PDA

View Full Version : Si Ja Kishit Ngjit Emrin Vetit :)


Faqet : [1] 2

limpx
06-09-08, 20:11
zemrim :P shkurt mem thir zemer hahahaha

Rizuana
06-09-08, 20:16
Arta (e kane shume veta kete emer, kjo gje me pengon, ama prape se prape me pelqen ky emer)

rilinda
06-09-08, 20:16
zemrim :P shkurt mem thir zemer hahahaha

Hahahahahahaha hahahahahaha... po i poshtėr jeee breeee...
Une Rilinda valla... m'doket m'kan ni k'ta qė ma kan lan kėtė emėr :D

limpx
06-09-08, 20:20
une aju kisha ndrru pak :P ty Arta ta kisha lon Syarta :P e rilindes ja kisha ngjit ShtrigLinda hahaahhah

selvija
06-09-08, 20:21
Bash qysh e kam realisht...

limpx
06-09-08, 20:24
e gezofsh pra ashtut qysh e ki :P a bon me dit qe sa e ki ?

Albonita
06-09-08, 20:28
SE kisha ndrue se shum E kom emrin e mire...edhe nuk,mendoj ta ndrroj hiq.. !

rilinda
06-09-08, 20:29
une aju kisha ndrru pak :P ty Arta ta kisha lon Syarta :P e rilindes ja kisha ngjit ShtrigLinda hahaahhah

Hahahahahaha... ty t'kom than "s'je normal ":P

Estella
06-09-08, 20:30
M'pelqen emri qe kam skisha ndrru

limpx
06-09-08, 20:30
mos fol ashtut se mlargojn prej forumit me dit qe sjom normal hahahahhhah

limpx
06-09-08, 20:31
M'pelqen emri qe kam skisha ndrrukurrr qat emer qe e ki sta kisha lon nven ta kisha ndrru :P

Estella
06-09-08, 20:32
kurrr qat emer qe e ki sta kisha lon nven ta kisha ndrru :P

pse kishe ????

limpx
06-09-08, 20:47
pse kishe ????veq thash se mos tu ka bo bajat :P haahaha pa keqkuptime

Estella
06-09-08, 20:48
veq thash se mos tu ka bo bajat :P haahaha pa keqkuptime

jo shume t'mire e kom :)

emine
06-09-08, 20:48
Flutur--------

limpx
06-09-08, 20:49
veq e gezofsh :P

Estella
06-09-08, 20:49
veq e gezofsh :P

flm shume :)

limpx
06-09-08, 20:50
flm shume :)sps prap e gezofsh :P hahah

Estella
06-09-08, 20:51
sps prap e gezofsh :P hahah

:P........

MemphiSx
06-09-08, 21:09
Istelle

Estella
06-09-08, 21:11
Istelle

ktu koka vetes jo tjerve me ju lon emra o memphisx

limpx
06-09-08, 21:12
kuku hahahaha

MemphiSx
06-09-08, 21:18
ktu koka vetes jo tjerve me ju lon emra o memphisx


Ani deee vetes ja lash qat emen :P Bashhh i mir....

Jana
06-09-08, 21:34
Ncuk se kisha ndrru...kshtu qysh e kam.....

limpx
06-09-08, 21:35
Ncuk se kisha ndrru...kshtu qysh e kam.....a mthe dje qe tpelqen me pas emrin Mbeturina :D hahahaahaha

Jana
06-09-08, 21:49
[quote=limpx]a mthe dje qe tpelqen me pas emrin Mbeturina :D hahahaahaha[/quot


hahahha po de si ti KONTINJER ....hahahhaha

limpx
06-09-08, 22:13
[quote=limpx]a mthe dje qe tpelqen me pas emrin Mbeturina :D hahahaahaha[/quot


hahahha po de si ti KONTINJER ....hahahhahajo jo ashtut se ti i bjen me kon mi mu hahahaha

LuLjaa
06-09-08, 22:23
Keta qe e kam .. Jo Lulja por ........... :P

Virti
06-09-08, 23:31
me ra n'zgabim kjo pyetje valla... :biggrin:

lovely
06-09-08, 23:35
me ra n'zgabim kjo pyetje valla... :biggrin:


:rolleyes: :cool: :cool: :wink:

e_martumja
06-09-08, 23:36
Tina ose Sara....

