Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-05-04, 22:06   #1
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim A MENDONI SE PO E DEGRADOJNĖ FORUMIN DISA.....!!!!!!!!!!?

Duke pare se keto kohet e fundit po mungojne shume shkrimet dhe reagimet e disa anetareve te cilet me shkrimet e tyre kane rritur vlerat dhe kane bere qe ky forum te jete pjese e jetes sone, mendova te botoj kete teme per debat ( por te sinqerte).
A mendoni se disa anetar me shkrimet dhe reagimet e tyre injorante;;; kane bere dhe po bejne;; qe shume nga anetaret e ketij forumi te largohen ose te tregohen inferior .


Do ju kisha lutur te gjitheve qe ti permbaheni temes.


__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-05-04, 23:20   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po Honesty keni te drejte.
Eshte nje grup i caktuar te cilet kane qellime te mbrapshta ne ket forum, por nese te tillet injorohen plotesisht, ateher do ta kuptojne vet e do te largohen per gjithnje nga ky forum. Mendoj se kjo eshte menyra me e mire per te arrit qe ne tjeret qe kemi qellime te mira dhe vertet mendojme qe te jemi serioz ne tema e te kemi bashkepunim te mirefillte te triumfojme kunder tyre.
Me nderime nga Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-04, 10:02   #3
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe une mbeshteses mendimet tuaja se vertete ne forum ka persona qe hyjne per te bere shaka dhe asnjehere per te dhene nje mendim konstruktiv qe i sherben jo veq te mires se forumisteve tjere,por edhe te vete atij personi.Gjithmone eshte prezent fakti se kalohen kufijte ne tema.Kjo nuk eshte mire nese nje teme ka qellim serioz diskutimi,te merret si shaka dhe te devijohet plotesisht nga shkrimet.Nese eshte tema tek nje rubrike siq eshte Kafja e Forumit ose Humori,kjo eshte e arsyeshme,por asesi ne rubriken Diskutime.Padashur edhe ne te tjeret po hyjme ne ate loje...!!!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-04, 18:30   #4
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Po Honesty keni te drejte.
Eshte nje grup i caktuar te cilet kane qellime te mbrapshta ne ket forum, por nese te tillet injorohen plotesisht, ateher do ta kuptojne vet e do te largohen per gjithnje nga ky forum. Mendoj se kjo eshte menyra me e mire per te arrit qe ne tjeret qe kemi qellime te mira dhe vertet mendojme qe te jemi serioz ne tema e te kemi bashkepunim te mirefillte te triumfojme kunder tyre.
Me nderime nga Murgesha.

Flm per mendimin tuaj Murgesha
por keta jo qe do ti injorojm por do ti ndeshkojm me mire
se keshtu mesojn edhe ata qe e kan kete qellim te keq ndaj forumit
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-04, 20:14   #5
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Pershendetje

Nja shkak qe po dalin anetaret me te sukseseshem eshte ky qe thate ju me par. Dhe me te vertet deshiroj une dhe cdo njeri qe e mer kete me te vertet seriozisht kish dasht qe keta njerz nje her e pergjithmon ta len ndalimin e gabuar, pra ata jane ndal ne nje vend ku vetem njerz qe din te mendojn, din ta japin nje mendim ta pastert, dhe ti shkaperdherdjin diturin e tyre ne Forumin Dardania. Vertet nuk e meritojm kete, me vjen shum keq per kete, por ajo grup qe esgte hyr me qellime te kqija ketu le te largohet me mir, thjesht nuk ka vend ketu, pse te biejm nen kthetrat e njerzve te ketill.

Jo jo nuk duam ta lejojme kete.


