PDA

View Full Version : KOSOVABUX kliko dhe fito $-e vertet a jo?


arbnor_76
18-12-08, 22:28
Kjo eshte nje web faqe e re Shqiptare (sa eshte serioze se di ) e cila mundeson te fitoni para nepermjet internetit. Per cdo klikim ne view ADS dhe prisni 30 sec sa te kalojn sekondat te del DONE fitoni ka 1 cent, por nese REFERONI userin ( qe e merni pasi te regjistroheni ne kosovabux) shokeve keshtu fitoni edhe ju edhe ato. Mos haroni per cdo dit ka ADS te reja per cdo 6 euro te fituar mund ti transferoni ne KOSPAY e cila eshte si PAYpal mund te bleni online. Verejtje nje akont ne nje kompjuter per kosovabux mos beni dy e ma shum se hyni ne listen e zez. Filloni :

1. Se pari hapni nje acount ne> KOSPAY (https://www.kospay.com/members/signup.htm)< (me at emajlin regjistroheni edhe ne kosovabux - zip kodi i kos 38000
- zip kodi i maqed 1000


2 . Pastaj regjistroheni >KOSOVABUXketu (http://www.kosovabux.net/register.php?r=arbnor76)< paguan pas 6 e te fituar

Ka edhe disa web tjera te ngjajshme por ato jan anglisht si
1. ISABELMARKO (http://isabelmarco.com/?r=arbnor_76) paguan pas 10 $ te fituar
2. PERFECTBUX (http://www.perfectbux.com/index.php?page=home&amp;r=114831) paguan pas 2 $ te fituar
3. 1 Doolar mail (http://1-dollar-mail.com/pages/index.php?refid=arbnor76) qon ads ne emaile tend

Zaim Vaksinca
20-02-09, 18:32
O Arbnor-76, Hajt tyben si aj Harami si kalon ne pushime nga fitimi me klikime, aq edhe ktu. Kto jan dallavera se as ato dollar virtuele skije me i pa.
Kalo ne at temėn e Haramit e lexo prej fillimit e po ashtu kyqu nė forume internacionale, dhe i shef dallaverat nė shesh.
Kaloni mir

lovely
21-02-09, 21:55
oo Zaim, ti si expert i ekonomise, po ku je hup more? a nuk je tu e pa qe paria e budallaqeve dojn me bo vetvrasje, e ti ke me e marr pergjegjsine nese na ndodh diqka neve budallve :biggrin:

Zaim Vaksinca
23-02-09, 17:27
oo Zaim, ti si expert i ekonomise, po ku je hup more? a nuk je tu e pa qe paria e budallaqeve dojn me bo vetvrasje, e ti ke me e marr pergjegjsine nese na ndodh diqka neve budallve :biggrin:

Qy qy Lovely ktu !!!!!!!!! oj budallaqe e ēka lyp ksajde !?!?!?:biggrin: :biggrin:
U largova prej te budalleqt se e pash se kishte ma budalleq se une e dola ksajde mos po del naj lek sa me mbet gjall :biggrin:
Kalo mir e te fala tan budalleqve e do te kaloj sa ma shpejt.
Shnetje oj budallaqja ime.