Virti
06-09-08, 23:37
Tina ose Sara....
e bajsh me shnet! :cool:

Virti
06-09-08, 23:38
:rolleyes: :cool: :cool: :wink:
haha jaran, qaq mire kuptohemi, saqe s'kemi nevoje per shkronja... :cool:

e_martumja
06-09-08, 23:39
e bajsh me shnet! :cool:Cilin:biggrin:

Virti
06-09-08, 23:39
Cilin:biggrin:
her njanin e her tjetrin... :cool:

e_martumja
06-09-08, 23:41
her njanin e her tjetrin... :cool:mos po me ban zarar????

Virti
06-09-08, 23:43
mos po me ban zarar????
vec cka freskohesh... :biggrin:

e_martumja
06-09-08, 23:44
vec cka freskohesh... :biggrin:ishallah pra, livrita prej vendit ahahaha

Virti
06-09-08, 23:45
ishallah pra, livrita prej vendit ahahaha
sa mire bane... :cool:

lovely
06-09-08, 23:49
haha jaran, qaq mire kuptohemi, saqe s'kemi nevoje per shkronja... :cool:


:cool: :smile:

lyra2
06-09-08, 23:52
Dylbere.:P

lovely
06-09-08, 23:52
Dylbere.:P

e bajsh me shnet :D:D

une Majlindaaaaa

MemphiSx
06-09-08, 23:56
e bajsh me shnet :D:D

une Majlindaaaaa

Qashtu e ki merrr :P

Linda!

lovely
06-09-08, 23:57
Qashtu e ki merrr :P

Linda!

u qyqe, Linda ia kishe lan veti emnin a? hahahahahahahaa

une Adoraaaaa

MemphiSx
07-09-08, 00:05
u qyqe, Linda ia kishe lan veti emnin a? hahahahahahahaa

une Adoraaaaa

Offff a per veti koka :D :P

Ibrahim!!

Virti
07-09-08, 00:06
:cool: :smile:
:smile: :cool:

Xuki
07-09-08, 00:27
Elvis http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

flutra
07-09-08, 08:48
Uhhh emine e bajsh me shnet..

as un ...mbetsha pa emer ne lypsha ma t“mir http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Toni3
07-09-08, 10:02
Fluturim lol

Arkza
07-09-08, 10:12
Edhe pse e kam emrin te mir , kishe .. por shuem kisha past Deshir te kem kete emre Arkėza !!!
Ose Bardha ... :rolleyes:

Toni3
07-09-08, 10:15
Arkza, shpresoj se s'je zeshkane se te kesh emrin BARDHA dhe te jesh zeshkane esht e kulmi racizmit. LOL eshte njejte sikur nje zezak te kete emrin BARDHI. lol

Artisti
07-09-08, 10:47
Uhhh emine e bajsh me shnet..

as un ...mbetsha pa emer ne lypsha ma t“mir http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


Oj Mizo, po qysh je


hhhhhhhhhhhhhahahaaaa


.

Arkza
07-09-08, 10:51
Arkza, shpresoj se s'je zeshkane se te kesh emrin BARDHA dhe te jesh zeshkane esht e kulmi racizmit. LOL eshte njejte sikur nje zezak te kete emrin BARDHI. lolToni Mu per kete e zgjodha emrin Bardha se jam Bjonde por me than te Drejten s'eshte kjo arsyja qe e zgjodha Emrin por thjesht me pelqen shume !!!
Me kuijtohet sikur femij njefare Drame Shqiptare ka qen nje Femre me Emre Bardha me ka Pelqu shume , edhe sot me Kujtohet ata Zera kur e Thirrshin Bardha !!

Zero Cool
07-09-08, 11:00
Toni Mu per kete e zgjodha emrin Bardha se jam Bjonde por me than te Drejten s'eshte kjo arsyja qe e zgjodha Emrin por thjesht me pelqen shume !!!
Me kuijtohet sikur femij njefare Drame Shqiptare ka qen nje Femre me Emre Bardha me ka Pelqu shume , edhe sot me Kujtohet ata Zera kur e Thirrshin Bardha !!


