PDA

View Full Version : Shėn Tereza, Profetja Shqiptare


Artisti
11-09-16, 16:41
Historia e profetėve tregon se ata ishin tė "zgjedhurit" e Zotit pėr tė ndihmuar njerėzit!

A mund ta quajmė Nėnėn Tereza (Gonxhe Bojaxhiun) profete e radhės, e cila jetoi nė kohėn tonė dhe pėr ndryshim prej tė tjerėve ekzistojnė inqizme, fotografi dhe kemi parė me sytė tanė, qė ajo vetėm paqe dhe dashuri shpėrndau nė gjithė Globin Tokėsor.


Si gjithherė


Artisti

vjeshta
28-09-16, 21:20
N'femrore i bjen, Shenjta?

Murgesha
29-09-16, 17:06
Bukėn thate skemi me e honger mo, shen apo shenjtja pak rendesi ka!

Murgesha
29-09-16, 17:08
Historia e profetėve tregon se ata ishin tė "zgjedhurit" e Zotit pėr tė ndihmuar njerėzit!

A mund ta quajmė Nėnėn Tereza (Gonxhe Bojaxhiun) profete e radhės, e cila jetoi nė kohėn tonė dhe pėr ndryshim prej tė tjerėve ekzistojnė inqizme, fotografi dhe kemi parė me sytė tanė, qė ajo vetėm paqe dhe dashuri shpėrndau nė gjithė Globin Tokėsor.


Si gjithherė


Artisti


Po cfare profeta o i nerum, akoma po beson qe ka pas te tille a?

Artisti
29-09-16, 19:04
Po cfare profeta o i nerum, akoma po beson qe ka pas te tille a?


Shuj de ndoshta kapen pėr shqiptare e i lshojnė arabėt:biggrin::biggrin:


.

vjeshta
01-10-16, 11:22
Bukėn thate skemi me e honger mo, shen apo shenjtja pak rendesi ka!

Mire e the ," pak ka rendesi".

Me titullin profete apo pa tittull... ajo ka ba histori.:cool: