Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cili qytet ėshtė ma i bukur?
Prizreni 74 24.26%
Peja 34 11.15%
Prishtina 80 26.23%
Ferizaj 28 9.18%
Gjilani 31 10.16%
Gjakova 24 7.87%
Mitrovica 34 11.15%
Votues: 305. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-06-04, 13:54   #1
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Cili qytet ėshtė ma i bukur?

pasi qė ka anėtar nga tė gjitha qytet e Kosovės, atėherėduhet ditur se cili qytet e ka vendin e parė......


__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-06-04, 17:44   #2
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Mitrovica kuptohet NR.1
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-04, 18:26   #3
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Qashtu ashte Lazdran MITROVICA Nr. 1!
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 12:12   #4
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim ola

po de mitrovica mas PRIZRENIT
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 12:30   #5
ILIR BYTYQI
 
Anėtarėsuar: 01-07-04
Vendndodhja: prizren
Postime: 4
ILIR BYTYQI e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek ILIR BYTYQI
Gabim TUNG

o popull merrni nje here vesh se prizreni eshte number one(1 :shock: )
prizrenin e ndan ne dysh lumi por nuk eshte i ndare si mitrovica
ILIR BYTYQI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 12:55   #6
IceGirl
 
Anėtarėsuar: 05-05-04
Vendndodhja: Heaven
Postime: 967
IceGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim :)

Ferizaji :)
IceGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 14:17   #7
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ferizaji
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 14:57   #8
tolja
 
Anėtarėsuar: 01-07-04
Vendndodhja: nė tokė
Postime: 1
tolja e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek tolja
Gabim tung

valla i mire eshte edhe ferizaji, veq mas mitrovices edhe prizrenit


PRIZREN, YOU ARE THE BEST!
__________________
Prizreni si PARISI
tolja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 15:07   #9
dafja
 
Anėtarėsuar: 01-07-04
Vendndodhja: ferizaj
Postime: 1
dafja e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dafja
Gabim tung

valla edhe pse jam e ferizajit, kom pi uj ne shadervan edhe prizreni eshte ma i mire ne realitet,a me rrejt, normal qe eshte vendi jem.
__________________
sekreti
dafja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 15:14   #10
artina
 
Anėtarėsuar: 01-07-04
Vendndodhja: pejė
Postime: 2
artina e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek artina
Gabim tung

votėn ia dhash prizrenit, po vendi jem ėshtė ma i ''ėmbėl''
__________________
you are cool
artina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 15:29   #11
sykaltroshja
 
Anėtarėsuar: 01-07-04
Vendndodhja: gjakovė
Postime: 1
sykaltroshja e ka pezulluar reputacionin
Gabim tung

lum prizreni qe e ka kalanė edhe shadėrvanin
__________________
lexoni kėto vargje,lexoni kėta emra, janė fjalė tė ėmbla qė dalin nga zemra
sykaltroshja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 19:14   #12
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

MiTrOvIcA e JoNe NorMalitIkiSht!
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-04, 07:15   #13
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

me thene te drejten nuk e di se si duken, por voten ja dhash gjilanit normal
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-04, 08:49   #14
landa
 
Anėtarėsuar: 02-07-04
Vendndodhja: prishtinė
Postime: 1
landa e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek landa
Gabim hi

edhe prishtina eshte e mire, po jo si prizreni
__________________
tung nga bjondina
landa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-04, 09:10   #15
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Phaaaaa a skoka kerkush i Gjakoves a

More Gjakova ma e bukura eshte qy a sjeni kan kurre n'Gjakove a hahahha ;)


MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.