PDA

View Full Version : stina e preferuar e vitit


mitro21
28-01-09, 19:39
shrkuaniii per stinen me te mir te vitit

emine
28-01-09, 19:43
Vera:)


http://www.lifepr.de/attachment/9978/Sommer%2C%2BSonne%2C%2BSpa%25DF.jpg

selvija
04-02-09, 19:17
Pranvera

Kaloi dimri, erdh, pranvera
me lulzim,
Erdh’ lejleku, dallndyshja
fluturim.

Rritet bari, vishet pylli
me blerim,
Hapet zemra e fmijve
plot gzim.

http://farm1.static.flickr.com/173/416597509_19028842e0.jpg?v=0http://l.yimg.com/g/images/spaceball.gif

vjeshta
05-02-09, 16:12
Jam ka mendoj njehere !!!:biggrin:

~AnnA~
11-05-09, 09:22
Vjeshta-eshte stina e ngjyrave...ka nje pejsazh te bukur.

http://ittoilg.altervista.org/_altervista_ht/autunno.jpg


Mrekullia natyrore.............

Zhaneta
11-05-09, 09:33
http://farm4.static.flickr.com/3071/2728866604_1965535a08.jpg?v=0


VERA............

Jana
11-05-09, 10:45
Pranvera.....

Shqiptare_ne_Turqi
11-05-09, 19:39
Jam ka mendoj njehere !!!:biggrin:vjeshtaaaaaaaa :biggrin: :wink:

Shqiptare_ne_Turqi
11-05-09, 19:43
http://www.grafiker.com.tr/fotograflar/29b_bahar_wallpaper_grafiker_reklam_ankara.jpg (http://www.grafiker.com.tr/fotograflar/29b_bahar_wallpaper_grafiker_reklam_ankara.jpg)


Pranveraaaaa,ringjallja e natyres .....

Oqeani
11-05-09, 20:27
Dimri ...

Prishtinasja_
11-05-09, 21:06
Pranvera :smile:

Diana007
11-05-09, 21:20
Dimri, ama ta shikoj vetem nga dritarja :tongue:

GURI SYLAJ
20-05-09, 08:20
Ne Pranvere -Lule,
ne Vere Grunaje,
ne Vjeshte Vresht me rrush
e ne Dimer -Prush!!

Makresh
20-05-09, 08:23
http://magfo.m.a.pic.centerblog.net/lw9kvetk.jpg

Idila
20-05-09, 12:37
Secila stinė ėshtė e pajisur me bukuritė e saj natyrore, andaj s`mund tė pėrcaktoj se cilėn e preferoj mė tepėr.

Idila
12-03-10, 13:15
Kam mall pėr rrezet e diellit
aromėn dehėse tė gonxheve
puhizėn e ngrohtė ledhatuese
kam mall pėr ty o pranverė.

Oqeani
12-03-10, 23:24
Fatkeqesisht po ikė !!!!!

DEA
12-03-10, 23:30
Vera bre, se dimer i shtir ish kone..

Lapsi
19-03-10, 21:48
Dua pranveren qe ngjalle shprese
dua veren per pushime
vjeshten qe me frymezon shiu
dimrin qe me ma bene nje nder... (shefe sot nuk vije ne pune se rruga eshte e mbyllur nga bora )
ahhahhah

emine
19-03-10, 21:51
pranvera ,dhe me se shumti muaji maj qe kam linde ne ket muaj,,,,:cool:

Lapsi
19-03-10, 22:19
pranvera ,dhe me se shumti muaji maj qe kam linde ne ket muaj,,,,:cool:edhe ti ne maj ?!!

emine
19-03-10, 22:21
edhe ti ne maj ?!!
une per vete shenova ,pse kush tjeter:cool:

Lapsi
19-03-10, 22:28
une per vete shenova ,pse kush tjeter:cool:une pra

Kaqanikasja
20-03-10, 19:39
Vera me knaq

Fiora
21-03-10, 21:42
Pranvera me aromen e saj.

progress
25-05-10, 15:35
Pranvera me nuancat e saj

Kaqanikasja
25-05-10, 18:28
Veraaaaaaaaaaaaaaaa