PDA

View Full Version : Eshte vetem nje here ne gjermani dhe ne ter boten kush eshte?


kroni i etheve
21-03-09, 20:04
te nderuar bashk bisedus eshte nje pyetje shum e let por mundet me qen e komplikuar.

DEA
21-03-09, 20:18
te nderuar bashk bisedus eshte nje pyetje shum e let por mundet me qen e komplikuar.


Send s`mora vesh!!!!!!

Artisti
21-03-09, 20:22
Kroni i etheve.


zhade ik, zhade ik, zhade ik go, go, gooooo


oooooooooooooo Spongiiiiiiiiiiiii, pasha zotin e ke lene nje fjale mosvet hiq.


.

kroni i etheve
21-03-09, 20:30
Send s`mora vesh!!!!!!
pyetja eshte pak e komplikuar por eshte shum e let per ta kuptuar, ju nuk e dini peregjegjen per ata se merr vesh pyetjen

DEA
21-03-09, 20:31
pyetja eshte pak e komplikuar por eshte shum e let per ta kuptuar, ju nuk e dini peregjegjen per ata se merr vesh pyetjen

Garant, me vend e ke thane...

po turisti a ja qelloj bre, se me mbyti kurreshtja?

kroni i etheve
21-03-09, 20:32
Kroni i etheve.


zhade ik, zhade ik, zhade ik go, go, gooooo


oooooooooooooo Spongiiiiiiiiiiiii, pasha zotin e ke lene nje fjale mosvet hiq.


.
qa i bjen qikjo zhade mos ajo zhadja qe lujke filma me llukasin apo diqka tjeter

Artisti
21-03-09, 20:56
Garant, me vend e ke thane...

po turisti a ja qelloj bre, se me mbyti kurreshtja?


Hahahahaha ojjj DEA, mendojsha se mos ja kane fshi shkrimin turistit qe s'pe gjej, e u lajmerova tani me nikun admin per me kqyre hahahahahahaaha, po nuk pashe askund se ka shkrue turisti.

Edhe mue me interesoje se a ja ka qellue turisti hhhhhahahaaa


Respekt, Nder per DEA

.

DEA
21-03-09, 21:00
Hahahahaha ojjj DEA, mendojsha se mos ja kane fshi shkrimin turistit qe s'pe gjej, e u lajmerova tani me nikun admin per me kqyre hahahahahahaaha, po nuk pashe askund se ka shkrue turisti.

Edhe mue me interesoje se a ja ka qellue turisti hhhhhahahaaa


Respekt, Nder per DEA

.

Ai turist Artist si njejt bre po tingellion hahahhah

Isinqerti25
21-03-09, 21:06
Me fal sjam duke e kuptuar Pytjen dhe skam ende pergjegjje

kroni i etheve
21-03-09, 22:30
Me fal sjam duke e kuptuar Pytjen dhe skam ende pergjegjje
nuk edi si ta spjegoj me ndryshe pyetjen ju duhet me e dhan ndonje pergjegjje ndoshta e qelloni.

Artisti
21-03-09, 22:41
nuk edi si ta spjegoj me ndryshe pyetjen ju duhet me e dhan ndonje pergjegjje ndoshta e qelloni.


Shume qarte e thene.


.

kroni i etheve
21-03-09, 22:51
Shume qarte e thene.


.
artist qa ke qajo ma heret ,,zhade"sme tregove d.m.th.e saj

Elina
21-03-09, 22:54
Ne pyetje me te lehte kurre nuk kam hase....vec se pergjegjje nuk ka ...badihava :biggrin:

Artisti
21-03-09, 22:56
artist qa ke qajo ma heret ,,zhade"sme tregove d.m.th.e saj


Eshte shume e thjeshte per me kuptue veq mundet me qene e komplikueme, jepi disa shembuj ndoshta ja qellonHHHHaaaaaaaaaahhahahahahahhahahahhaaaa


.

Artisti
21-03-09, 22:58
Ne pyetje me te lehte kurre nuk kam hase....vec se pergjegjje nuk ka ...badihava :biggrin:


20 vjeeeeeeeetttt ne Diaspore, sot i kisha laaaaneeeee, veq me ty njehere ne Kosove me dale.


Remzija.

aLbaChiCk
21-03-09, 23:01
viti i ri = ndrrimi i moteve

Marco
22-03-09, 03:10
Ne pyetje me te lehte kurre nuk kam hase....vec se pergjegjje nuk ka ...badihava :biggrin:

Po jap pergjegjeje i pari edhe pse kan shenu shum e se kan kuptu !!!!

