Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...



Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-01-04, 14:09   #1
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Ndahen Dashuria dhe sexi

Ju pershendes te gjithve,desha te hapi kte tem se me intereson se sa esht me rendesi per ju Sexi dhe dashuria.
Nese e/i dashura/i ju thot se don te pret deri ne Martes per Sex a do te bini ne dakord?? dua te them a mundet te jet dashuri pa Sex, dhe Sex pa dashuri, dhe si dani kto dy gjera??? Sepse po te thot po, ku ta dish ndoshta dahen por ai apo ajo tka falur gjithqka, e nese thot jo ndoshta dahen sepse ke then jo?? Un mendoj se njera pa tjetren nuk shkon,por....
Hey shpresoj se esht tem interesante dhe pergjigjeni sinqerisht, dhe pa keqkuptime!
Dit te kendshme
Genta


Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-01-04, 14:16   #2
Donika
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Postime: 33
Donika e ka pezulluar reputacionin
Gabim

te pershendes gentiana

Keshtu une mendoj se kurr nuk mundesha te martohena me dikand pa pas sex me par me te, se une mendoj se dashuria edhe sexi jan =1 . por tash, dashuri 100% nuk mund te ket pa sex, aty jam e bindur, se kja asht nje send se te dyet i lidh shum shum, se nese nuk ke sex te mir me ate njeri edhe dashuria do te merr teporzen, ky asht mendimi im. por tjetra, mund te ket sex pa dashuri, kja vlen sidomos per mashkuj, se femra vepron me shum e shum ndjenja.

Sex pa dashuri? PO
Dashuri pa Sex? JO

bye bye

nga Donika
Donika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-01-04, 23:29   #3
cooleri
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: prishtin
Postime: 2
cooleri e ka pezulluar reputacionin
Gabim COOLERI

GENTIANA TE PERSHENDES


EDHE UNE JAM I PAJTIMIT SIKURSE DONIKA
VALLA UNE NUK KISHA MUNDUR ME PRIT BESO SE ZOTI E DIN KUR MARTOHESH KESHTU QE NUK KA DASHURI PA SEX SESHT DASHURI EDHE NJE GJE TJAU THEM SE MASHKULLI NUK DASHUROHET PA BER SEX NDAJ NJE FMERE KESHTU MENDOJ UNE SDI SI MEDONI JU


OKI TUNG TUNG JU PERSHENDES TE GJITHEVE TUNGI...
__________________
sdi qa me ju shkruar ketu vetem ju pershendes haha tung
cooleri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-04, 15:04   #4
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

GENTA te pershendes, per ket tem kam bisedu dhe kam mendu shum, kurse mendoj se ka 100% dashuri pa sex.....

DONIKA ti the se sexi po i lidh ata dy persona, ok, esht e vertet, po mu me duket ma me rendesi eshtti lidh diqka tjeter ata dy persona, perveq sexit, si per shembull sinqeriteti, fjalet, .... sepse per mu personalisht keto tjerat qka i ceka jon shum ma me vler te madhe se sexi, se sex mundet te ban gjdonjeri, kurse te jesh i sinqert dhe i vertet, ky esht special tek nje person....

mos me keqkuptoni nuk kam asgje kunder ksaj pune, po si mendon ti DONIKA, dikush se nuk don te ket SEX me dikend para marteses, dmth se ata dy nuk kan apo nuk munden te ken dashuri a???? une mendoj se kan, po ne nje form ndryshe, dhe ndoshta esht ajo edhe nje form ma interesante.....
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-04, 13:04   #5
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju pershendes te gjithve,po sidomos shoqen time te ngusht Jehonen. flm edhe per pergjigjje se e keni dhen,por kam shpresuar se do te ken me shum njerez se ka menduar per kte pun. Murgesha, Lazdran dhe ju te tjeret,qka kishit menduar ju?? a ndahen a jo kto dy gjera?!
ok ma merr mendja se kur te jan dyjat bashk esht si ne enderr,por nese duhet qe ti ndan njeriu a dahen,barem deri ne Martes??!!
:roll: :roll: :roll:
sepse shumica jush ka cekur sex po,po kur te martohem dua vajz virgjine,por ketu.....
Sidoqoft ju pershendes.
Genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-04, 19:16   #6
CrAzY-BoY
 