BJONDE E NGJYROSNE JE A :P:P:P

Arkza
07-09-08, 11:06
BJONDE E NGJYROSNE JE A :P:P:PMi Marrsh t'ligat ti mu hoooo , n'kofsha e ngjyrosne ne Flokt , Syt Te Kalter su i ngjyrosi, e as Ftyren bardhe !
Dhe deri 8 Vj Flokt sikur tani si kam i kam pas ... :mad: Per msysht per mysht mu kan shlyjt flokt .... :tongue:

LuLjaa
07-09-08, 12:32
Bukuri ...

Abetare
07-09-08, 15:19
Abetare :biggrin:

Zero Cool
07-09-08, 17:28
Mi Marrsh t'ligat ti mu hoooo , n'kofsha e ngjyrosne ne Flokt , Syt Te Kalter su i ngjyrosi, e as Ftyren bardhe !
Dhe deri 8 Vj Flokt sikur tani si kam i kam pas ... :mad: Per msysht per mysht mu kan shlyjt flokt .... :tongue:

ahahahahahha ani bre po ti marr t`ligat veq sa e di une ti ske t`liga :biggrin:

luckyman
07-09-08, 21:12
Borat.

selvija
07-09-08, 21:35
gjumashe..me plot gojen.

lovely
07-09-08, 21:36
gjumashe..me plot gojen.

gjumashe, me gjyse goje :P:P

limpx
08-09-08, 00:22
zemrim :P mem thir krejt shkurt zemer se kisha ndrru me as njo :)

ninnela
08-09-08, 00:27
LOQKUSHE .............:tongue:

emine
08-09-08, 11:41
E Pafat.......

LABI
08-09-08, 11:44
Baksuz:biggrin:

alkesa
09-09-08, 05:18
do ta lija vetes emrin DAORSA because i like it very much

niemand
09-09-08, 06:49
Ibrahim

Lona
09-09-08, 09:48
Fisnike..

Inxhja_Karimon
09-09-08, 10:47
me ja pas ngjit baba plak vetit Mahmut une e kisha ngjit Shyhrete

baba-plak
09-09-08, 10:57
me ja pas ngjit baba plak vetit Mahmut une e kisha ngjit Shyhrete

i bajshum me shnet manka jem

Arkza
09-09-08, 11:00
Arba.......:smile:

ritta
09-09-08, 11:34
arkeza ndoshta ta kisha huazu emrin tend se po me pelqen shum......

Arkza
09-09-08, 12:01
arkeza ndoshta ta kisha huazu emrin tend se po me pelqen shum......Hhahaahha Rita te flm ... merre hiq pa Problem ... :wink:

speci
09-09-08, 12:37
arkeza-sheherzade

Arkza
09-09-08, 12:47
arkeza-sheherzadeO ketu eshte Veti vetit me ja Ngjit qy edhe ti ... :biggrin: :tongue:

ritta
09-09-08, 14:52
Hhahaahha Rita te flm ... merre hiq pa Problem ... :wink:
flm shume pra hahahha

desert
09-09-08, 14:57
space

Estella
20-09-08, 21:14
se kisha ndrru emrin qe kam :P

Estella
01-12-08, 20:31
e harruara

Estella
09-01-09, 23:35
e shemtuara... :P

ShEjToNkA
09-01-09, 23:36
e shemtuara... :P

Alleste...:biggrin:

Estella
09-01-09, 23:38
Alleste...:biggrin:

???.....

ShEjToNkA
09-01-09, 23:40
???.....


!!!.....

Estella
09-01-09, 23:44
!!!.....

qka tha moj :biggrin:

ShEjToNkA
09-01-09, 23:45
qka tha moj :biggrin:


Hė moj, a tha kush gjė aa??????? :rolleyes:SP. Mbrama ta ktheva nickun se nganjėherė me dukesh mbrapshtė:smile:

Estella
09-01-09, 23:48
Hė moj, a tha kush gjė aa??????? :rolleyes:SP. Mbrama ta ktheva nickun se nganjėherė me dukesh mbrapshtė:smile:


ani valla e mbrapshttt boll mire ma ki gjettt....

ShEjToNkA
09-01-09, 23:49
ani valla e mbrapshttt boll mire ma ki gjettt....

E_mbara.


