Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-05-04, 15:26   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Humor mes anetareve.

Barbaroza shkroi te rubrika prezentime.

Citim:
Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!
Me ra ne sy sidomos kjo shprehja ne jeten tuaj te ardheshme, dhe kopa tuj qesh.

Mendoj se ja vlen te postojme here pas here gabimet tona.
Ju lutem me mirekuptim e pa hidherime.


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-05-04, 15:28   #2
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

sen nuk jam tu marr vesh :shock: :shock: :shock:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 15:30   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Pastaj kjo tema tjeter po te prezentime.

une jam anna dhe po kerkoj ................

Dhe me poshte shkrimi:

tung tung te gjithve une jam anna jam 17 vjec jetoj ne tr me origjin jam nga ks urrej gjysen e shqiptareve te shqiperise ........
Une sot e kesaj dite nuk e kam marre vesh se cka po kerkon anna.
:lol: :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 15:34   #4
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
sen nuk jam tu marr vesh :shock: :shock: :shock:
Anna gjate leximit te forumit sigurisht se te bjen ne sy ndonje shkrim interesant dhe te ban te qeshesh apo nuk e kupton dhe don tja dish kuptimin. Te lutem sille ketu. Te qeshemi me gabimet tona.
Pse jo? Jemi si nje familje apo Jo????????????
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 15:34   #5
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

do me te tregu te verteten ja degjoje as une vet nuk e di qka jam tu lyp :lol: :lol: :lol:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 16:18   #6
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
do me te tregu te verteten ja degjoje as une vet nuk e di qka jam tu lyp :lol: :lol: :lol:
Valla pra moj Anna te gjithve na ke shti ne mendime, a thua se qka esht duke lypur kjo vajz e ti ndihmojm te gjen.... po kur ta gjesh qka do qoft, na tregon ateher?!
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 19:15   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Humor mes anetareve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Barbaroza shkroi te rubrika prezentime.

Citim:
Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!
Me ra ne sy sidomos kjo shprehja ne jeten tuaj te ardheshme, dhe kopa tuj qesh.

Mendoj se ja vlen te postojme here pas here gabimet tona.
Ju lutem me mirekuptim e pa hidherime.
Uh Murgesha edhe ti,a kete gabim po e quan a????Ncncncncnccn,po une kam dashur te them qe Genta te kete lumturi ne jeten e saj,do te thote pas kesaj dite e tutje qy Tjera here mos e ben mizen buall :(
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-06-04, 11:00   #8
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahahaha ma e forta ka qene me hanen kur ne vend qe ti pergjigjej temave i hapte tema te reja hahahhaha apo kur e hapte nje teme e hapte 2here hahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e forte pasha mamin eshte :lol: :lol: :lol:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-06-04, 18:53   #9
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
hahahaha ma e forta ka qene me hanen kur ne vend qe ti pergjigjej temave i hapte tema te reja hahahhaha apo kur e hapte nje teme e hapte 2here hahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e forte pasha mamin eshte :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: anna vertet kam qesh shum me kete qe the "oh kuku nane barkuuuu" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-06-04, 12:03   #10
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vera
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
hahahaha ma e forta ka qene me hanen kur ne vend qe ti pergjigjej temave i hapte tema te reja hahahhaha apo kur e hapte nje teme e hapte 2here hahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e forte pasha mamin eshte :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: anna vertet kam qesh shum me kete qe the "oh kuku nane barkuuuu" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahah vera mbaju se pastaj ......... :oops: :oops: :oops: nejse keto jan sende qe ndodhin ah ju ben te fala hana se nuk ka mujt me shkru keto dite nejse edhe une ju persh te gjithve
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-06-04, 17:13   #11
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahahah ani qikjo Anna u pat pizat aq shum ne internet sidomos ne forume sa edhe ne enderr i dalke dardania.............ani kur i thojke jerem img,img per nxjerrjen e figurave hahhahahaha :lol: :lol: :lol:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-06-04, 17:48   #12
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hana
hahahah ani qikjo Anna u pat pizat aq shum ne internet sidomos ne forume sa edhe ne enderr i dalke dardania.............ani kur i thojke jerem img,img per nxjerrjen e figurave hahhahahaha :lol: :lol: :lol:
Hahhahahahaahahha Hana. A keshtu qenka anna a? :shock: :shock:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-06-04, 20:51   #13
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hana
hahahah ani qikjo Anna u pat pizat aq shum ne internet sidomos ne forume sa edhe ne enderr i dalke dardania.............ani kur i thojke jerem img,img per nxjerrjen e figurave hahhahahaha :lol: :lol: :lol:
Hahhahahahaahahha Hana. A keshtu qenka anna a? :shock: :shock:
ender enderr por me ne fund e mesova vet :lol: :lol:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 16:04   #14
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ne sasia te nevojshme...
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-05, 01:35   #15
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ndinjehere as sasia te medha nuk ndihmojne....


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.