Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshme 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 05-01-05, 18:09   #1
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim Mirdita, a ben vetem dy fjale ju lutem?

te nderuar dhe shum te respektuar forumiste, ket tem e hapa vetem e vetem qe te argetohemi.

Ne ket tem djelmoshat munden tu paraqiten vajzave me ato stilet e tyre dhe te shprehmi ato fjalet qe keni per ti then nje vajze,normal edhe atyre vajzave qe ju paraqitni edhe ato do ju pergjijgen sa me mir.
ju lutemi pa keqkuptime ta marrim ket vetem si nje argetim

tani ta shofim kush kujte po i paraqitet.....

******************************
Vushtrria ndoshta nuk ke asgje kunder nese kjo tem vendoset tek kafeja,sepse me duket e ka vendin aty


vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.