SP. Pėr inat qė tė pėlqej dhe me the mirė e ke gjetė ghaghaghaghaghagagh

Estella
09-01-09, 23:50
E_mbara.


SP. Pėr inat qė tė pėlqej dhe me the mirė e ke gjetė ghaghaghaghaghagagh

ahahahahahahahahahahahh

lovely
11-01-09, 20:53
man-killer :biggrin:

e_martumja
11-01-09, 20:56
Mimoza ose Tina

emine
11-01-09, 21:02
Armend;)

Xuki
11-01-09, 21:10
Shyhrete


....

selvija
11-01-09, 21:10
Lulushe:wink:

lovely
11-01-09, 21:12
Shyhrete


....

qyqja :biggrin:

emine
11-01-09, 21:13
qyqja :biggrin:

o mu mka than moje:biggrin:

Xuki
11-01-09, 21:13
qyqajka:D

lovely
11-01-09, 21:16
o mu mka than moje:biggrin:

nashta po menon per antarin siper hahahaha, s ka faj se me ni sy tybe s osht let me pa :biggrin:

Xuki
11-01-09, 21:22
nashta po menon per antarin siper hahahaha, s ka faj se me ni sy tybe s osht let me pa :biggrin:hahahahhahahahahahahhahahahahhahahaha............. .......o m'habiti eminja!

Po pse nuk po kallxoni bre qė nuk koka ajo tema tjetėr?


mfalni qė e prisha temėn!

Nejse, unė vetit nuk ia kisha ndrru emrin....ndoshta ia kisha shtu edhe njuo...Elvishttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
11-01-09, 21:25
TRENDAFILE:smile:

BURBUQE

Albonita
11-01-09, 21:34
Mihonee..! ahhaha

Linka_pz
11-01-09, 22:10
Mihonee..! ahhaha

Shemsije .....

Albonita
11-01-09, 22:16
Shemsije .....Lorena..:biggrin:

luckyman
11-01-09, 22:17
Ramazan

Prishtinasja_
11-01-09, 22:20
Glückspilz ! :biggrin:

Linka_pz
11-01-09, 22:23
Lorena..:biggrin:

Une mendova se per personin siper (mendova ty me ta lon Shemsije )ahaha.

Se kisha ndru kurr se super e kam .

Albonita
11-01-09, 22:25
Une mendova se per personin siper (mendova ty me ta lon Shemsije )ahaha.

Se kisha ndru kurr se super e kam .


Aahahhaha Une ja ndrrova ni her vetes po mu dok keq .!

E lash parp si e Kam...edhe une shum Te bukur e kom emrin :biggrin:

thellenza
11-01-09, 23:24
supermene :biggrin::tongue:

Breshka
11-01-09, 23:33
DEMBELIC ( qka tboj sjam ma e shpejt )

LuLjaa
12-01-09, 01:15
Rabishe

Urata
12-01-09, 05:52
Skofiare

Giovanni
12-01-09, 08:04
Giovanni..........

Dallandyshja_718
12-01-09, 18:58
Bjeshkė...:biggrin:

selvija
12-01-09, 19:34
Ujėvare

Zana_ch
12-01-09, 20:19
Puc ........dada Puc hohoho:biggrin:

romansa
12-01-09, 20:57
Romantika

Penelope
12-01-09, 21:09
Hana, ose Vita ,shume me pelqejne kta dy emra...

shfletuesi_
12-01-09, 21:12
Kroni ose Shkembi

Qika^Me^Kule
04-11-09, 20:07
Shkokurdhek.:biggrin:

shfletuesi_
04-11-09, 20:26
Fiksim

Idila
04-11-09, 20:43
`Patra

Peja-Boy
04-11-09, 20:44
Zemer :tongue:

luckyman
04-11-09, 21:50
Zemer :tongue:Ngjitja vetit *Lubomir*se po tu pershtatke, zemo! :tongue:

Peja-Boy
04-11-09, 21:55
Ngjitja vetit *Lubomir*se po tu pershtatke, zemo! :tongue:

Ne qka po Bazohesh ??

Xuki
04-11-09, 22:33
Bektesh....

