Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

°Mili° i respektuar°Mili° i respektuar°Mili° i respektuar°Mili° i respektuar°Mili° i respektuar°Mili° i respektuar

°Mili° °Mili° nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About °Mili°
  Vendndodhja
  6 KaT mBi ToKeS
  Interesat
  Notimi & Volleyball
  Profesioni
  Stundent dhe Monitor i Notit
 • Firma
  http://img135.imageshack.us/img135/6586/dardaniaeb8.jpg

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 26-09-09 20:11
 • Anėtarėsuar: 12-10-07
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.