Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-08-12, 12:23   #1
atdhetar31
 
Anėtarėsuar: 31-08-12
Postime: 2
atdhetar31 i vlerėsuar jo keq
Gabim eRepublik Albania

nese keni deshire me luajt nje loje strategjike, politike etj dhe jeni aq atdhetar per me luftu per Shqiperin tone ne Internet, provoni lojen eRepublik --> REGJISTROHUNI KETU

Veprimet, strategjija etj shpigohet nga fillimi,..

o7


atdhetar31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-04-13, 14:54   #2
Bisha
 
Anėtarėsuar: 07-04-13
Postime: 4
Bisha i vlerėsuar jo keq
Gabim Re: eRepublik Albania

Une kam 2 vjet qe luaja me kete lojen ,por pastaj e lashe sepse shihja qe shumica e shqipetareve nuk dinin ku te luftonin. Futeshin ne lufte e luftonin kundra aleateve tane,e madje dhe kundra vendeve qe ne ne realitet i kemi aleate. Eshte nje loje e corganizuar dhe ne fund nuk te jep nje deshire per te luftuar nga kaosi i organizimit qe ka.

Une preferoj te luaj nje loje RPG ne te cilen mund te shpenzoj 5 minuta ne dite nqs skam kohe sa per te zhvilluar karakterin tim,ose me shume kohe duke shkruajtur histori nga mendja ime artistike rreth karakterit qe une po zhvilloj. Shih nje here www.knights-honor.com Bashkohu me Sicilin dhe kerko Arbro Gramleg nqs don te me gjesh.


Bisha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.