DEA
04-11-09, 22:38
Xufe ...

uliksi31
04-11-09, 22:55
Gjeneharxh

DEA
04-11-09, 22:56
Gjeneharxh

Ty Gani ta kisha lone:smile:

Linka_pz
04-11-09, 22:58
Fatbardha :smile:.

uliksi31
04-11-09, 22:58
Ty Gani ta kisha lone:smile:

Po vec duhesh edhe nji sahat me ma dhon.:biggrin:

AlbaSoft
04-11-09, 23:00
Muadh

Dallandyshja_718
04-11-09, 23:00
Jusuf...:smile:
P.S.ky emer ishte per Uliksin

DEA
04-11-09, 23:00
Po vec duhesh edhe nji sahat me ma dhon.:biggrin:

Hahahha ja qellon si Ganija. Memorien e fort.......:biggrin:

LaCoStA
04-11-09, 23:01
Kurtesh ... :smile:

uliksi31
04-11-09, 23:01
Hahahha ja qellon si Ganija. Memorien e fort.......:biggrin:

Krejt Ganit t'mecim, a e pe edhe Gani Gecin.....:biggrin:

Zhaneta
04-11-09, 23:47
AnGeLa.....!!!

Elina
05-11-09, 00:04
Yalldez hanem :tongue:

LaCoStA
05-11-09, 00:13
Shemsedin :smile:

Albonita
05-11-09, 07:33
Shum te mire e kom Emrin..veq pak e kisha ndryshu e bare...Lorentina:biggrin:

Giovanni
05-11-09, 08:46
Mehmet......

jEtA_1
05-11-09, 10:50
Jetaaaaa

Lapsi
05-11-09, 10:53
lasgush aahaah

Xuki
05-11-09, 13:01
Unė pėr sot: Gjylbear

roadrunner
05-11-09, 13:23
Makfire :D

Makresh
05-11-09, 14:23
Feriz


Amu vec per ni gjys dite :D

Diana007
06-11-09, 10:52
Makfire :D

Edhe un :rolleyes: :biggrin:

Xuki
06-11-09, 10:54
Unė sot: Xhavit

desert
06-11-09, 10:55
zylebehare :D

emine
06-11-09, 10:55
Devil Women:biggrin:

http://www.dreamstime.com/devil-woman-thumb4208783.jpg

Lapsi
06-11-09, 10:58
Agim...

Kaqanikasja
07-11-09, 21:50
Se kisha nderru

Linka_pz
07-11-09, 21:52
ZAMBAK -e

Albonita
07-11-09, 21:55
ZAMBAK -e Prizrenit..apo ?????


:biggrin:

Linka_pz
07-11-09, 21:59
ZAMBAK -e Prizrenit..apo ?????


:biggrin:

Po de ahahahahah.

E ty ta kisha lon mmmmmmm Trendelina :smile:.

Albonita
07-11-09, 22:03
[quote=Albonita]

Po de ahahahahah.

E ty ta kisha lon mmmmmmm Trendelina :smile:.


Aahahhahah

Faliminderit emr i bukur..!

Ty te kisha lane Yllnesha nga Cyteti historik.:smile:

baba-plak
08-11-09, 00:35
mahmut

Dallandyshja_718
08-11-09, 00:37
Dada Pucė:biggrin:

Zhaneta
08-11-09, 08:59
Ket emer e ardhuroi aq shum AnGeLa.....!!!

premium
08-11-09, 09:17
emrat tradicionale / Shefqet -Shaban - Selim-Rustem- etj :biggrin:

Zhaneta
08-11-09, 09:18
emrat tradicionale / Shefqet -Shaban - Selim-Rustem- etj :biggrin:


I Gezofshe.....:biggrin:

premium
08-11-09, 09:24
Flm... amo ne komunė nuk pranum tė thirrem me qato 4 emra .. hahaha
..gezofsh edhe ti Angelinos muēaēos :smile:

Zhaneta
08-11-09, 09:25
Flm... amo ne komunė nuk pranum tė thirrem me qato 4 emra .. hahaha
..gezofsh edhe ti Angelinos muēaēos :smile:

Flm shummmmmmmmmmmmmmm:smile:

Shkodranja
08-11-09, 15:35
.................................shejtane......... ...............e mire

Estella
08-11-09, 15:36
nuk e kisha ndrru .)

Peja-Boy
17-11-09, 14:13
ZAMBAK -e Prizrenit..apo ?????


:biggrin:

A din kujt i thon Zambak i Prizerenit ??? huahuahuahuahahuahuahahhau

Xuki
17-11-09, 14:33
Hajdinhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
17-11-09, 14:40
Dada Pucė:biggrin:


Me pas kan mashkull ja kisha lan vetes emrin Hasan.....:biggrin:
Ps;kojshike te shkoj munimi kot sot po mule :rolleyes:

LaCoStA
17-11-09, 14:41
Amdon ... :smile:

roadrunner
17-11-09, 14:41
Kumri

ENGJELLUSHA
17-11-09, 15:04
Kete qe posedoj ALBANA me pelqen

Estella
16-12-09, 00:25
limpx qysh ja kishe ngjit vetes emrin hajttt trego

limpx
16-12-09, 00:27
limpx qysh ja kishe ngjit vetes emrin hajttt tregomke ngushtu boll tyben veq ajt pja ngjes Etnik :P

Estella
16-12-09, 00:27
ahhahahahhaa une zemrime pra ahahahahhahahahahahh

limpx
16-12-09, 00:29
ahhahahahhaa une zemrime pra ahahahahhahahahahahhhahahahahaahah ma kujtove qetash :P nejse edhe une Zemrim ja kishangjit vetit e kejt mkishin thir tani shkurt Zemer :P

Estella
16-12-09, 00:30
ahahahahaha ;p

Zhaneta
16-12-09, 00:31
AnGeLa.....

Estella
16-12-09, 00:56
une engjull pra :P

thellenza
16-12-09, 23:14
Hatixhe :tongue:

LaCoStA
16-12-09, 23:18
Saqip :smile:

Xuki
16-12-09, 23:19
Sefedin..

Diana007
19-06-10, 15:10
Leyla :smile:

Kalimtare
19-06-10, 15:20
nje emer te vjeter dhe qe nuk tingllon mire..sepse keshtu e bukur jam dhe emrin e kam te bukur..spo shkon e...

shfletuesi_
19-06-10, 16:42
Shume me pelqen emri- K e r r sh - Qe do te thot Shkemb :) :biggrin:

sherri
19-06-10, 16:55
..........-Telbiz

sherri
19-06-10, 17:16
nje emer te vjeter dhe qe nuk tingllon mire..sepse keshtu e bukur jam dhe emrin e kam te bukur..spo shkon e...
qe ta gjej une nje.qe te shkon edhe per ftyre...: Zyfiqe-ja

lovely
19-06-10, 19:52
qe ta gjej une nje.qe te shkon edhe per ftyre...: Zyfiqe-ja


boll e t mirin ia paske asish hohohohohohoo :P

emine
19-06-10, 21:05
Dreq mka shku gjeth per ftyre:wink:

Albonita
24-06-10, 06:35
LorandA:biggrin:

shfletuesi_
24-06-10, 07:42
Picimul .. Kur me kishin thirr shkurt ose mul ose pici

Suelaa
24-06-10, 08:35
Engjedh se me shkon shum.

GURI SYLAJ
24-06-10, 08:43
Shume me pelqen emri- K e r r sh - Qe do te thot Shkemb :) :biggrin:

Une kam menu qe KERRSH eshte dicka tjeter !!??
I kam nie plakat tuj neme -Kerrsh u bafsh!!

Oltiana1
24-06-10, 08:48
Prapė emrin tim e kisha zgjedhur , nuk do kisha mundur me gjetur emėr mė tė mirė qė mė pėrshtatet . :):):)

Diana007
24-06-10, 08:53
Leyla :smile:

:tongue:

shfletuesi_
24-06-10, 08:53
Une kam menu qe KERRSH eshte dicka tjeter !!??
I kam nie plakat tuj neme -Kerrsh u bafsh!!


Hahaha... Kerrsh Zoti t'baft a po !? Ani de njesoj eshte Kerrsh eshte nje Guri i madh .. qe nga madhesia e ti dikur ja kan ndrru nga kerrsh ne Shkemb.

GURI SYLAJ
24-06-10, 10:22
Hahaha... Kerrsh Zoti t'baft a po !? Ani de njesoj eshte Kerrsh eshte nje Guri i madh .. qe nga madhesia e ti dikur ja kan ndrru nga kerrsh ne Shkemb.Jo une nuk jam Guri i madh po KERRSH po!!

Kalimtare
24-06-10, 10:34
Sherri... jo flm, ate(citoj lovely) ''asishja'' lovly't...

e du emrin, Cikrrime e shkurt me thojn mandej Ciki ose rrimi.. :biggrin: shum i pershtatshem me pici ose muli hahahahaahahah

shfletuesi_
24-06-10, 10:35
Sherri... jo flm, ate(citoj lovely) ''asishja'' lovly't...

e du emrin, Cikrrime e shkurt me thojn mandej Ciki ose rrimi.. :biggrin: shum i pershtatshem me pici ose muli hahahahaahahah


ku je Rrime CikeMos me kopjo tash krejt qy.

Kalimtare
24-06-10, 10:45
ku je Rrime CikeMos me kopjo tash krejt qy.

veq mos mundsha.. pse me lodh veten aman :tongue:

shfletuesi_
24-06-10, 10:50
ku je Rrime CikeMos me kopjo tash krejt qy.

veq mos mundsha.. pse me lodh veten aman :tongue:


Jo mire e ke ketu ne Kosove te drejtat e a utorit nuk jan te ruajtura me ligje :)

Kaqanikasja
24-06-10, 13:16
Valla me me vet mu se kisha ndrru bre

AliSia
19-12-10, 20:04
Keshtu sikur e kam,...:)

emine
19-12-10, 20:14
tilifar emni me kan ngjite
Anshtajn
Burbuqe
Faqe kuqe
sy zez
Kaqurrele
Zogz
llokum
rrush
dilidreq
shtrig
e pa fe
vehten e kisha thirre e shkokerdhafta:P

Suelaa
19-12-10, 20:40
MACE.......:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: hahahahahahaha, se najshtu i kam syt si te maces.hahahahah

tipi engjellor
19-12-10, 21:28
keshtu si e kam

Diana007
05-01-11, 10:53
Ne pelqen emirni qe kam ,,, ama po te ishte i obligushem emir me ndrru do ta lija :


Leyla :smile:

Daglasi
05-01-11, 14:11
Hajdar ose Hysen:biggrin:

Guri i madh
05-01-11, 14:16
haxhi dallaverja

Guri i madh
05-01-11, 14:17
haxhi sakaqegjia

Janna
05-01-11, 21:13
JANA .... vetit s'po muj e du me ja lan Qikes ...

Albonita
06-01-11, 07:33
AndrioLori:biggrin:

thellenza
06-01-11, 16:36
fllanx:tongue:

emine
06-01-11, 16:56
bombic hahahahhahhahhha

turisti
06-01-11, 17:01
bombic hahahahhahhahhha

Bombe atomike se..................:biggrin:,hahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha.

Peja-Boy
07-01-11, 22:20
Malush ...:biggrin:

Hajra
09-01-11, 14:42
Haralludinhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
09-01-11, 14:43
Qerrshi :P

Hajra
09-01-11, 14:44
Qerrshi :P

jo kulumri ma mirehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
09-01-11, 14:45
Qerrshi :P


mos t shko menja me ma marr mollen:biggrin:

emine
09-01-11, 14:46
mos t shko menja me ma marr mollen:biggrin:
jo breh loqke veq nese ta jap une ty se me ta marr kurre jo:P

lovely
09-01-11, 14:47
jo breh loqke veq nese ta jap une ty se me ta marr kurre jo:P


akej qershi :wink:

AliSia
17-04-11, 20:01
Kete emer qe e kam nuk e nderroi asnjehere .! shume me pelqen :smile:

Kaqanikasja
18-04-11, 08:48
Se kisha nderru

Diana007
18-04-11, 10:12
Leyla :smile:

speci
18-04-11, 15:21
xhemshir

LaCoStA
19-04-11, 18:02
xhemshir

Thash mos t'ka mbet merak qe nuk e ke emrin paak ma ndryshe :biggrin: ....... edhe shuuuume bre po sillesh :biggrin:...... kisha marre disa propozime nga familja dhe miqte, e ne fund kisha vendos :smile:

AliSia
19-04-11, 18:12
kqyre mevlyden hahahahaha sa i pelqen emri moderno


une e kam boll te mie valla, ai bijat e inxhet e forumit me lezet po ma thrrasin hahah Tarak


