PDA

View Full Version : Dosja X! Gjendet njė trup jashtėtoksor 15 cm i gjatė


natyra
09-04-13, 05:01
http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/f8680441f99906edbba69bc4df69b57e_L.jpg (http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/f8680441f99906edbba69bc4df69b57e_XL.jpg)

LOS ANGELES - Dokumentari i mjekut Steven Greer i quajtur "Sirius" nė fund do tė na japė pėrgjigje nė pyetjen se nėse ne jemi tė vetmit nė univers.


Ky dokumentar do tė ju ndihmojė shikuesve, thonė autorėt, tė zbulojnė krijesat e huaja tė vogla vetėm 15 inē, e gjetur disa vite mė parė nė shkretėtirėn e Kilit Atakama.
Filmi tregon x-ray dhe krijesa qė ka ADN krejtėsisht tė panjohur pėr njerėzimin.
Por kjo nuk ėshtė e gjitha. Dr Steven Greer, dikur njė mjek i shėrbimeve emergjente mjekėsore pėr vite, dhe me entuziazėm tė pashuar i ka kėrkuar qeverisė amerikane tė japė informacion nė lidhje me ekzistencėn e tė huajve./10minuta/

"Sirius", do tė shfaqen 22 prill
http://www.10minuta.com/images/lajme/2013/apr/sirius1.jpg

turisti
25-04-13, 15:11
http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/f8680441f99906edbba69bc4df69b57e_L.jpg (http://www.10minuta.com/media/k2/items/cache/f8680441f99906edbba69bc4df69b57e_XL.jpg)

LOS ANGELES - Dokumentari i mjekut Steven Greer i quajtur "Sirius" nė fund do tė na japė pėrgjigje nė pyetjen se nėse ne jemi tė vetmit nė univers.


Ky dokumentar do tė ju ndihmojė shikuesve, thonė autorėt, tė zbulojnė krijesat e huaja tė vogla vetėm 15 inē, e gjetur disa vite mė parė nė shkretėtirėn e Kilit Atakama.
Filmi tregon x-ray dhe krijesa qė ka ADN krejtėsisht tė panjohur pėr njerėzimin.
Por kjo nuk ėshtė e gjitha. Dr Steven Greer, dikur njė mjek i shėrbimeve emergjente mjekėsore pėr vite, dhe me entuziazėm tė pashuar i ka kėrkuar qeverisė amerikane tė japė informacion nė lidhje me ekzistencėn e tė huajve./10minuta/

"Sirius", do tė shfaqen 22 prill
http://www.10minuta.com/images/lajme/2013/apr/sirius1.jpg


Une 100% besoj se nuk jemi te vetem ne gjithesi,por,edhe forte besoj se nuk jemi te krijuar per jete neper gjithsi ( ndishta naj planet ku jane kushtet si ketu) ,as per fluturimet.......nuk besj.......:redface:

natyra
05-09-13, 22:21
Une 100% besoj se nuk jemi te vetem ne gjithesi,por,edhe forte besoj se nuk jemi te krijuar per jete neper gjithsi ( ndishta naj planet ku jane kushtet si ketu) ,as per fluturimet.......nuk besj.......:redface:

"Eshte dashur te percaktoheni ne njeren te larte cekura,(per tkrijuar bindjen dhe ne):rolleyes:''A po jo?Turisti:smile: