Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm

Dreni30 Dreni30 nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 16
 1. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:21
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje i nderuar, ju uroj nje fillim viti sa me te mbar juve fare e fisit dhe gjithe shoqeris tuaj.
  dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&langid=3
 2. Dallandyshja_718
  17-08-11 02:50
  Dallandyshja_718
  Faleminderit per pershendetje i nderuar Dreni30, te uroj gjith t'mirat ngado qe je, respekt nga Dallandyshja!
 3. Oltiana1
  06-07-11 10:06
  Oltiana1
  Ke njė pėrshėndetje nga unė , ore Dreni ! :)

  Tė uroj njė ditė tė bukur !!!
 4. Idila
  30-06-11 13:49
  Idila
  Pėrshėndetje tė pėrzemėrta Dren, uroj tė jeni mirė familjarisht!
 5. Qika^Me^Kule
  28-06-11 12:02
  Qika^Me^Kule
  pershendetie ooo drenooo.... inshall-llah nuk je tu pi cai en kete te nxehte se marum :p
 6. VoOoglushja
  26-06-11 16:30
  VoOoglushja
  prsh dhe ty dreni
 7. Qika^Me^Kule
  25-04-11 17:54
  Qika^Me^Kule
  Shum falenderit nga ana jote.... gjithmone qofsh i pershendetur nga ana ime....
 8. ~AnnA~
  09-04-11 10:08
  ~AnnA~
  Flm per pershendetjet Dreni!
  Te rikthej pershendetjet e perzemerta, duke te deshiruar gjithashtu dite te bukura pranverore...

  Me respektin me te madh per ty-AnnA!
 9. Qika^Me^Kule
  01-02-11 19:45
  Qika^Me^Kule
  Te falenderit per caffee.. te pershendes ku do ce te jeshe....
 10. Qika^Me^Kule
  21-01-11 22:08
  Qika^Me^Kule
  Me ty kret jam idhru.... vetem nejse po te pershendes..... :D

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 29-11-12 18:49
 • Anėtarėsuar: 21-12-04
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 15

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.