Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 02-04-04, 09:37   #1
timi9875
 
Anėtarėsuar: 18-03-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 32
timi9875 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek timi9875
Gabim Tė drejtat e femrės nė Kosovė

SA PO MBROHEN TE DREJTAT E FEMRES NE KOSOVE, DUKE PASUR PARASYSH EDHE INVESTIMET E MEDHA NE KETE DREJTIM NGA BASHKESIA NDERKOMBETARE.
NGANJEHER LIND PYETJA E KETA TE FUNDIT DUKE U MUNDUAR QE TU JAPIN TE DREJTA FEMRAVE KANE HARRUAR QE NE KOSOVE EKZISTON EDHE NJE GJINI TJETER PER TE MOS THENE E LENE PAS DORE QE SHUME SHEKUJ
UN NUK DI EDHE AQ SHUME PRANDAJ EDHE HAPA KETE TEME PER FORUM
JU LUTEM, ME RESPEKTIN ME TE MADH
JU PERSHENDES GJITHE JU!


__________________
ASKUSH S\'ĖSHTĖ PRONĖ E ASKUJT...!
timi9875 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.