Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-01-04, 01:32   #1
fehmi
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: prishtinė
Postime: 1
fehmi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek fehmi Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek fehmi
Gabim UNĖ TY TE DUA

vetem ty ne jet te dua
qka po ndodh keshtu me mua
qka po ndodh keshtu me ne as
nje fjal nuk ma the

unė tė thrras ne telefon
kurse ti nuk me ndegjon
dal ne rrug me te ndal
nuk ma thu as nje fjal

as sme hahet as sme
pihet e pa ty nuk me
rrihet unėty te kerkoj
e as kun nuk te gjej

as ste gjej ne qytet
e pse ne vetmi unė
kam mbet, tesh unė
jam larg teje por shpiti
dhe mendja me rrin pran teje.[/i]


__________________
edhe pse jam i vetmuar me veten luftoj qe ta gjej nje femer ta dashuroj
fehmi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.