PDA

View Full Version : Behran


krijuesiii
20-05-09, 20:38
...Esselam Alejkum qeveri e nderuar e Behranit per njohjen qe i bete Shtetit te Kosoves Allahu qofte i knaqure me ju dhe punet e veprat e juaj...

Bahreini njohu Kosovėn
Bahreini ka konfirmuar se ka njohur pavarėsinė e Kosovės dhe ėshtė bėrė kėshtu vendi i 60 qė njeh Kosovėn shtet.
E mėrkurė, 20 Maj 2009 00:3

Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga agjencia shtetėrore e lajmeve tė Bahreinit BNA, qė ka transmetuar njė deklaratė tė Ministrisė sė Punėve tė Jashtme tė kėtij vendi.

Nė deklaratė thuhet se duke marrė parasysh lidhjet kulturore dhe fetare nė mes tė popujve tė tė dy vendeve dhe respektit pėr dėshirėn pėr pavarėsi tė popullit tė Kosovės, Mbretėria e Bahreinit njofton se ajo njeh Republikėn e Kosovės si shtet i pavarur.Njohja e Kosovės, tė martėn ėshtė konfirmuar edhe nga Unioni i Komoreve./ktv/


tungiii

Guri i madh
22-05-09, 23:09
oooo falemenderit ooooo BEHRAM kurr nuk kena me harrue ket respekt qe po na bani