PDA

View Full Version : Muzika..!!


selvija
30-08-08, 22:58
Hajde Rozafa qenke ne qef kapi nje valle dhe nje kenge ja themi

muzikaaa hajdeeee qa qa qa qa

hajde haje moj raki nga nje got per me thy ..jashaaaa

n http://www.gifs.ch/Kinder/images/guitarist.gif

Rozafa
30-08-08, 23:05
Hehe zemrushe pa prit pak sa te rregullohemi mojjj....opppppp sa gezim e sa sevdaa...lujm ne shoqet hiq pa nda...:wink:

lovely
30-08-08, 23:07
Hehe zemrushe pa prit pak sa te rregullohemi mojjj....opppppp sa gezim e sa sevdaa...lujm ne shoqet hiq pa nda...:wink:

uh xhelozke ta hangsha avatarin hahahahahahahahahhahaa

Buqja_ch
30-08-08, 23:08
Hehe zemrushe pa prit pak sa te rregullohemi mojjj....opppppp sa gezim e sa sevdaa...lujm ne shoqet hiq pa nda...:wink:Rozafa mos u rregullo shum se sdihet si perfundojm naten

per ty sonte gotat thehen ........


http://de.youtube.com/watch?v=AUUo5M0uFRM

Buqja_ch
30-08-08, 23:10
uh xhelozke ta hangsha avatarin hahahahahahahahahhahaa


Ec moj kce ,, a spo ki qka me hanger tjeter ne kete koh ahah
ketu veq kush eshte i unt per muzik ,,kuzhina a ne vend tj ....

selvija
30-08-08, 23:11
Hajde hajde mori bi oj rozafa o sante sevdali

qysh po munesh vet me njet kur kete vale e lujn krejt

qu rozafa per me luu ,,veq per ty jam tuj vallzu

shpirti jam per ty du me knu dej sabah du me luuu opaaaa

. http://www.gifs.ch/Kinder/images/mix_117.gif opaa ..mashallah po bajm per ty,,lumja une qe shof me sy opaaa rozafa luja lujaaaa:biggrin::biggrin:

lovely
30-08-08, 23:12
Ec moj kce ,, a spo ki qka me hanger tjeter ne kete koh ahah
ketu veq kush eshte i unt per muzik ,,kuzhina a ne vend tj ....


mori kur ia pashe ate avatar, tash mas 12-ve oj Buqe, kah s po shkon fiqiri hahahahahaha

me kcy ia kam nis moti :wink:

Buqja_ch
30-08-08, 23:15
mori kur ia pashe ate avatar, tash mas 12-ve oj Buqe, kah s po shkon fiqiri hahahahahaha

me kcy ia kam nis moti :wink:


hahahha po ta besoi por ... lshoja zanin ma shum e kce edhe ishalla ti merr ment e fiqiret muzika

Rozafa
30-08-08, 23:15
Buqe zemra tu gezoftee..me te vertet me disponovee...

Mendjemadhe psttt mojj mos ma qesh avatarin...se sexiii eshtee :biggrin:

Selvushhh si e kemi Bedrin sonteee?????Po hajt qelloja kush eshet duke vallezu???

http://de.youtube.com/watch?v=FxTAf84JcIc

lovely
30-08-08, 23:16
hahahha po ta besoi por ... lshoja zanin ma shum e kce edhe ishalla ti merr ment e fiqiret muzika


ooooo ku hjeket moj, kqyrja avatarin asaj, as s po e ni muziken bile hahahahahahahahahaha


oj xhelozke, ta hangsha zemren :biggrin:

selvija
30-08-08, 23:17
hahahha po ta besoi por ... lshoja zanin ma shum e kce edhe ishalla ti merr ment e fiqiret muzika hajde buqe her perpara her permas japi gaz,,se kesh vidha tek pa cezurat hahahha

rozafa valla me qete avara me doket se shkum poshte sahora,,,:biggrin:

http://i146.photobucket.com/albums/r274/Lainey--Lamme/dancing-bean.gif

lovely
30-08-08, 23:18
hajde buqe her perpara her permas japi gaz,,se kesh vidha tek pa cezurat hahahha

rozafa valla me qete avara me doket se shkum poshte sahora,,,:biggrin:

http://i146.photobucket.com/albums/r274/Lainey--Lamme/dancing-bean.gif

a bon me ma dhane mu qito sonte? hahahahahahahaha

selvije, mpuq zemrushe

selvija
30-08-08, 23:20
Buqe zemra tu gezoftee..me te vertet me disponovee...