Vera
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-04, 20:22   #6
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vera
Pershendetje

Nja shkak qe po dalin anetaret me te sukseseshem eshte ky qe thate ju me par. Dhe me te vertet deshiroj une dhe cdo njeri qe e mer kete me te vertet seriozisht kish dasht qe keta njerz nje her e pergjithmon ta len ndalimin e gabuar, pra ata jane ndal ne nje vend ku vetem njerz qe din te mendojn, din ta japin nje mendim ta pastert, dhe ti shkaperdherdjin diturin e tyre ne Forumin Dardania. Vertet nuk e meritojm kete, me vjen shum keq per kete, por ajo grup qe esgte hyr me qellime te kqija ketu le te largohet me mir, thjesht nuk ka vend ketu, pse te biejm nen kthetrat e njerzve te ketill.

Jo jo nuk duam ta lejojme kete.


Vera per nje gje te siguroj se nuk do te lejohet askush qe te na prishe imazhin e forumit, por ata qe e kan qellimin e tille nuk do te kene jete te gjate ketu.

Vera
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-04, 10:51   #7
yllka
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: Australien-Vicktoria
Postime: 1,013
yllka e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Une kuptoi humorin qe bejme kety ne Forum me disa Antare...Por nje me pengon te disa Antare qe hapin Tema shume te ngjajshme me disa qe jane kane perpara...Disi palidhje po me duket pasha Mamin...
Por ne pergjithesi forumi eshte i shkelqyshem
__________________
I EM FOR YOU
YOU ARE FOR ME
yllka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-04, 23:28   #8
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Zotriut HONESTY^UK- :P :P :P :P :P ,te pershendes.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 19:22   #9
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Zotriut HONESTY^UK- :P :P :P :P :P ,te pershendes.
Te falenderoj "turisti"
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 19:46   #10
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim Re: A MENDONI SE PO E DEGRADOJNĖ FORUMIN DISA.....!!!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Duke pare se keto kohet e fundit po mungojne shume shkrimet dhe reagimet e disa anetareve te cilet me shkrimet e tyre kane rritur vlerat dhe kane bere qe ky forum te jete pjese e jetes sone, mendova te botoj kete teme per debat ( por te sinqerte).
A mendoni se disa anetar me shkrimet dhe reagimet e tyre injorante;;; kane bere dhe po bejne;; qe shume nga anetaret e ketij forumi te largohen ose te tregohen inferior .


Do ju kisha lutur te gjitheve qe ti permbaheni temes.


honesty ju pershendes

duke u kyqyr ne temen e juaj une mendoi keshtu, njeriu kur hyn ne nje shoqeri te pa njohur mundohet qe sa me shum me shitur mend, duke menduar se nuk e njofim e keshtu me radhe, por qka ndodhe masandej ai dal ngadal fillon ta qet karakterin e vet sa qe edhe vat ai nuk e din per momentin, sepse te gjitha ndoshta mbahen sekret,por mos harroni karakteri dikur shperthen edhe del ne shesh pa dashjen e tij, keshtu qe ma ne fund e tregon karaktrin familjar, une per keta tipa mendoi qe mos tua vnojme veshin shum,njerezit nganjeher ne munges te karakterit dhe te ndergjrgjjes edhe mbesin lakuriq.

ju pershendet vushtrriu
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 20:04   #11
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A MENDONI SE PO E DEGRADOJNĖ FORUMIN DISA.....!!!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vushtrria
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Duke pare se keto kohet e fundit po mungojne shume shkrimet dhe reagimet e disa anetareve te cilet me shkrimet e tyre kane rritur vlerat dhe kane bere qe ky forum te jete pjese e jetes sone, mendova te botoj kete teme per debat ( por te sinqerte).
A mendoni se disa anetar me shkrimet dhe reagimet e tyre injorante;;; kane bere dhe po bejne;; qe shume nga anetaret e ketij forumi te largohen ose te tregohen inferior .


