Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-11-03, 13:38   #1
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim KUR & PSE E NDIEJMĖ VETEN TE VETMUAR!!!

nuk ka njeri ne bote i cili ndonjeher nuk ndihet i vetmuar dhe i zhgenjyer nga bota...kur ndodh kjo? dhe pse?

pres mendimet e juaja!!! :?:


__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-11-03, 16:22   #2
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

MIJA te pershendes, une ma se shumti e ndi veten te vetmuar kur i dashuri p.sh. nuk me lajm nje kohe te gjat, sepse tani me mungon afersia tina. po kete nuk e ndi vetem tek i dashuri po edhe tek ata personat qe i du me zemer dhe qe kam shum besim te madh.....poashtu e ndi veten te vetumuar dhe te zhgenyar nga bota kur e kam nje problem dhe une medoj qe askush nuk me kupton....
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 17:03   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E ndiej veten te vetmuar e te braktisur nese akuzohem pa te drejte per diqka dhe nuk mundem ta argumentoj pafajesine time. Me ka ndodh njeher dhe e kam ndier veten shum keq. Nuk do te deshiroja me ta perjetoj.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 17:20   #4
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
E ndiej veten te vetmuar e te braktisur nese akuzohem pa te drejte per diqka dhe nuk mundem ta argumentoj pafajesine time. Me ka ndodh njeher dhe e kam ndier veten shum keq. Nuk do te deshiroja me ta perjetoj.
Kjo me ka ndodh edhe mua, dhe e di se qka mendon apo si e ke ndjer veten.

Kurse un kur e ndjej veten te vetmuar,nganjeher i kam te gjith se i dua afer, dhe e gjitha esht ok po prap se prap me mungon diqka qe as vet nuk e di se qka,dhe e ndjej veten te vetmuar apo edhe te merzitne.

GentaPS Luli_ch te pershendes ku ke humb ti? te ftoj ne forum po ne ket tem.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 18:08   #5
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Nuk po kam guxim te pershkruaj momente te mija kurre ndihem i vetemuar se po qani dhe me vjen keq pastaj. :cry: :cry: :cry:
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 18:09   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ska problem Lazdran eshte shendet te qajsh nganjeher.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-11-03, 14:36   #7
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

Tung

lazdran po qyshe bre me kajt po ti a je burre a je mashkull

a e din ti qe vai i Burrave eshte kanga qy edhe ti Femrat po don me i shtie n'gjynah a? O djal nese ti ja nis me kajt ato te marrin neper kam shpresoj se s'je asi tipi qy . ti veq po don me ja ble menen Femrave po me duketTung
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-11-03, 16:55   #8
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

pershendetje te gjitheve se pari ju faleminderoj shume per komentet e juaja!!!

Ska njeri ne bote i cili nuk ndihet i vetmuar nga nje her...shkaqet e vetmis jane te shumta...

ne disa raste njeriu eshte i vetmuar kur nje person e braktis i/e dashuri/a,... kur humb jete dikush nga ata qe me se shumti i qmojme,,,kur gjindet larg aj person qe e deshorijme..e ndonjeher ndihemi te vetmuar duke mos e ditur arsyen.

pra ka skaqe te ndryshme qe na bejene te ndihemi te till...

ne raste te shumta kur nje peron mbet i vetmuar aj deshperohet nga jeta edhe ja mer vetit inati duke synuar tja nderprej vetes jeten duke pere marezi dhe vetvrasje. ndokush tjeter kur eshte i vetmuar don qe te ndikoj keq te te tjeret duke xhelozouar pse aj ndihet mir e un jo. e tjeter kush ndihet i vetmuar edhe mbyllet ne dhom dhe vetem te gjitha i mban ne vete...

pytja pason? Qka te bejme qe ti ikim kesaj qe ti ikim vetmis....

duhet me kon vet optimist ne te gjitha sferat edhe vetmia do te zhduket...

bonuni te shoqerueshem edhe ndani mendimet e juaja me njeriz qe ja vlen mi besu.Me nderimeS.
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-11-03, 16:57   #9
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

Lazdran...asgje nuk eshte nese qan se ti nuk qan nga deshira jote mirepo zemra eshte i ndishme ne gjdo gje edhe pastaj pasojne lotet. sikurse te ishte vetem ferat te qanin ateher mashkujt spaskan fare zemer.

ajo o shum gje normale edhe kur njeriu qan pra dihet qe me te vertet ate e deshiron.

ju pershendes!!!
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-03, 22:19   #10
python
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: nga llapi une jam
Postime: 111
python e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek python
Gabim

doni ta dini kur ndihem i vetmuar?!!!!!

kur te jes pa ver edhe seks
python Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-03, 10:30   #11
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

valla "python" sibas teje qajo eshte jeta dmth ty ste intereson psh shendeti apo si ndihet tjeter kush a eshte mir a keq por vetem qefi jut a...nejse nje dit ka me ardh koha kur ki me thon...ehh qa ish vetmia por deri ather knaqu :)
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-03, 16:44   #12
python
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: nga llapi une jam
Postime: 111
python e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek python
Gabim

e vertet eshte se une se pari kujdesem per shendet, familje edhe te afermit, por ketu po flitet per dic tjeter,vetmin, une nuk do te kisha mundur te ndihem i vetmuar nese dikush ne familje apo te aferm te ishin paqef,sepse do te isha i brengosur,MIJA vetmia vjen nese keto te gjitha jan ne rregull.
python Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-05-04, 18:11   #13
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mua me ndodh te jem ne mesin e shum njerezve dhe te ndihem e humbur dhe shum e vetmuar
Kam qen ne nje seminar jashte Kosove dhe kam qendru nje muaj,ai muaj ka qen si nje shekull dhe jam ndjer si femij i braktisur shum keq jam ndier edhe pse ka pas shum njerez prap jam ndi shum e vetmuar
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-04, 12:02   #14
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tung Mija. KUSH NUK E DON VETMIJEN-NUK E DON AS LIRIJEN.NJERIU ESHTE I LIRE VETEM KUR ESHTE I VETEM. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-04, 15:44   #15
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ndihem vetem ateher kur nuk gjendem prane familjes apo edhe te dashurit nejse mua si tip nganjeher me pelqen vetmia


anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.