PDA

View Full Version : eRepublik Albania


atdhetar31
31-08-12, 12:23
nese keni deshire me luajt nje loje strategjike, politike etj dhe jeni aq atdhetar per me luftu per Shqiperin tone ne Internet, provoni lojen eRepublik --> REGJISTROHUNI KETU (tinyurl.com/erepublikg1)

Veprimet, strategjija etj shpigohet nga fillimi,..

o7

Bisha
07-04-13, 14:54
Une kam 2 vjet qe luaja me kete lojen ,por pastaj e lashe sepse shihja qe shumica e shqipetareve nuk dinin ku te luftonin. Futeshin ne lufte e luftonin kundra aleateve tane,e madje dhe kundra vendeve qe ne ne realitet i kemi aleate. Eshte nje loje e corganizuar dhe ne fund nuk te jep nje deshire per te luftuar nga kaosi i organizimit qe ka.

Une preferoj te luaj nje loje RPG ne te cilen mund te shpenzoj 5 minuta ne dite nqs skam kohe sa per te zhvilluar karakterin tim,ose me shume kohe duke shkruajtur histori nga mendja ime artistike rreth karakterit qe une po zhvilloj. Shih nje here www.knights-honor.com Bashkohu me Sicilin dhe kerko Arbro Gramleg nqs don te me gjesh.