Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-02-04, 14:52   #1
Lulebora
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Postime: 14
Lulebora e ka pezulluar reputacionin
Gabim Leter Dashurie.....

TY

Te teperta me jane fjalet ne kete nate qetesie,
Te teperta me jane edhe dilemat qe me shfaqen per ty,
I tepert eshte edhe kujtimi i puthjes tende,
E tepert eshte ....... qdo gje sonte.
E tere ajo qe do te doja eshte qe tejem enderra e jetes tende,
Por jo edhe ajo e mengjesit qe humbet e tretet posa hap syte,
POr ajo qe te len pa gjume e te ben te me thuash:
VASHA E JETES SIME.


__________________
...Baby one more time!!!
Lulebora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.