PDA

View Full Version : AKI(Agjencia e shėrbimėve informative) e Kosovės u Kurorizua me Drejtor


Pupi
04-02-09, 22:50
Prishtinė, 4 Shkurt 2009 (Kosovapress)
Pas analizave tė shumanshme pėr ndėrtimin e Agjencisė sė Kosovės pėr Inteligjencė dhe mbėshtetur nė tė drejtat kushtetuese, presidenti i Kosovės Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Hashim Thaēi kanė emėruar Bashkim Smakajn, drejtor tė AKI-sė, i cili do tė ketė mandat pesėvjeēar me mundėsi vazhdimi edhe pėr njė mandat tjetėr.

DEA
05-02-09, 08:11
kete koment e lexova tek komentet e gazetave ditore, me pelqeu dhe po e postoj ketu, duke i uruat njeherit edhe zotit Smakiqi postin e ri me shume suksese:

Kline o qytet i bekuar prite prite Skenderbene,
po vjen si pellumb i shkruar te shpetoje memedhene.
Klina perveq qe ka kuadro qe mirren me politike globale (ambasadoret), duket se ka prodhuar edhe ekspert te ceshtjeve te sigurise dhe inteligjences. Bravo Klina.

sherri
05-02-09, 09:32
kete koment e lexova tek komentet e gazetave ditore, me pelqeu dhe po e postoj ketu, duke i uruat njeherit edhe zotit Smakiqi postin e ri me shume suksese:

Kline o qytet i bekuar prite prite Skenderbene,
po vjen si pellumb i shkruar te shpetoje memedhene.
Klina perveq qe ka kuadro qe mirren me politike globale (ambasadoret), duket se ka prodhuar edhe ekspert te ceshtjeve te sigurise dhe inteligjences. Bravo Klina.
DEA! Njeri me origjin esht i Abris,Drenice.....te i leme keto lokalizma esht me mire,ai "pellumbi i shkruar"farefisin i kishe ne Drenice,nga na vijne Politikanet kryesor ne pushtet..pra ne Kosove po funksionon nepotizmi,jo lokalizmi.:wink:

>>{SpOnGeBoB}<<
05-02-09, 12:04
Ev shoq, sha zoten mire tekoka bo qetash me qit agjencionin e informatave bile kur ta rezervojne njeri bileten me shkue me ballon i thirr me marr informata ne sa ora niset Ballonja a qysh oshte relacioni e a japin be qita Auskunft per shembull me pyten sa e ka numrin e telefonit dikush qete vyne najsen tu Kosova. :tongue:

Makresh
05-02-09, 15:48
kete koment e lexova tek komentet e gazetave ditore, me pelqeu dhe po e postoj ketu, duke i uruat njeherit edhe zotit Smakiqi postin e ri me shume suksese:

Kline o qytet i bekuar prite prite Skenderbene,
po vjen si pellumb i shkruar te shpetoje memedhene.
Klina perveq qe ka kuadro qe mirren me politike globale (ambasadoret), duket se ka prodhuar edhe ekspert te ceshtjeve te sigurise dhe inteligjences. Bravo Klina.


Edhe klina me prralla po hajka a ?

krijuesiii
05-02-09, 20:35
kete koment e lexova tek komentet e gazetave ditore, me pelqeu dhe po e postoj ketu, duke i uruat njeherit edhe zotit Smakiqi postin e ri me shume suksese:

Kline o qytet i bekuar prite prite Skenderbene,
po vjen si pellumb i shkruar te shpetoje memedhene.
Klina perveq qe ka kuadro qe mirren me politike globale (ambasadoret), duket se ka prodhuar edhe ekspert te ceshtjeve te sigurise dhe inteligjences. Bravo Klina.


...qy a ja nisen ktu lokalistet me u livdue aaa???


...pune te mbare e sukses keti Zoteriut i deshiroje ne postin e tij, uroj te jete Njeri besnik i Kosoves...tungiii

Guri i madh
06-02-09, 16:01
hajde perhajr tani edhe kosova u bae me krye munafik mir qe nuk u zgjedh KADRI VESELI se ky esht edhe munafik i shkinis

panta_rhei
07-02-09, 22:45
DEA! Njeri me origjin esht i Abris,Drenice.....te i leme keto lokalizma esht me mire,ai "pellumbi i shkruar"farefisin i kishe ne Drenice,nga na vijne Politikanet kryesor ne pushtet..pra ne Kosove po funksionon nepotizmi,jo lokalizmi.:wink:
"Megjithatė" duhet pranuar se prej qė e kanė rrokė "ikspertat" e klinjes n'dorė, Kosova ėshtė zhvilluar dhe ka pėrparuar tepėr shumė.

Guri i madh
07-02-09, 22:49
a smakiq i obris qenka besa del diqka prej tyre se kta nuk flejn naten veq diten