam nise mi lexu tuat e mi majte ne arkiv tuta e kafes me te kercnu me to,bane nuke pive kafe me mu:biggrin: qe breh pe ndroje veq mos u anko:P

Jooo joo, qy po e ndrroj! qa jeni ju oooo, kafen e du edhe ne kamb nese e pim du me e pi ni kafe me ty, nja e dy e tri eee

shfletuesi_
19-11-09, 20:27
hahahhahahahahah pse a koka nana banka komerciale a:biggrin: plaq se me bane me kesh hahhhhhh,skam pare se sjan shite vote ksi hovi:mad:

a veq me voe mendon me rrnuaaa kqyri shoqet tua po nxajn kost djath po e shesin neper byrektore - hahahahahaha- ec livrit e mos rri veq ne forum qyy evlad kur skan qka hajn ti hajn gishtat :biggrin:

pirro
19-11-09, 20:28
Pirro, interesant edhe ty te lexoj ani ka politika maaa edhe presjet e pikat ti lexoj..

Dilem more zot ma shume, ti a e ke pa se kaniher epo mbes vetum ahahhaahahahaha, ma mire dilem zot se edhe ashtu me te tan mire smuj rrin ktu hahhhahaha