Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-05-04, 22:24   #1
ari_kosovA
 
Anėtarėsuar: 21-05-04
Vendndodhja: prishtin
Postime: 4
ari_kosovA e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek ari_kosovA Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek ari_kosovA Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek ari_kosovA
Gabim kure eshte dashurija ma e madhe te qiftet

dashurija me e madhe te qiftet eshte kure dy te rinje shkojne pa u grindur mes veti kure dejne ni jet te lumter


__________________
po shikoni me shume se ju shohine syt
ari_kosovA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-06-04, 01:04   #2
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Dashurija ma e madhe te nje qiftit asht kur ta kan nje gjuhč te perbashket edhe pse ndhon naj here me u grind se ajo asht nje gje normale
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-04, 11:33   #3
VARDARI
 
Anėtarėsuar: 14-05-04
Vendndodhja: Gostivar
Postime: 221
VARDARI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

-Dashurija me e madhe esht kur ka mirekuptim edhe ne raste te komplikueme pamvarsisht per qfar problemi behet fjal.
VARDARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-04, 13:23   #4
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kommpliment shuum, shuuuuuuuuuuuum t madh nga Engjellusja :-)

mendjen c shpreh Fantastiko esht :-) dhe t gjithve ju them ; Mesoni diqka nga VARDARI se keq nuk e ka hahahahahahahah
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-09-04, 20:49   #5
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: kure eshte dashurija ma e madhe te qiftet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ari_kosovA
dashurija me e madhe te qiftet eshte kure dy te rinje shkojne pa u grindur mes veti kure dejne ni jet te lumter
Pershendetje. Dashurija eshte me e madhe kur partneret e ndertojne TE MADHE.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-05, 10:53   #6
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

mendoj qe kur ka marrveshje dhe pa rrena
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-05, 12:24   #7
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kur e takoni -lumturine- dhe kur e shiqoni drejt ne sy duke mos e braktusur kurre dhe duke u knaqur ne te, do te kuptoni su kur eshte dashuria me e madhe.... :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-05, 01:20   #8
loti
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Vendndodhja: Gjithkund
Postime: 59
loti e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek loti Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek loti
Gabim

Te qenit i dashuruar eshte nej lloj varesie e kjo lidhet me ndjenjen e frikes nga braktisja prandaj kur e duam dike ndjehemi aq mire sa nuk do te donim ta lenim kur vetem por gjithmone prane vetes .Kjo nuk eshte dashuri kjo eshte uzurpim .Dashuria e vertete eshte ajo kur e duam dike pa patur frike nga vetmia,ndarja ,rivalet etj etj.Dashuria e vertete nuk shuhet !!!
__________________
I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !
loti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-05, 00:50   #9
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nje lidhje ka shume faza

Ne fazen e pare luan sexi rolin kryesor 3 mujat e para
Ne fazen e dyte : kur fillojn me shum te perdorin kohen duke be gjera tjera jo vetem sex mirren me aktivitete te ndryshme dhe mesojn per njeri tjetrin dhe per situata te ndryshme ..si reagojm cka na pelqen e cka jo

Faza e tret esht kur nje lidhje fillon te stabilizohet ..njoftohen mire me njeri tjeterin mendoj aty fillon edhe dashuria me e madhe
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-05, 02:27   #10
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Nje lidhje ka shume faza

Ne fazen e pare luan sexi rolin kryesor 3 mujat e para
Ne fazen e dyte : kur fillojn me shum te perdorin kohen duke be gjera tjera jo vetem sex mirren me aktivitete te ndryshme dhe mesojn per njeri tjetrin dhe per situata te ndryshme ..si reagojm cka na pelqen e cka jo

Faza e tret esht kur nje lidhje fillon te stabilizohet ..njoftohen mire me njeri tjeterin mendoj aty fillon edhe dashuria me e madhe
Pershkrim interesant...

hajde Dr. Love hajde!
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 18:48   #11
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: kure eshte dashurija ma e madhe te qiftet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ari_kosovA
dashurija me e madhe te qiftet eshte kure dy te rinje shkojne pa u grindur mes veti kure dejne ni jet te lumter
une them se dashuria me e madhe tek qiftet eshte kurr BEBY femi i par del perpara ne boten ton :lol: :lol:
__________________
Mfalni nese ju pengova najsen ,,
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-05-05, 09:44   #12
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim TUNG

KUR DY TE BASHKUARIT MIREKUPTOJN DHE RRESPEKTOJNE NJERI TJETRIN
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-05-05, 12:18   #13
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dashurija me e madhe te qiftet eshte deri sa jan te fejuar dhe zgjat edhe tre muaj pas marteses pastaj gjdogje eshte....... nuk po di si ta pershkruaj veq se mashkulli kerkon ndonje dashnore tjeter po ashtu edhe femra.
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-05-05, 15:00   #14
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim

Aty ku ka dashuri gjithmon ka lumturi, andaj mbi te gjitha eshte besimimi respekti ndaj njeri tjeterit, dhe perfillja e mendimeve te perbashketa krijojne kulmin e dashurise....
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-05-05, 23:55   #15
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Nje lidhje ka shume faza

Ne fazen e pare luan sexi rolin kryesor 3 mujat e para
Ne fazen e dyte : kur fillojn me shum te perdorin kohen duke be gjera tjera jo vetem sex mirren me aktivitete te ndryshme dhe mesojn per njeri tjetrin dhe per situata te ndryshme ..si reagojm cka na pelqen e cka jo

Faza e tret esht kur nje lidhje fillon te stabilizohet ..njoftohen mire me njeri tjeterin mendoj aty fillon edhe dashuria me e madhe
Pershkrim interesant...

hajde Dr. Love hajde!

Only thing I can :P :lol:


dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.