Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-06-04, 19:03   #1
ari_kosovA
 
Anėtarėsuar: 21-05-04
Vendndodhja: prishtin
Postime: 4
ari_kosovA e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek ari_kosovA Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek ari_kosovA Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek ari_kosovA
Gabim pse femrat ngajen mase pasuris e jo mase dashuris

:oops:


__________________
po shikoni me shume se ju shohine syt
ari_kosovA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-06-04, 22:24   #2
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Un nuk do te vrapoja mas pasuris,se pasurija vjen dhe shkon e dashurija mbetet pergjithmon
por dhe nuk jetohet dashuri pa pasuri
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-06-04, 09:07   #3
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pasuria eshte dicka qe te gjithe e duam por kur behet fjal per dashuri ateher ndryshojne punet normal zgjedhim dashurin,sepse pasuria eshte e perkoheshme e dashuria eshte dicka shum me e shejt qe nuk blihet as me ate pasuri qe e eke
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-06-04, 19:10   #4
abi_bbc
 
Anėtarėsuar: 27-05-04
Vendndodhja: gjakova
Postime: 8
abi_bbc e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek abi_bbc Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek abi_bbc Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek abi_bbc
Gabim ABI_BBC

tung ju pershendes per sa vlen tek kjo tem nuk eshte mir me i fy te gjitha fermat se nuk jan njesoj por ka perjashtime edhe aty ka FEMER QE I PELQEN PASURIA PORE KA FEMER EDEH QE NUK KQYR PASURI PORE VETEM DASHURI TE VERTET PO NJE FJAL E URT POPULLORE THOT MAL PA DERRA SKA EDHE FEMAR QE NUK LAKMOJN PASURI NUK KA KA EDHE MASHQI QE KQYRIN PASURIN OK JU PERSHENDES TE GJITHVE TUNG TUNG
__________________
tung ju pershendes te gjithve ne dardania.de tung nga abi_bbc
abi_bbc Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-04, 13:37   #5
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ari_kosovA-Une besoj se shumica e femrave te dojn per pasuri se sa qe te dojn per dashuri...............
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-04, 14:50   #6
prizrenasi
 
Anėtarėsuar: 21-05-04
Vendndodhja: egy
Postime: 42
prizrenasi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ari mendimi im eshte se ato te cilat te dojn per para ,ato femra nuk jan te sinqerta ne dashuri por e kan vetem per interes e jo gje tjeter dhe nuk i kushton asaj asgje nese e prish virgjinitetin e saj per para ,
por ato te cilat te dojn me zemer e m,e shpirt dhe per ty mund qe ta jep edhe jeten ,ato jan ne dakort nje jet me ty edhe ne qoftse je me i farfuri .
ky eshte mendimi im flm te gjithve..
__________________
pershndetje
prizrenasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-04, 05:55   #7
IceGirl
 
Anėtarėsuar: 05-05-04
Vendndodhja: Heaven
Postime: 967
IceGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim :)

Me Par Kerko Dashurin .......E Mandej Gjen The Pasurin :)
IceGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-04, 06:01   #8
IceGirl
 
Anėtarėsuar: 05-05-04
Vendndodhja: Heaven
Postime: 967
IceGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim

LOVE DON'T LOVE COST A THING
IceGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-04, 06:03   #9
IceGirl
 
Anėtarėsuar: 05-05-04
Vendndodhja: Heaven
Postime: 967
IceGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim :(

Love Don't Cost A Thing
IceGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-04, 11:13   #10
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IceGirl
Love Don't Cost A Thing
It will cost money when i get married to u babes aahahahaha.......

Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-04, 15:43   #11
IceGirl
 
Anėtarėsuar: 05-05-04
Vendndodhja: Heaven
Postime: 967
IceGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim he he

Cool_Boy hahaha ...Don't worry I don't want a big weedding :)
IceGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-04, 18:47   #12
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cool_Boy
ari_kosovA-Une besoj se shumica e femrave te dojn per pasuri se sa qe te dojn per dashuri...............
Cool_Boy nuk pajtohem me mendimin tend vllaqko.Besoje qe Interesi gjithmone eshte i perbashket.
Por nese Une martohem vetem per pasuri atehere paskam shiture Veten...Bukria shihet tri dite thote nje fjale Popullore.
Kemi nje pakice te vogel qe ndoshta mashtohet edhe ne Bukuri...
Une adhuroi vajzat intelegjente qe dijne cka duane ne Jete..
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-07-04, 16:10   #13
sweet-girl
 
Anėtarėsuar: 09-07-04
Vendndodhja: * PrIzReN *
Postime: 8
sweet-girl e ka pezulluar reputacionin
Gabim dashnija osht e paraaa

une pre veti nuk i kisha kqyr paret po dashnin... ajo osht ma e vlefshmja ( po edhe pa pare bre nuk bon )po nejse nejse LOVE IS NUMBER 1...
sweet-girl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-07-04, 22:17   #14
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ka gjithcka, ka femra qe kerkojne pasuri e jo dashuri. Ka edhe meshkuj te tille. Por ne pergjithesi eshte dashuria qe udheheq me ndjenjat e njeriut.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-07-04, 09:30   #15
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: dashnija osht e paraaa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sweet-girl
une pre veti nuk i kisha kqyr paret po dashnin... ajo osht ma e vlefshmja ( po edhe pa pare bre nuk bon )po nejse nejse LOVE IS NUMBER 1...
8)


Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.