Vetem njiher ne gjermani edhe ne bote ėshtė Feja Krishtere, se sko me egzistu mu as gjermani e as bot
Kjo ishte nji pergjegjėje e imja !!!:tongue:

Urata
23-03-09, 04:54
ky erifi paska 'GODIT', e keta i hapin 'syte e shkrolave' kot...!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa...

ps: jaaaaaaaaaaaaaaaaa e dita qe Marco, ia qellon!

lovely
23-03-09, 09:02
Hitleri :biggrin:

Makresh
23-03-09, 09:06
Festa e te dehureve (BIRRES) ne Berlin :biggrin:

Estella
24-03-09, 14:00
Eshte Vetem njeher ne gjermani dhe ne ter boten kush eshte ?

percakto pytjen me mire se kur t'thush eshte veten njeher e masnej thu ter boten dmth seshte vetem njeher...apo po mendon vetem ne gjermani eshte vetem njehrer? e ter boten shume her apo si ?

kroni i etheve
27-03-09, 01:32
Eshte Vetem njeher ne gjermani dhe ne ter boten kush eshte ?

percakto pytjen me mire se kur t'thush eshte veten njeher e masnej thu ter boten dmth seshte vetem njeher...apo po mendon vetem ne gjermani eshte vetem njehrer? e ter boten shume her apo si ?
vetem nje her ne bot d.m.th.nuk esht shum her ne bot.

kroni i etheve
27-03-09, 01:35
20 vjeeeeeeeetttt ne Diaspore, sot i kisha laaaaneeeee, veq me ty njehere ne Kosove me dale.


Remzija.
hajde ju artistat se koxha ithoni veti "kullera"e she zoti spo ta rrok hiq

Elina
05-04-09, 21:24
Hitleri :biggrin:

Hahhahahahhaaha,,,uuuuuuuuuuu sa kam qeshe :biggrin:
Ben vakia qe eshte Hitleri...kurre nuk i dihet :biggrin:

Dallandyshja_718
05-04-09, 21:49
te nderuar bashk bisedus eshte nje pyetje shum e let por mundet me qen e komplikuar.


Bashkimi i Gjermanive, e ēfare mund te jete tjeter?!:biggrin:

Murgesha
05-04-09, 22:20
O s`ėshtė as Hitleri e as bashkimi, po ky kroni i etheve si duket i ka harru shenjat e pikėsimit te shtėpia se pasha mamin veq njėher ėshtė nė GjErmani e kurrnjėherė nė Botė.

vendasi
08-04-09, 14:46
October Fest-ti...:tongue:

emine
08-04-09, 20:19
Festa e te dehureve (BIRRES) ne Berlin :biggrin:
jo ne berlin a LOVE RARADe festa e pederav,,,e birres a ne Munchen,,,,,tu paskan pshtjell zaher puna syzav:P

Llapjani_HH
09-04-09, 17:31
jo ne berlin a LOVE RARADe festa e pederav,,,e birres a ne Munchen,,,,,tu paskan pshtjell zaher puna syzav:P
Emine Love parade nė Berlin nuk ėshtė festa e homoseksualėve.
Festa e homoseksualėve quhet Christopher Street Day.

aLbaChiCk
10-04-09, 16:34
Emine Love parade nė Berlin nuk ėshtė festa e homoseksualėve.
Festa e homoseksualėve quhet Christopher Street Day.

:smile:

Trina_1
11-04-09, 16:05
Ani a gjetet pergjigjje a jo :biggrin:

Guri i madh
11-04-09, 22:33
hajde ju artistat se koxha ithoni veti "kullera"e she zoti spo ta rrok hiqe ti ore kroni i ftoft esht nji dit nė vit qe vendasit e vizitojn kronin e etheve cila esht ajo dit


lere artistin e kthehu nga une

kroni i etheve
12-04-09, 21:18
e ti ore kroni i ftoft esht nji dit nė vit qe vendasit e vizitojn kronin e etheve cila esht ajo dit


lere artistin e kthehu nga une
ajo dit esht dita e shingjergjit po ketu nuk esht fjala per dit apo data te posaqshme mundet me qen edhe diqka, nje sqarim i shkurt p.sh.at e bejn njerzit...

Murgesha
13-04-09, 13:08
O s`ėshtė as Hitleri e as bashkimi, po ky kroni i etheve si duket i ka harru shenjat e pikėsimit te shtėpia se pasha mamin veq njėher ėshtė nė GjErmani e kurrnjėherė nė Botė.

O kroni i Ethev tė kam dhėnė pėrgjigjen e mos na mundo mė tepėr.

Ėshtė shkronja EEEEEEEEEEEEEEEEEE

kroni i etheve
14-04-09, 18:01
O s`ėshtė as Hitleri e as bashkimi, po ky kroni i etheve si duket i ka harru shenjat e pikėsimit te shtėpia se pasha mamin veq njėher ėshtė nė GjErmani e kurrnjėherė nė Botė.
jo edhe ne bot esht

Murgesha
14-04-09, 21:22
jo edhe ne bot esht

Po ėshtė edhe nė botEEEEEEEEE ashtu siē e ke shkruar ti.