Do ju kisha lutur te gjitheve qe ti permbaheni temes.


honesty ju pershendes

duke u kyqyr ne temen e juaj une mendoi keshtu, njeriu kur hyn ne nje shoqeri te pa njohur mundohet qe sa me shum me shitur mend, duke menduar se nuk e njofim e keshtu me radhe, por qka ndodhe masandej ai dal ngadal fillon ta qet karakterin e vet sa qe edhe vat ai nuk e din per momentin, sepse te gjitha ndoshta mbahen sekret,por mos harroni karakteri dikur shperthen edhe del ne shesh pa dashjen e tij, keshtu qe ma ne fund e tregon karaktrin familjar, une per keta tipa mendoi qe mos tua vnojme veshin shum,njerezit nganjeher ne munges te karakterit dhe te ndergjrgjjes edhe mbesin lakuriq.

ju pershendet vushtrriu
Ha,hahaa Vushtrria, vetėm sa ta pregadisim Rezolutėn se me dekret kemi me i degraduar deri nė zero, e besa ka me iu dhimbsur edhe vetėvehtja se pse u ndodhi.
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 20:08   #12
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Re: A MENDONI SE PO E DEGRADOJNĖ FORUMIN DISA.....!!!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vushtrria
.................................................. .............,njerezit nganjeher ne munges te karakterit dhe te ndergjrgjjes edhe mbesin lakuriq.

ju pershendet vushtrriu [/b]


hahhahahahahahahaha

kjo fraze me pelqeu pa mase , dhe me te vertet eshte thenie e bukur
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 21:09   #13
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ka anetar te tipit te llojllojshem, kjo eshte me se e vertet, te drejt dhe vertet shume te padrejt.Kthehem prap tek vetja jam ketu vertet ta kaloj nje kohe te mire ,te kem kontakt me shqiptare, te bejme edhe hajgare (pa qellime serioze natyrisht) por kur jam pergjigjur ne nje teme qe ka te beje me mua ose me mire te them te tregoje diqka nga vetja ime personale e kam bere pa u menduar fare.Ky eshte karakteri ime se rreth personalitetit tim nuk mundem e as nuk dua te ndryshoj gje "jam kjo qe jam" dhe jam mire keshtu.
Ju pershendes te gjithe anetaret e sinqert dhe pershendetje te ngroht per autorin.MIREMBETSHI.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 21:36   #14
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
Ka anetar te tipit te llojllojshem, kjo eshte me se e vertet, te drejt dhe vertet shume te padrejt.Kthehem prap tek vetja jam ketu vertet ta kaloj nje kohe te mire ,te kem kontakt me shqiptare, te bejme edhe hajgare (pa qellime serioze natyrisht) por kur jam pergjigjur ne nje teme qe ka te beje me mua ose me mire te them te tregoje diqka nga vetja ime personale e kam bere pa u menduar fare.Ky eshte karakteri ime se rreth personalitetit tim nuk mundem e as nuk dua te ndryshoj gje "jam kjo qe jam" dhe jam mire keshtu.
Ju pershendes te gjithe anetaret e sinqert dhe pershendetje te ngroht per autorin.MIREMBETSHI.
Te pershendes per pjesmarrjen ne bisede, dhe eshte e vertet se te gjithe ne kemi ardhur ketu per tu argetuar, per tu njohur me shqipetar, dhe ashtu sic thua ti secili nga ne e tregon karakterin e vet, forumi i ka rubrikat e ndara te humorit , te shprehjes pa censure etj etj..., por ka disa anetar qe nuk i shikojn , ose nuk duan ti shikojn keto gjera, dhe sillen me nje gjuhe te pahijshme ne forum, dhe une mendoj se disa persona sillen ne menyre te qellimshme , POR QE NUK DO TI KENE DITET E GJATA.

Edhe nje here te pershendes DEA.

P.S. shkrimi im nuk ka asgje personale me ju
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 22:02   #15
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Hello :)

Ju moderatoret mundeni ti shlyni shum shkrime ose tema nese nuk ju pelqen juve, ose nese mendoni ce shumica do te ndiheshin kec nga mendimet ose tema te paqelluara :) thjesht esht kjo pune :P

Pa keqkuptime

Ju pershendes :)


dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.