Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-05-04, 15:52   #1
ARMANI
 
Anėtarėsuar: 30-05-04
Vendndodhja: ffm
Postime: 444
ARMANI e ka pezulluar reputacionin
Gabim Butiku Armani

URDHERONI TE GJITH ANTARET DHE SIMPATIZUESIT TE ARMANI BUTIK,
KUSH KA INTERES PE PARFYMA DHE VESHJE M DHE J FALAS,GRATIS


ARMANI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-05-04, 15:56   #2
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Eu Armani kesi teme spaskemi pase deri tani,Ani edhe gratise po zemergjere te paskemi....Per fillim une zgjedha 5pale kepuca,10kravata ,tre kate komplete ngjyra e zeze,bardhe dhe natyre
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-05-04, 16:04   #3
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

uuuuuuuu Armani ku je kon more ma perapra ???
me qene se te kokan gratis rrobat njehere per njehere une po marr nje fustan per mbremje ,2 pal kepuc nje parfum...............
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-04, 19:08   #4
ARMANI
 
Anėtarėsuar: 30-05-04
Vendndodhja: ffm
Postime: 444
ARMANI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hihi he bre hana po nuk ka problem une ato ti kam porosit vetem trego se qfar numri te fustanit ke edhe te kepucav tung op op harrova me te pyt per adres
ARMANI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-04, 19:11   #5
ARMANI
 
Anėtarėsuar: 30-05-04
Vendndodhja: ffm
Postime: 444
ARMANI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hej lazdran edhe ty nuk ka kurfar problemi vetem trego numrin edhe te tjert kur te bojn porosin duhet me tregu numrin
ARMANI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-04, 19:15   #6
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

uhhhhhhhhhhhh Armani ku je kon ma heret or djal, une vetem nje parfum do e kisha mar dhe nje fustan qe te pelqen ty mese shumti per nje vajz te bukur si une
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-04, 19:50   #7
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARMANI
hej lazdran edhe ty nuk ka kurfar problemi vetem trego numrin edhe te tjert kur te bojn porosin duhet me tregu numrin
Kompletet 48 Nr Kepucat 43 e kravatat paushall
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-04, 19:54   #8
ARMANI
 
Anėtarėsuar: 30-05-04
Vendndodhja: ffm
Postime: 444
ARMANI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vera
uhhhhhhhhhhhh Armani ku je kon ma heret or djal, une vetem nje parfum do e kisha mar dhe nje fustan qe te pelqen ty mese shumti per nje vajz te bukur si une
Vera per fustani qiko tani e perfundova taman per trupin tend te bukure.Ngjyra e kuqe besoje se jeni e kenaqure.Parafumin Armani po ashtu ka aromen e fresket.Tungi e bajshe meshendet-----Armani
ARMANI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-04, 19:56   #9
ARMANI
 
Anėtarėsuar: 30-05-04
Vendndodhja: ffm
Postime: 444
ARMANI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARMANI
hej lazdran edhe ty nuk ka kurfar problemi vetem trego numrin edhe te tjert kur te bojn porosin duhet me tregu numrin
Kompletet 48 Nr Kepucat 43 e kravatat paushall
Lazdran ty si mbret te Dardanise me ke kushtuar bukure kohe por me gjithe ate urdheroni dhe besoje qe jeni i kenaqyre me shijen time per ju.
Armani
ARMANI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-04, 20:11   #10
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARMANI
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARMANI
hej lazdran edhe ty nuk ka kurfar problemi vetem trego numrin edhe te tjert kur te bojn porosin duhet me tregu numrin
Kompletet 48 Nr Kepucat 43 e kravatat paushall
Lazdran ty si mbret te Dardanise me ke kushtuar bukure kohe por me gjithe ate urdheroni dhe besoje qe jeni i kenaqyre me shijen time per ju.
Armani
Armani duarte te lumshin per qefin tim,tani e tutje jeni i mirese ardhure ne Pallatin tim Mbretore.
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-04, 20:13   #11
ARMANI
 
Anėtarėsuar: 30-05-04
Vendndodhja: ffm
Postime: 444
ARMANI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

I NDERUARI MBRETE LAZDRANI MARRE FTESEN TENDE ME GJITHE DESHIRE
ARMANI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-06-04, 10:24   #12
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

a ban me porosite nje fustan per mbramje te zi nqs eshte e mundur
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-06-04, 10:40   #13
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARMANI
hihi he bre hana po nuk ka problem une ato ti kam porosit vetem trego se qfar numri te fustanit ke edhe te kepucav tung op op harrova me te pyt per adres

hahahah Armani a po ma jep ti me mire adresen tonde e te vj te shikoj edhe naj gjo tjeter se tash ka po vjen vera e vallai po duhen ja bikini e funde ,bluza........................
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-06-04, 16:41   #14
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARMANI
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vera
uhhhhhhhhhhhh Armani ku je kon ma heret or djal, une vetem nje parfum do e kisha mar dhe nje fustan qe te pelqen ty mese shumti per nje vajz te bukur si une
Vera per fustani qiko tani e perfundova taman per trupin tend te bukure.Ngjyra e kuqe besoje se jeni e kenaqure.Parafumin Armani po ashtu ka aromen e fresket.Tungi e bajshe meshendet-----Armani
ARMANI pasiqe kokan gati rrobat a bon ne ket adres me i dergu

Rruga Georg Schröder Blair
00823 UKD
Vera Dimri

qe ne ket adres me gjen Armani
flm shum
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-06-04, 17:08   #15
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Armani te urdheroj qe menjeher ti nisesh nje pale kostume per lamje nr. 38 ne pallatin mbreteror. Shkruaj aty per Mbretereshen dhe ato arrijne te une. 8)


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.