Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues. 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 20-05-09, 17:05   #32
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pupi
Nuk ėshtė patjetėr ashtu si unė themė, por ama edhe kėshtu si ti ke thėnė nuk qėndron muhabeti.

Kujt i thotė Elit intelektuale (aktuale e kujt e dikurshme) vali ? kėtė do tė doja ta dija, pa edhe n'ēfot e mramja.

Nejse, unė nuk do ti marrė pėr shembull krahasimet e llojit KADARE -QOSJA (siq qe mahitur dikur Uliksi) por ka ka burra kėtu, mos tė mėrzitet Vali se nuk do mbesin burra kėtu edhe po s'pati ai "kohė". Fundja pėr forum nuk ėshtė e patjeter ndonjė shkallė Akademilleku derisa i kemi pėrzgjedhur nofkat dhe lulėzuar avataret.

Pėr njė krahasim ku qėndronim, e ku qėndrojm tash (ēka vjen si dihet) jam i mendimit qė sadopka i kemi njėsuar gjanat.
Perafėrsisht kėshtu:
http://www.youtube.com/watch?v=bldG794WOEA
Le krejt ... Harro kete pune !!!


T'pershendese :)
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.