Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-04-04, 22:30   #1
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim NESE PARTNERI THOT JO??????

NESE PARTNERI JUAJ VENDOS TJU LENE ? ADO TE INSISTONIT JU PER TU RIKTHYER ME ATE???

A DO TE PERDORNIT DHE MENYRA JO TE RREGULLTA PER TU RIKTHYER .


PERSHENDETJE TE GJITH FORUMIT.


__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-04-04, 22:39   #2
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

pershendetje florian, nese partnerja ime ka vendosur per tu ndare, une do te mundohesha te ja mbush mendjen qe ajo te mos nxitohet, por nese ajo e ka marre seriozisht ndarjen, ateher nuk do te perdorja asnje menyre tjeter per ta ndaluar, por do ti ndihmoja te largohej.
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-04-04, 23:02   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Florian une se pari do te bisedoja me te, e nese e ka te vendosur ateher nuk do te insistoja te vazhdojme se bashku, kete e them me bindje te plote se dashuria nuk njeh meshiren e as zorin, dashuria eshte per qejf.
Pra do ti deshiroja rruge te mbare.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-04-04, 23:04   #4
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

pershendetje murgesh e honesty .
un jam plotesisht dakort me ju te dy ndoshta ma merr menja qe do kisha insistue pak ma shum.
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 08:19   #5
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

florian, nuk mundet qe ta bash njeriun me te dashur me zor
dhe tjetra, nuk duhet qe ti imponohet askujt, per te vendosur per fatin e jetes se vet

je i pershendetur
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 12:54   #6
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: NESE PARTNERI THOT JO??????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga florian
NESE PARTNERI JUAJ VENDOS TJU LENE ? ADO TE INSISTONIT JU PER TU RIKTHYER ME ATE???

A DO TE PERDORNIT DHE MENYRA JO TE RREGULLTA PER TU RIKTHYER .

PERSHENDETJE TE GJITH FORUMIT.


Nese ai vendos me me lane dmth qe nuk me don edhe nuk jemi per njeritjetrin edhe pse mu merzite, jeta eshte e gjate edhe dashnia nuk shkon me zor a, edhe pse kjo sme ka ndodh ne jete, edhe s'besoj se mundet me ndodhe, po edhe me ndodhe, sma kish ni hiq

tungii!!
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 13:21   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje!
Pasi qe eshte e vertete se dashuria nuk mbahet me dhune,as une pra nuk do te insistoja qe te parandaloja ndarjen nese ai veq ka vendosur per nje gje te tille,vetem se patjeter se pari kisha dashur te dija shkakun pse partneri im deshiron te largohet nga une.Vetem pasi qe te me kishte treguar shkakun e vertete,atehere do i thoja bye4ever!Eshte e vertete se kur e do nje njeri,e ke te veshtire ne fillim,por gjithcka e mbulon pluhuri i harreses,koha sheron plage.
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 13:25   #8
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershndetje

Une pajtohem plotesisht me Barbarozen...Nese partneri done mu nda athere diten e mire se as gajle nuk e kam por vetem nje kam deshire qe te me tregon se per qka se nese e di veten qe kurr une nuk i kam bere diqka te pa drejte athere une nuk shof asnje arsye te mire perveq qe eshte aja tradhtare dhe ka pas deshir te kalon nje koh me ty per qellime te ndryshme...

me respekt Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 14:28   #9
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: NESE PARTNERI THOT JO??????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga florian
NESE PARTNERI JUAJ VENDOS TJU LENE ? ADO TE INSISTONIT JU PER TU RIKTHYER ME ATE???

A DO TE PERDORNIT DHE MENYRA JO TE RREGULLTA PER TU RIKTHYER .


PERSHENDETJE TE GJITH FORUMIT.
DO TE ME SHKAKTONTE DHIMBJE POR ASESI NUK DO TE PROVOJA TA RIKTHEJ,ME MIRE HERET SE VONE....(AH BRE LAZDRAN HARROVA SE VEQ PER TY KISHA BA QKA NUK ASHTE E PAMUNDURE POR :cry: :( )
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 22:46   #10
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

dashuria eshte si perimet njeriu i kultivon i kuron e kerkon te bej te pa munduren per ti rritur ato po nese bie nje bresher ateher cdo gje humb mund te mundohesh te shpetosh pak gje po zakonisht nuk eshte e mjaftueshme . pershendetje te gjithve dhe ju falenderoj per pergjigjjet.
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-04, 13:30   #11
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Florian te uroj per kte tem.

Nese do te ishte qe ai don te ndahet, ateher se paku dua ti die arsyet,dua qe te flasim se pse, dhe te vendosim bashk,po me siguri dashuria nuk ndalet me zor, keshtu qe prap se prap kisha then, nese esht i ati mendimi ateher i uroj edhe rrug te mbar.
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-04, 13:37   #12
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po Genta bile-bile eshte mire ta percjellim edhe me nja dy shkelma per mase
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-04, 13:56   #13
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

....Edhe me nje,dy,tre apo kater shpulla faqeve :)
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-04, 17:53   #14
Stili
 
Anėtarėsuar: 25-04-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 14
Stili e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Stili
Gabim

Po te kkisha dashuri te ngusht me te do te mundohesh ta bindi ne menyr Mentale qe nuk ban te ndahemi dhe ne mund te bejm bashk jemi te lumtur bashk me ket isha munduar deri ne maximum e nese veq ka vendos ateher do te mundohen t epajtona me Fatin
Nga Stili/Beni
__________________
The New Albanian Generation Of Future
Stili Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-09-04, 17:53   #15
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

valla kur tma kish bo njeher Jo e tani hajde prap ma sju kisha kthy se me zor nuk shkon send veq edhe ai ma i vdekun kish me qen oper mu


__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.