PDA

View Full Version : Gjėra tė pėrditshme, me humor tė shėndoshė


lovely
22-02-09, 22:14
.. u ula prane zjarrit dhe me endje shiqoja boren. Kur papritmas degjova;

-Ooooo dreq breee, qu mama qit kofe qitu pak... :D

Dola vrap, qe Dallandyshka i kish mjel dhitė :biggrin: Ia kapa kofen prej durve, po ish kan shume e rane tybe, e ti bzaj Gurit;

Oooo Guri-oooooo, mule se tybe s po mujm me qu qet kofe me tamel :biggrin:

GURI SYLAJ
22-02-09, 22:17
Po cka dreqin u ba more ?
Qy ,qy nuk mun e qon ni kofe,ja shyqyr qi koki dyat bashk e pshtut e pshtoj edhe kofja ...!A une me jau kry baqine juve a??

lovely
22-02-09, 22:22
ooo ngom pak, une veq sa erdha pej shehrit se kesh me ble ni laken (hahahahaha) e Dalldyshka i paska mjel dhite, e nuk po mujm me qu kofen, kerkush nuk tha me na e kry ti baqine veq shtina qet kofe deri n qyler :biggrin:

GURI SYLAJ
22-02-09, 22:26
Ani ,ani po mos bertit me ni edhe kojshia se dalin e me shohin e tani nali fjalet ne mujsh!