Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-10-03, 16:03   #1
taralushi
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Postime: 20
taralushi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Gjuha programuese qe ju pelqen juve dhe PSE?

Gjuha programuese qe ju pelqen juve dhe PSE?Tani ne internet ka shume gjuhe programuese qe perdoren. Njerat nga to jane edhe :

ASP (Active Server Pages by Microsoft)

PHP

C/C++

Perl

XML

etj...Ju lutem jepni komentin tuaj rreth preferences suaj!


taralushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-10-03, 22:35   #2
MaLoKi
 
Anėtarėsuar: 20-10-03
Vendndodhja: Preshevė
Postime: 10
MaLoKi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek MaLoKi Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MaLoKi Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek MaLoKi
Gabim

tung taralushi te pershedes ... nuk jam MaLoKi qe po mendon po jam vllu i tij mu me se shumti me pelqen gjuha preogramore .html

sepse mirrem me punimin e faqeve ...

tung te pershendes kosah pas deshire te bisedoj me ty edhe ne messenger nese je dakord mirr email ...

pa keqkuptime

Me RRespeCT MaLoKi
__________________
Do tė takohemi aty ku u ndamė...
MaLoKi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-04, 20:26   #3
Dino
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 11
Dino e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Dino Send a message via Skype™ to Dino
Gabim Mire Mbrema

Mu personalish me pelqen gjuha Javascript und Htlm te dya jane te mire ka edhe Javaapplet apo qysh i thojne shqip por mementalisht perdoret ne shume faqet te webit Javascript
Ju pershendes
Igjori Dino


Dino Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.