PDA

View Full Version : Kurt na Dalin Vizat A do te shuhet ndjenja e flakt per Ausllandera\e..?


Afrimi_17
14-08-10, 04:05
Ne ks Kur dot behet liberalizimi i vizave qfar mendoni a Do te Ken simpatin ..ose pelqimin..kaq te madh nga Kosovaret femrat dhe meshkujt qe jetojn ne perendim..!Flm

teutaA
14-08-10, 04:30
Ne ks Kur dot behet liberalizimi i vizave qfar mendoni a Do te Ken simpatin ..ose pelqimin..kaq te madh nga Kosovaret femrat dhe meshkujt qe jetojn ne perendim..!Flm

tem me me vend ske qel afrim:smile:

veq po lutna ishalla martohna para se me ja ua lshu juve qato viza:biggrin:

Afrimi_17
14-08-10, 04:33
Hahaha..!Valla Teuta qka me Njeri po shkon tuj permisu..Kurt e kupton njeri qe eshte budall thojn shkon ni hap para dituris..!hauhaua.!Ishalla Veq Bohesh Rahat e je e lumtur se per tjerat Kurt eshte kysmet Tash..!Flm.

emine
15-08-10, 19:46
Po breh qaj kasavet mka kape,a dine se sa padurim po pres hahhahahahhhh,per vehte shetis boten ,skam nevoje per askund vize,e per tjert qysh ta uroni ju plotsofte deshira!

roadrunner
15-08-10, 23:53
Jo bi, po qysh e bofsh vendin, e gjetsh hahahahahah :P


Po breh qaj kasavet mka kape,a dine se sa padurim po pres hahhahahahhhh,per vehte shetis boten ,skam nevoje per askund vize,e per tjert qysh ta uroni ju plotsofte deshira!