Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-06-04, 13:12   #1
dita girl
 
Anėtarėsuar: 17-06-04
Postime: 161
dita girl e ka pezulluar reputacionin
Gabim Ē'ka mendoni,cila ndjenjė e bėn njeriun me te fuqishem dhe c

Se pari ju pershendes te gjitheve,pasi qe une jam nje anetare e re ketu,dhe shpresoj qe do kaloni mire me mua,....gjithashtu desha te ju bej nje pyetje:cila eshte ajo ndjenje e cila e ben njeriun me te fuqishem,dhe cila eshte ajo e cila e ben njeriun te ndihet i dobet!!...ju falemnderit!!!


__________________
Ē\'do ditė ka vleren e saj!!!
dita girl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-06-04, 13:52   #2
VARDARI
 
Anėtarėsuar: 14-05-04
Vendndodhja: Gostivar
Postime: 221
VARDARI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

-Shum teme interesante dita
Mua me bene te fuqishem kur kam besim nne vetveten dhe keshtu jam i sigurt ne veprim.Pra kjo ndjen e siguris me bene te fuqishem.

Shum lehte arihet kjo ndjen po ju them si te veproni ne ndonje situat te komplikuar nese ndjeheni te pa fuqishem vetem perseritni me vete shehadetin dhe ju siguroj se dot keni ma shum vetebesim ne vetveten
Ju pershendes
VARDARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-04, 14:33   #3
dita girl
 
Anėtarėsuar: 17-06-04
Postime: 161
dita girl e ka pezulluar reputacionin
Gabim FLM.

Te falemnderit VARDARI qe u inkuadrove ne kete teme,njeherit desha te te falenderoj edhe per keshillen tuaj!
__________________
Ē\'do ditė ka vleren e saj!!!
dita girl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-04, 09:31   #4
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendes autoren e kesaj teme dita girl.
Ndjenja qe me ben te fuqishme eshte dashuria per njerezit. Ajo qe do te me bente te dobet eshte mosbesimi ne njerez. Nese e ka dikush ket ndjenje mosbesimin per mua ai njeri eshte i mjere.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-06-04, 15:38   #5
dita girl
 
Anėtarėsuar: 17-06-04
Postime: 161
dita girl e ka pezulluar reputacionin
Gabim Pershendetje!!!

Edhe une te pershendes Murgesha,dhe flm. per mendimin tuaj!!!
__________________
Ē\'do ditė ka vleren e saj!!!
dita girl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-06-04, 19:53   #6
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Pershendetje

Cka mua me ben te fuqishme eshte Bota dhe cka me ben te dobet eshte Bota.

E thash kete se Bota eshte ajo qe na ben te lumtur se perse e jetojm dhe i shijojm gjerat e bukura te saj, kurse Bota eshte ajo qe e jetojm dhe i shijojm gjerat e keqija te saj

,,,,,,,Vera
__________________
Jeto sikur te ishte dita e fundit e jetes tende sot.
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-06-04, 20:24   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Cdo gje e bukur,si ne familje,shoqeri,miq,vendlindje ,te ben te kesh vullnet te jetosh i fuqishem.Perkundrazi,nese ne familje te mungon dikush,nese nuk ke shoqeri te sinqerte,nese je larg vendlindjes dhe jeton me mall te saj,atehere ,nuk do te kesh edhe aq vullnet dhe do ta ndjesh veten te pafuqishem qe te mirat e jetes t'i presesh dhe t'i perjetosh ashtu siq duhet!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-06-04, 12:54   #8
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim .

Motivi te jep shtytjen dhe energjine per te arritur gjithcka te deshirueshe dhe e kunderta demotivimi!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-04, 15:06   #9
Loqki
 
Anėtarėsuar: 05-06-04
Vendndodhja: Ferizaj
Postime: 72
Loqki e ka pezulluar reputacionin
Gabim tung

pėrshėndetje juve

Ndjenja qė mė bėn tė FUQISHĖM nė jetė ėshtė

NJĖ FJALĖ E SHKURTĖ DHE E THJESHTĖ (po me vlerė qė nuk zavėndsohet me diqka tjetėr pėr mendimin tim) QĖ MĖ THOT DIKUSHĖ MUA

Ndjenja qė mė bėn tė ndihem i DOBĖTĖ

zakonishtė VUAJTJET e tė TJERĖVE i pėrjetoj shum ngatė veti, e nė kėto raste jam i dobėtė ose than shkurtė jam i NDISHĖM shumė
Loqki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-04, 18:19   #10
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tung,tung.Ja erdha edhe une pas plot muajve....Keshtu,asnji ndjenje nuk me ban te fuqishem sepse po bazona qe njeriu duhet m'i frenue deshirat e veta,a ndjenje e cila me ben te ndihem i dobet eshte konstatimi se sa jemite vegjel nen yjet...a mendojme se jemi DIKUSHI. :P :P :P :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-04, 18:43   #11
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ē'ka mendoni,cila ndjenjė e bėn njeriun me te fuqishem d

Njerėzorja pėrbrenda vetė njeriut ėshtė ajo e cila e bėnė njeriun tė fuqishėm dhe tė papėrkulshėm! vehtė mungesa e saj e bėnė njeriun tė pafuqishėm, tė dobėt dhe tė pėrkulur ndaj ēdo gjėje qė e rrethon...
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-04, 23:15   #12
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

edhe njere me shkurt>

Besimi ne veteveten ėshtė motivi mė inkurajues i forcės personale dhe

Besimi i tepruat jashtė vetvetes ėshtė dekurajues dhe paraqet dobėsinė personale.
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-04, 10:55   #13
dita girl
 
Anėtarėsuar: 17-06-04
Postime: 161
dita girl e ka pezulluar reputacionin
Gabim Pershendetje!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
edhe njere me shkurt>

Besimi ne veteveten ėshtė motivi mė inkurajues i forcės personale dhe

Besimi i tepruat jashtė vetvetes ėshtė dekurajues dhe paraqet dobėsinė personale.
Ju pershendes te gjitheve,dhe gjithashtu ju falenderoj per pergjigjet tuaja,te them te drejten te gjitha mendimet tuaja ishin me vlere,sepse te gjitha ato mendime qe keni cekur jane shkaqe te cilat njeriun e bejne te ndihet i fuqishem dhe anasjelltas,por mbi te gjitha mendimi i Lolokut me duket mė me vend(sipas mendimit tim),.........tung edhe nje here!
__________________
Ē\'do ditė ka vleren e saj!!!
dita girl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-08-04, 12:23   #14
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Flm Dita...
Edhe vleresimi juaj e bene edhe me te qendrueshem mendimin tim!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-08, 14:59   #15
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ē'ka mendoni,cila ndjenjė e bėn njeriun me te fuqishem dhe c

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dita girl
Se pari ju pershendes te gjitheve,pasi qe une jam nje anetare e re ketu,dhe shpresoj qe do kaloni mire me mua,....gjithashtu desha te ju bej nje pyetje:cila eshte ajo ndjenje e cila e ben njeriun me te fuqishem,dhe cila eshte ajo e cila e ben njeriun te ndihet i dobet!!...ju falemnderit!!!

Dashuria:dihet se te qone per Han

Humbja:kure humbish njerzit qe i do ndihesh e zbrazt e dobte e pafuqishme


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.