Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm

Artisti Artisti nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 11
 1. elvio
  01-01-14 12:17
  elvio
  Gezuar Artist 2014-en.
 2. elvio
  18-12-12 14:15
  elvio
  [B][I]Urime,urime,edhe jetegjatesi miku im.Me hapat tu le te jete koha deshmitare qe suksesi,lumturia,e miresia ishin shoqerues te viteve.Gezofsh ditet tua Artisti!![/I][/B]
 3. SANTANA-29
  18-12-11 22:52
  SANTANA-29
  Artisti --.-alles gute zum geburtstag,,shendet shoki-.
 4. vjeshta
  18-12-11 15:36
  vjeshta
  Gėzuar edhe sot ,neser ,mbasneser ....infinit !
 5. Neferta
  18-12-11 08:51
  Neferta
  Gezuar dhe per shum vite
 6. elvio
  17-12-11 19:17
  elvio
  Gezuar e shume vite te mira per ju.Urimi vjen me rastin e ditelindjes Artisti.
  I respektuar
  Elvio
 7. Zero Cool
  24-09-11 12:51
  Zero Cool
  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė dhe fundjavė te kėndshme tė uroj ty.
 8. elvio
  18-09-11 13:49
  elvio
  Artisti.
  Erdha te le shkronja per te te pershendetur,por mos mendo se e beri flake per flake-del lire,mjaft lire,por Artistet shohin ndryshe,edhe kuptojne pa ua shpjeguar.Te tille kalibra si karakteri juaj me bejne te behem hajdut(te vjedh ate c'ka reflektojne)Jam i privilegjuar qe ju kam njoh mes shkronjash.Pa limit suksese Artist.Miresia me ju.
 9. Buqja_ch
  10-05-11 15:38
  Buqja_ch
  ooo Mendje madhe te pershndes shume ...... ahahaha
 10. Idila
  24-03-11 15:41
  Idila
  Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr ty! :))

About Me

 • About Artisti
  Interesat
  Artistore
  Profesioni
  Artist
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Te jesh i Sinqert,do te thote:
  Edhe shokun me te ngusht,
  duhet ta kritikosh
  ---kur e ka keq----

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-10-16 20:00
 • Anėtarėsuar: 16-05-05
 • Referime: 4

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 10

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.