Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-04-04, 14:18   #1
Anila
 
Anėtarėsuar: 19-04-04
Postime: 12
Anila e ka pezulluar reputacionin
Gabim Te pershendes!!!!!!!!

Te DUA, te pres, pa ty s“do te vdes.
Me yjet e nates ty te pershendes.
Atje ke nje lum, ku ka lule shum,
kur te bish ne gjum vi te puthi unn.


Nje lule e bukur me ngjyr te bukuris,
Per ty do ta shkruaj romanin e dashuris.
Qfar po mendon???
Pse s“me shikon???
Nuk me sheh e di, por ndoshta e ke nje fotografi,
s“paku me shiko aty!!!!!!!!!!!!!!1


Anila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.