Mendjemadhe psttt mojj mos ma qesh avatarin...se sexiii eshtee :biggrin:

Selvushhh si e kemi Bedrin sonteee?????Po hajt qelloja kush eshet duke vallezu???

http://de.youtube.com/watch?v=FxTAf84JcIcAA sonte Rozafa ,,Bedria deri mengjes veq ko me shalakat per patosi hahhahahttp://profilefantasy.com/pics/misc/funny_icons/0044.gif

hajde pak dridhju dridhju shkunduni pak,,,,http://th251.photobucket.com/albums/gg290/pspangler11/DANCING/th_GIRL.gif (http://photobucket.com/mediadetail/?media=http%3A%2F%2Fi251.photobucket.com%2Falbums% 2Fgg290%2Fpspangler11%2FDANCING%2FGIRL.gif&searchTerm=girl%20dancing&pageOffset=11)

selvija
30-08-08, 23:21
a bon me ma dhane mu qito sonte? hahahahahahahaha

selvije, mpuq zemrusheOO ta dha shiko qysh i ngreh pantollat ja ha zemren her nje kam her tjeteren nga qefiiiiii,,,,,
http://i146.photobucket.com/albums/r274/Lainey--Lamme/dancing-bean.gif

Buqja_ch
30-08-08, 23:22
Qka kini moj sonte kush jon gjith qe po kcejn
ani ai fikni dritat hahahahh

Rozafa mos i fik se nuk i besohet ahahhahhttp://www.youtube.com/watch?v=v0LQox6WQiQ

Rozafa
30-08-08, 23:27
Buqe me drita te fikura ndoshta do i afrohem simpatiss..perndryshe ai djali i mamit..s`po me fton ne vallzim :tongue:

Buqe po leshoja nje ze atij djalit te mamitttt ndoshta ty te ndin...

SEX BOMB (http://de.youtube.com/watch?v=OCyhznvtlrM)

selvija
30-08-08, 23:29
Qka kini moj sonte kush jon gjith qe po kcejn
ani ai fikni dritat hahahahh

Rozafa mos i fik se nuk i besohet ahahhahhttp://www.youtube.com/watch?v=v0LQox6WQiQ Jo qe buqe aw kemi pi shum Sonte ta beje sabah me drita shum ngjyreshe Romantike

ojj rozafa aje gjall a u shtrine per patosiiiii hahahhahahahahaa qitni uj qitni ujjjjjjj:biggrin: hahahaha

http://i228.photobucket.com/albums/ee70/di3_04/DISCO.gif

selvija
30-08-08, 23:31
Buqe me drita te fikura ndoshta do i afrohem simpatiss..perndryshe ai djali i mamit..s`po me fton ne vallzim :tongue:

Buqe po leshoja nje ze atij djalit te mamitttt ndoshta ty te ndin...

SEX BOMB (http://de.youtube.com/watch?v=OCyhznvtlrM)Hjde me kete kenge Rozafaaaaaa Sexyyyyy Bombaaaaaaa
jasha jasha ...

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif
http://i54.photobucket.com/albums/g116/emiesmom/Sexy/DancingCowboy.gif

Rozafa
30-08-08, 23:35
Wowww selvush tani me te vertet u rrezovaaa......uuu qikeeee sa e mire qe jee...ooooo une nime gati jam te rrezohem taniii.....

Buqja_ch
30-08-08, 23:36
ØRozafa jaa shihe shihe i paska fik tybe ... ahhahha
por pom duken ata kan ra ne gjum ,ska kush qe i zgjon mos prit hiq ....

Selvije sa ngjyra pom del para sysh mos um pyet hahah

http://www.youtube.com/watch?v=uU1GwKnJ-KA

Rozafa
30-08-08, 23:42
Vajza me lejoni t`ju perqafoj dhe njeherit t`ju falemnderoj per shoqerimin e kesaj nate kaq te bukur...ju deshiroj gjume te embel dhe nate te qete!!!!

Selviiiiiiiiiiiiiii mos me bjer mazun...:wink:

selvija
30-08-08, 23:44
Wowww selvush tani me te vertet u rrezovaaa......uuu qikeeee sa e mire qe jee...ooooo une nime gati jam te rrezohem taniii.....Ja mos ta nin ty hiq,,se qe javashiti pak muziken ,,,her perpara e her permas hahhahaha
javash se po rrzohesh kundmmmpo lajmrojn kojshija pahiri per rrupllim hahhaha:biggrin:
http://de.youtube.com/watch?v=ltuT3jXXDdQ&feature=related

http://i160.photobucket.com/albums/t192/Aelfdane/disco.gif

selvija
30-08-08, 23:46
Vajza me lejoni t`ju perqafoj dhe njeherit t`ju falemnderoj per shoqerimin e kesaj nate kaq te bukur...ju deshiroj gjume te embel dhe nate te qete!!!!

