PDA

View Full Version : ... Pér Mua..


VoOoglushja
09-06-11, 12:05
Nuk Jam Engjull...

...asgje interesnat...

... beja gabime..

...sjom perfekt as nermal...


por.... bile jam un vetem un

ajo qe kam qen dhe ende jam!!!

Jana
09-06-11, 16:14
... jam kjo qe jam ...

.....kshtu qysh jam ...


.... kush em don kshtu mir .. e kush jo ... shnosh une ...

... une jam qishtu ...rrebele ne shpirt...

tipi engjellor
10-06-11, 21:36
per mua

.....duhet sinqeritet.....

....duhet rrafsh se diqka lart mendte po me mirren......

....shume i mire per ata qe jane ne rruge qe me ndihmojne per mire.....

.....larg urrejtjes ....ironise....zilis.....kurse afer komunikimit....diskutimit per gjerat e mija veq me mua ....a jo me tha i thashe ...i kum tha mos me pas kane si kisha tha.....ska ashtu hahahahhahaah