Avatari i CrAzY-BoY
 
Anėtarėsuar: 03-10-03
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 156
CrAzY-BoY e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek CrAzY-BoY Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek CrAzY-BoY
Gabim !!!

dashuria pa sex si shtepiza e kompjuterit pa monitor ..
e tash kshyre a mundesh me punu shtepiza pa monitor jo ..
edhe dashuria pa SEX nuk ka :)
kalofshi mire !
__________________
Tuke Me Kai
CrAzY-BoY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-04, 18:33   #7
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Dashuria edhe sexi jan t lidhu ngushte njera me tjetren dhe nuk funksinojne ndaras gjate
ka sex pa dashuri
por ka edhe dashuri pa sex po nuk jan afatgjat ato lidhje
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-04, 10:44   #8
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qika_pr
Dashuria edhe sexi jan t lidhu ngushte njera me tjetren dhe nuk funksinojne ndaras gjate
ka sex pa dashuri
por ka edhe dashuri pa sex po nuk jan afatgjat ato lidhje

Po jau bej edhe nje pyetje.


Nje shoqe e imja (kolege e punes) esht dashuruar dhe esht bashk me nje djal te paralizuar kembeve, nuk i ndjen fare. Jan te lumtur se paku keshtu duken, sex aty nuk ka, se paku jo siq e perjetojm ne tjert, po ajo thot se kjo nuk i pengon, mbase e don me shpirt dhe e zevendesojn sex-in me gjera tjera.

Edhe kjo i bjen dashuri pa sex, nuk e di qte them, shumica prej jush thoni se nuk ka dashuri pa sex... Sidoqoft qka mendoni rreth keti shkrimi tim, a do te jen gjithmon te lumtur, dhe a esht Sexi i domosdos'shem???
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-04, 11:08   #9
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qika_pr
Dashuria edhe sexi jan t lidhu ngushte njera me tjetren dhe nuk funksinojne ndaras gjate
ka sex pa dashuri
por ka edhe dashuri pa sex po nuk jan afatgjat ato lidhje

Edhe une pajtohem pak a shume me kete thenien e Qika_pr.Formula qe une mund ta shkruaj ne kete rast eshte kjo:
Dashuria&Sex=Buka&kripa,do te thote se keto e plotesojne njera-tjetren.
Genta,me duket se dashuria pa sex mund te funksionoje me shume te femrta,pasi ato bjene dashuri dhe jo sex siq kemi degjuar edhe me pare,ndersa te meshkujt ma merr mendja se kjo eshte shume afatshkurter!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-04, 11:16   #10
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qika_pr
Dashuria edhe sexi jan t lidhu ngushte njera me tjetren dhe nuk funksinojne ndaras gjate
ka sex pa dashuri
por ka edhe dashuri pa sex po nuk jan afatgjat ato lidhje

Po jau bej edhe nje pyetje.


Nje shoqe e imja (kolege e punes) esht dashuruar dhe esht bashk me nje djal te paralizuar kembeve, nuk i ndjen fare. Jan te lumtur se paku keshtu duken, sex aty nuk ka, se paku jo siq e perjetojm ne tjert, po ajo thot se kjo nuk i pengon, mbase e don me shpirt dhe e zevendesojn sex-in me gjera tjera.Genta te pershendes,Ne pytjen tende qe morre shembull shoqen tende te punes dhe fatin e saj,di edhe une kesi raste qe jane te lumture dhe jetojne se bashku,edhe ata njerze qe te paralizuar kane te drejte “dashurie ta perjetojne po ashtu sexin...Se ajane afate gjate keto lidheje nvaret nga vete personi se a do te pajtohet kete lidhje ta mbaje,te kujdeset per kete partner (shendeti)....
Une per vete theme se Sexi luane role te madhe ne Dashuri dhe shpeshe here ndahen lidhjet nese kjo mungon....ose partneri/partnerja huazon dikun tjeter....ka shume kesi raste.


