Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-02-04, 22:16   #1
shpetim sylejmani
 
Anėtarėsuar: 23-02-04
Vendndodhja: kosove
Postime: 3
shpetim sylejmani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shpetim sylejmani Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek shpetim sylejmani Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shpetim sylejmani Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shpetim sylejmani
Gabim te dua

sa shume te dua
e s'me veren
qe te dua
s'mund
ta them


__________________
shpeti
shpetim sylejmani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-02-04, 22:21   #2
shpetim sylejmani
 
Anėtarėsuar: 23-02-04
Vendndodhja: kosove
Postime: 3
shpetim sylejmani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shpetim sylejmani Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek shpetim sylejmani Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shpetim sylejmani Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shpetim sylejmani
Gabim Gjurme le te mbesin hapat emi

gjurme le te mbesin hapat emi
ne kraheror ndjej dhimbje
ne mua uluron si e terbuar kjo rini
gjurme le te mbesin hapat e mi
vjedhurazi nga te gjithe
do te vij e te ledhatoj ty!


__________________
shpeti
shpetim sylejmani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.