Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-04-04, 04:42   #1
Arsenal
 
Anėtarėsuar: 07-04-04
Vendndodhja: Mitrovice
Postime: 6
Arsenal e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Arsenal
Gabim Pershendes krejt Shqipetaret dhe posaqarisht diasporen!!

Tung tung Shqiptar ju pershendes dhe me kete rast i pershndes poashtu diasporen Shqiptare qe na kan perkrah per gjate kohes se veshtir qe kemi kaluar .

TUNG


__________________
Tung tung kisha pas deshir vetem te kemi nje forum q emund se paku te vendosim per nje pjese te rinis ton qe jemi te kyqur ketu ne kete chat.
Arsenal Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.