Selviiiiiiiiiiiiiii mos me bjer mazun...:wink: Jo qfar mazuni loqkushe bash per ty sante pina dhe disponova dhe u knaqa tuj vallazuuu opaaa

hat edhe ty per endrra te mira,,,a po vjen te bedria sonte ajo hahhaa

http://ad.img.v4.skyrock.com/ad5/the-passion-of-bellydanc/pics/852599377.jpg

Oqeani
30-08-08, 23:47
SElvushe a te ja veje doren bre ku duhet se po e rroke nga ramatis....

tutaA
30-08-08, 23:49
SElvushe a te ja veje doren bre ku duhet se po e rroke nga ramatis....

nuk te vin mesazhet

selvija
30-08-08, 23:52
SElvushe a te ja veje doren bre ku duhet se po e rroke nga ramatis....Ku bash ne permjet po mendona a,,valla bre mos me prek pas kete vakti se prishna krejt ,,,:biggrin:

jo vej nje krug qesi mundesh me bo a me dor mos me prek..
http://farm1.static.flickr.com/123/420296714_badadbc771.jpg

Oqeani
30-08-08, 23:56
JO bre se qeshtu nuk po ma kona hahaah - shume ziiii

selvija
30-08-08, 23:58
JO bre se qeshtu nuk po ma kona hahaah - shume ziiiiqysh po don me fustan te bardh a,,e valla qom ne shopingg edhe blema nje ,,

Oqeani
30-08-08, 23:59
qysh po don me fustan te bardh a,,e valla qom ne shopingg edhe blema nje ,,

Vallahe te kisha que tash ne pite nates...

selvija
31-08-08, 00:05
Vallahe te kisha que tash ne pite nates...Ku ne muzik tallava a..valla bre Oqean moti skamvallazu sa qe Sonte kogja u shkunda dhe u zbavita ,,,
ja tash veq ika te Beda,,,jam po me pret,,,:biggrin:

Buqja_ch
31-08-08, 00:05
Me raki e pa raki .... prej gjynahit ne kete koh

http://www.youtube.com/watch?v=QkylxA5b6dI&feature=related

Buqja_ch
01-09-08, 00:33
Beje zot ... Lule eja ni muzik e kemi leshu per ty

Labi
http://de.youtube.com/watch?v=qXyE8UcN_2A

LuLjaa
01-09-08, 01:30
Beje zot ... Lule eja ni muzik e kemi leshu per ty

Labi
http://de.youtube.com/watch?v=qXyE8UcN_2A

Qee e gjeta ma ne fund hahaa flm.. shume Buqe eehh bane zot ashtu qysh eshte mas miri ... per ty kjo ..

http://uk.youtube.com/watch?v=d4Hudyu4Wuw

Buqja_ch
01-09-08, 14:05
Qee e gjeta ma ne fund hahaa flm.. shume Buqe eehh bane zot ashtu qysh eshte mas miri ... per ty kjo ..

http://uk.youtube.com/watch?v=d4Hudyu4WuwFlm shum veq sdi qka u be nuk po muj te iku nga kjoshia e tu

ni keng shum e bukur nga Trix ...Veli Sahiti


http://uk.youtube.com/watch?v=A4DKVMxE91k&feature=related

Albonita
04-12-10, 08:56
Ihaaa cyre more e pasim harru ketu se ka muzik!


HuHu:biggrin:HAhahah huhu:biggrin:


M9UEpofBohI&feature


ti premtoj ty Loqi buzet e zjarta:biggrin:

~AnnA~
04-12-10, 09:58
Paska kris qejfi ketu :smile: po pse s'beni ze moj t'ju bashkangjitemi? :)))

Albonita
04-12-10, 12:31
Paska kris qejfi ketu :smile: po pse s'beni ze moj t'ju bashkangjitemi? :)))

Oi..zemra..nuk doja te ju pengoja....por duke lexua edhe uh kyqa ketu edhe bera pak Muzke!:smile:

~AnnA~
04-12-10, 20:28
Oi..zemra..nuk doja te ju pengoja....por duke lexua edhe uh kyqa ketu edhe bera pak Muzke!:smile:

Ec ma jep doren ti se me kan lene ne fund :D

Jemi me ne fund e mund t'ja kurdisim dhe muhabetit :)

Albonita
04-12-10, 20:31
Ec ma jep doren ti se me kan lene ne fund :D

Jemi me ne fund e mund t'ja kurdisim dhe muhabetit :)

Po moi erdha...merrem krejt sonte..hahahaaa


Po si jo ..edhe muhabet edhe muzik dyjat muim ti bejm!:smile:

Albonita
04-12-10, 22:36
oDeG9eHxdvc&feature

Albonita
11-05-11, 06:39
kY28HBU81WY&feature=

elvio
09-04-13, 21:17
yAmPLkcXluY

e_martumja
09-04-13, 21:49
Ja vlen me ndegju...


http://www.youtube.com/watch?v=0Os3KBuboC8

Albonita
29-09-13, 02:00
xyQBqDx3-jY

Le jardin des disparus
06-10-13, 17:17
...we dont`t care about us!:tongue:

http://youtu.be/BPngdQwAYhk

Albonita
06-10-13, 18:46
hsJmySjN8S8


:tongue: