PDA

View Full Version : Samoa!


MemphiSx
15-09-08, 22:02
SAMOA,osht shteti ma i ri qe pas 25 ditesh na ka njoft si shtet! SAMOS po thuhet se i ka diqka mbi 200 mij banor,dhe gjindet mes Australis dhe Zelandes s're!!

Perhajr na koft :D

Dilaver
15-09-08, 22:22
Ishim duke pritur krejt tjetėr kush tė na njohė, por, nuk prish jo, edhe kjo njohje e mirėseardhur qoftė......

DetiJon
16-09-08, 18:50
Ishim duke pritur krejt tjetėr kush tė na njohė, por, nuk prish jo, edhe kjo njohje e mirėseardhur qoftė......


Po nuk na duhet te zgjedhim se kush p o na njef por me randesi eshte te na njofin njeher sa te jemi te barabart ne kombet e botes.
Pra .nese presim te na njofin shtetet abae kemi me vjell por ishalla na njofin shtetet tjera dhe ecim perpara.