Edhe kjo i bjen dashuri pa sex, nuk e di qte them, shumica prej jush thoni se nuk ka dashuri pa sex... Sidoqoft qka mendoni rreth keti shkrimi tim, a do te jen gjithmon te lumtur, dhe a esht Sexi i domosdos'shem???
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-04, 17:30   #11
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Genta te pershendes ...

Une Genta mendoj keshtu ne keto raste duhet te kemi edhe moshen e nje qifti parasysh 15-20 dashuri pa sex mund te funksjonoje edhe shum e zjarrt mund te them --- por 20 e siper asesi sepse sexi tashme eshte edhe nevoj fizike , andaj ne rast se nuk e gjejm ket gje me te dashuren apo me te dashurin do ta gjejm tek tjetri dhe keshtu do te vije deri tek ndarja ...
Sa i perket koleges suaj me vije keq por nuk shof ndonje lidhje afat gjate por shof vetem meshir ....


Ju pershendes te gjidhve ...
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-04, 19:25   #12
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

PERSHENDJE Gentiana
Rasti qe ke then ti eshte nje raste i vecant edhe ato raste jane shum te
NE ISHIM DUKE FOL PER NJEREZ NORMAL EDHE PA PROLEME TE TILLA
ndoshta ata dy kan me pas fat edhe kan me pas dashuri pa sex edhe pse nuk e besoj kete gje fare,zoti eshte i madh edhe ben mrekulli ndoshta ben edhe per ata dy, dhe RRUSHI shkruajti se rrin bashke per meshir edhe mua me ka shkuar ne mendje ko gje ,mendimi ime eshte askush nuk duhet te sakrifikoj jeten e vet per meshiren e tjetrit,une nuk e kisha be e sidomos me kalu jeten me nje njeri per meshire
Me respekt
qika_pr
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-04, 19:39   #13
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju pershendes.
Me sa e di un, nuk jan nga meshira njeri me tjetrin, po edhe nuk esht duke e sakrifiku jeten e vet, apo me diqka te veqant, perveq Sexit. Nuk jam as un e sigurt se do te jen te lumtur, po sidoqoft dua te them se ndoshta te do njerez nuk esht sexi ne vendin e par kur esht ne pyetje Dashuria.


Kurse nese partneri juaj (MOS E THASHT ZOTI) i ndodh nje gje e till, a do te dahi nga ai/ajo,mbase po mendoni se e sakrifikon Jeten??


Kjo Pyetje vlen per te gjith.

Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-04, 19:50   #14
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Ju pershendes.
Me sa e di un, nuk jan nga meshira njeri me tjetrin, po edhe nuk esht duke e sakrifiku jeten e vet, apo me diqka te veqant, perveq Sexit. Nuk jam as un e sigurt se do te jen te lumtur, po sidoqoft dua te them se ndoshta te do njerez nuk esht sexi ne vendin e par kur esht ne pyetje Dashuria.


Kurse nese partneri juaj (MOS E THASHT ZOTI) i ndodh nje gje e till, a do te dahi nga ai/ajo,mbase po mendoni se e sakrifikon Jeten??

Kjo Pyetje vlen per te gjith.

Genta
Kurrė
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-04, 20:00   #15
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Ju pershendes.
Me sa e di un, nuk jan nga meshira njeri me tjetrin, po edhe nuk esht duke e sakrifiku jeten e vet, apo me diqka te veqant, perveq Sexit. Nuk jam as un e sigurt se do te jen te lumtur, po sidoqoft dua te them se ndoshta te do njerez nuk esht sexi ne vendin e par kur esht ne pyetje Dashuria.


Kurse nese partneri juaj (MOS E THASHT ZOTI) i ndodh nje gje e till, a do te dahi nga ai/ajo,mbase po mendoni se e sakrifikon Jeten??


Kjo Pyetje vlen per te gjith.

Genta
Uh Genta na mbyte me pytje hahahha shaka...Te tema
Nese Zoti e ka shkruar do te kujdesem dhe dashuroje deri ne vdekje.Besnike


__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.