Aahhahahhah po edhe keshtu emrin e kam moderno...:smile::biggrin:

rastesishT
19-04-11, 20:39
Ky qe kam eshte i mire por nje zevendes emer kryesor qe do ta merrja gjithesesi e ai do te ishte , Spontan

rastesishT
19-04-11, 20:41
Ky qe kam eshte emer i mire por nje zevendes emer kryesore do ta merrja gjithesesi e ai do te ishte Spontan

Albonita
20-04-11, 15:21
AndreLori!:biggrin:

Oqeani
20-04-11, 15:33
AndreLori!:biggrin:Shkurtoje pak http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

luckyman
22-04-11, 20:37
priapos

AliSia
20-08-11, 11:20
Emrin qe e kam nuk e kisha Ndryshuar..

winona
20-08-11, 11:43
Hana...e adhuroj

taraku-1
20-08-11, 11:45
Hana...e adhuroj

Une b oll te mire e kam TARAK veq per ty e kisha marr Dielli per me te ngroh se tutna nerth

Hajra
20-08-11, 11:49
Hana...e adhuroj


...pse moj nuk ja ngjite te pakten ketu hahah...

.....nuk e kam mendu asnjeher.

taraku-1
20-08-11, 11:50
...pse moj nuk ja ngjite te pakten ketu hahah...

.....nuk e kam mendu asnjeher.

kadal se winona e ka marr emrin e qikes.... te motres hahaha qy edhe ti spi kupton senet

winona
20-08-11, 12:00
Une b oll te mire e kam TARAK veq per ty e kisha marr Dielli per me te ngroh se tutna nerth
Nuk e besoj qe dielli juaj eshte aq i fort t'ma ngrohi shpirtin tim hahahahah

winona
20-08-11, 12:02
...pse moj nuk ja ngjite te pakten ketu hahah...

.....nuk e kam mendu asnjeher.
Emrat qe i adhuroja une i kishin te gjithe ketu hahahah kjo eshte arsyeja
pse se ke mendue asnjeher.

Hajra
20-08-11, 12:07
Emrat qe i adhuroja une i kishin te gjithe ketu hahahah kjo eshte arsyeja
pse se ke mendue asnjeher.


....nuk e di ndoshta do te ndihesha si me tradhtu veten, e kam akceptu dhe nuk mundem te imagjinoi qe ne jeten e perditshme ta ndrroi emrin qe kam,

taraku-1
20-08-11, 12:48
Nuk e besoj qe dielli juaj eshte aq i fort t'ma ngrohi shpirtin tim hahahahah

Tek len djelli e pastaj hana... TARAK DJAL o mo nuk bon nona Keku kur po bjen pej sistemi vijn e me thrrasin en bjeshk me shti ne sistem se le mo ty..sa grima hahahaha

......hana ndriqon edhe ngrohet fal rrezeve te diellit...

winona
20-08-11, 13:44
,,Qeni qe leh shume s'kafshon,, o tarako a e din ti ketč hahahahahahahah

taraku-1
20-08-11, 13:49
,,Qeni qe leh shume s'kafshon,, o tarako a e din ti ketč hahahahahahahah

varet kta te shehrit ncuk ligsh hahah e kta te bjeshkve jan te eger vallaa hahahah

Mas iftari e sheh hahahaahah

varet qfare valla se e....... cop tta hjek...hahahahaah

uck_aksh
20-08-11, 14:01
e kam ndrru ne 2008

taraku-1
20-08-11, 14:02
Flm per rep b......

Fshatari
20-08-11, 21:49
Anonim

Peja-Boy
21-08-11, 00:20
Spo di vallahen qfar emri em pershtatet ???

Artisti
21-08-11, 13:17
Me asgjė nuk e kisha ndrruar emrin tim.


.

VoOoglushja
21-08-11, 13:51
... e madhja :Pehhehe

emine
22-08-11, 19:36
manaferr:biggrin:

Hajra
22-08-11, 19:59
....te mire boll e kam hajr edhe bahtir, qy

taraku-1
22-08-11, 21:39
....te mire boll e kam hajr edhe bahtir, qy

Valla edhe une bol te mire, veq kush ma ka inati......