PDA

View Full Version : Kalkulatori i vdekjes


Kalt
31-10-08, 00:09
Rreth tri vite me pare pata sjell ketu kalkulatorin e dashurise.
Tash vitet po shkojne dhe mendova t'ju sjell kalkulatorin e vdekjes.
Provojeni vec mos u tutni.

http://www.deathclock.com/

BMI eshte Body Mass Index dhe per caktohet me kete formule:

http://www.nhlbisupport.com/bmi/bmi-m.htm

Dilaver
31-10-08, 00:38
27 nėntor 20035http://i36.tinypic.com/2s8pw2c.jpg

lovely
31-10-08, 12:57
une pasna me rrnu 91 vjet.... ni gajle ma hjeku, ehhh..... :P:P:D

Trina_1
31-10-08, 13:11
Me te mir koh paskem em dek hajt Zotin na rujt, e qka nisa mu merizt bre :mad: :mad: :mad: :mad: :biggrin:


Sunday, November 13, 2022
Seconds left to live...

442,774,923

Murgesha
01-11-08, 10:30
Saturday, August 9, 2036
Paskam kohė njėherė. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

DEA
01-11-08, 11:45
Saturday, February 10, 2057


S`po di a me u gezu a jo?
http://www.deathclock.com/images/spacer.gif

deti_om :-)
01-11-08, 12:30
Sunday,July,14,2041

Jana
01-11-08, 13:56
Boll pasan me jetue hahahahhahah

Wednesday, October 10, 2063

P.s e bona une per BABIN tem em dul qe en 2008 veq ka vdek....hahhahahaha
Tash em ka shti me dyshu hahahahhahahah

~~~vera~~~
05-11-08, 14:34
A nuk pate pune me te menēur ti qe ke pru kete alamet ketu a, askujt s'kan me i dal ato data ne ato vite krejt kan me vdek me heret ,mos u frigoni se po rrej ,jua ke shti ethet ne bark shuj shyqyr qe se dim ,t'ish kon me ndrru viti i vdekjes ashtu si kam deshir une e kisha kqyr shpesh ,kur s'jam per jeten mem dal qe kam me jetu gjat cka te bej tani ,ose kur jam per me jetu gjat mem dal qe gati me erdhi vdekja cka te bej ,kshtu me mire mos ta di, edhe pse e kqyra 3 november eshte ne kete vit pshtova shkoj kjo date hahaha kogja larg mka than se kam besu thojsha jam ba llam u plaka krejt po jo e fort isha hahaha mos me besoni se une rrej kaniher tuj kesh, nese eshte kjo e vertet edhe mem pyet sa kishe jetu kisha thene kaq sa me doli ketu .

uliksi31
08-11-08, 08:53
Mu me tha keshtu: I am sorry, but your time has expired! Have a nice day.:biggrin: Demek moti kame vdek.:biggrin:

Urata
11-11-08, 17:14
Your Personal Day of Death is... http://www.deathclock.com/images/rip_bottom.gif Thursday, April 13, 2045
Seconds left to live...
1,149,166,477


me shume nuk due...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Obama
11-11-08, 17:45
21.12.2012 :s

Urata
11-11-08, 17:55
21.12.2012 :s


...jo ishalla!

halla e madhe
11-11-08, 20:50
Mu me tha keshtu: I am sorry, but your time has expired! Have a nice day.:biggrin: Demek moti kame vdek.:biggrin:

..as tek une s'po ban, mua me tha keshtu; Me vjen keq, ju i takoni shekullit te kaluar:biggrin:

uliksi31
11-11-08, 21:07
..as tek une s'po ban, mua me tha keshtu; Me vjen keq, ju i takoni shekullit te kaluar:biggrin:

A mos kemi lind gabim une dhe ti Halle. :biggrin:

vjeshta
11-11-08, 21:21
A ju dy qenkeni qe i keni ik hoxhes prej tabutit ??:rolleyes: :biggrin:


Ps: a ban me ja kalkulu tjeterkujt ?:redface:

ShEjToNkA
11-11-08, 23:39
A mos kemi lind gabim une dhe ti Halle. :biggrin: Ju qenkeni taborrit tim, sepse edhe mua ashtu mė ka dalė :biggrin: :biggrin:

GURI SYLAJ
12-11-08, 12:41
Une me Xhebrailin veq shqip du me bisedu perndryshe nuk ka hiq cka ia msyne te une!

Skyfter
12-11-08, 13:34
2063 ...:confused:

desert
27-12-08, 13:49
16 Prill 2051 buuhh

ritta
27-12-08, 14:22
10 tetor 2082

boll pasna me jute bile shum 96 vjet .............hehhe

Action
27-12-08, 16:42
Wednesday, May 7, 2064

mjafton deri ketu, :P

Dallandyshja_718
27-12-08, 19:26
Mire e paskam punen...Si duket dashkam me i g'ja babgjyshit se edhe ai 100 e firifiuu i ka...:biggrin: :biggrin:

Friday, January 5, 2052
Seconds left to live...

1,357,555,781

shfletuesi_
27-12-08, 19:34
Your Personal Day of Death is... http://www.deathclock.com/images/rip_bottom.gif Thursday, April 13, 2045
Seconds left to live...

1,149,166,477


me shume nuk due...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


hahahahha ke3 mi lyp edhe nja 10 copa kuku hej oj ti a qekaq e vjeter je a.... ncncncn pash zoten 75- je hahaha

shfletuesi_
27-12-08, 19:36
Mire e paskam punen...Si duket dashkam me i g'ja babgjyshit se edhe ai 100 e firifiuu i ka...:biggrin: :biggrin:

Friday, January 5, 2052
Seconds left to live...


1,357,555,781
dallendyshja nje gjenerat me mu qenke pernje dite e paskemi vorrimin haj kuku

Urata
27-12-08, 23:00
hahahahha ke3 mi lyp edhe nja 10 copa kuku hej oj ti a qekaq e vjeter je a.... ncncncn pash zoten 75- je hahaha


...shume e re kisha me vdeke!

emine
15-11-11, 21:37
hina me kqyre athu ka ndryshu najsend a kam me deken qysh thote kumputeri,pak kokan kam majte ymyte ma shume,po qe me te shkrume tana
:tongue: mos haroni qit dit me qel t pamen qiknejnaYour Personal Day of Death is...

Monday, October 21, 2052
Seconds left to live...
1,291,623,841

emine
15-11-11, 21:40
27 nėntor 20035http://i36.tinypic.com/2s8pw2c.jpg
:frown:.......