Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-08-04, 17:33   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim ShEjToNkA

Te deshiroj edhe shume e shume postime tjera.
Je Shejtonke tani na u bere mbretereshe, andaj mbaj mend se titulli nuk te lejon te besh me cka te duash. :lol: :lol: :lol:
Mbreteria jone nuk deshiron Skandale.
Ps. Hajgare me lart e mire se na erdhe ne Mbreteri. :lol: :lol:


Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-08-04, 17:55   #2
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Urime Shejtonka-Mbretereshe e Dardanise.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Te deshiroj edhe shume e shume postime tjera.
Je Shejtonke tani na u bere mbretereshe, andaj mbaj mend se titulli nuk te lejon te besh me cka te duash. :lol: :lol: :lol:
Mbreteria jone nuk deshiron Skandale.
Ps. Hajgare me lart e mire se na erdhe ne Mbreteri. :lol: :lol:
:roll: :roll: :roll: :roll: :? :? More me sa me kujtohet mua, 1000 esht Princesh, e jo fill mbreteresh... :? :? :? Nejse, shejtonke-s i lejohen te gjitha....

Shejtonka te urova edhe ne kaffe, vetem hajt edhe ketu!!! Urime dhe gjdo te mir, te na mbetesh kshtu siq je, dhe te na i bejsh x shkrime tjera...

Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-08-04, 17:59   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Urime Shejtonka-Mbretereshe e Dardanise.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Te deshiroj edhe shume e shume postime tjera.
Je Shejtonke tani na u bere mbretereshe, andaj mbaj mend se titulli nuk te lejon te besh me cka te duash. :lol: :lol: :lol:
Mbreteria jone nuk deshiron Skandale.
Ps. Hajgare me lart e mire se na erdhe ne Mbreteri. :lol: :lol:
:roll: :roll: :roll: :roll: :? :? More me sa me kujtohet mua, 1000 esht Princesh, e jo fill mbreteresh... :? :? :? Nejse, shejtonke-s i lejohen te gjitha....

Shejtonka te urova edhe ne kaffe, vetem hajt edhe ketu!!! Urime dhe gjdo te mir, te na mbetesh kshtu siq je, dhe te na i bejsh x shkrime tjera...

Genta
Valla moj Genta ska me ba hile. Une kur i kam ba 1000 shkrime me eshte dhen titulli Mbretereshe.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-08-04, 19:27   #4
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

EDHE 1OOOOO POSTIME BRAVOOO :D
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-08-04, 23:07   #5
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

ohohoooo

Murgesha sis ,Tė Flm nga ju dhe mirė se ju gjeta nė Mbretėri!
E sa i pėrket titullit do ta respektoj ,dhe po ju themė se tashė e tutje "s'do keni " skandale
s.p pa dertė ,se vetėm mė mungojke titulli ,e din ti aaaaa

Genta , edhe kėtu nuk i kurseve fjalėt kundėrshtuese aa :?: Hajt mojė mos diskuto se jo qė mė lejohėn ama e meritoj ,ose fill mbretėresh ose hiq!!!! Edhe nuk u bė asgjė qė mė urove dy herė qyy po mos piskatė
Genta sis , tė flm nga ju , dhe do ju premėtoj se edhe ju nėse do jeni kėshtu si deri mė tani patjetėr se do mbetėm edhe unė kėshtu.Mos haroni se ju jeni ata qė me mikėpritjen e juaj mė dhatė kurajo qė tė shkruaj.Po mos tė ishi ju as unė s'do isha sot kėtu!


anna , tė flm dhe bravo paq


Mbeteni tė pėrshndetur nga ana ime!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 06:51   #6
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

Urime Shejtonka dhe te uroj edhe 1000 tjera,je shume e mire dhe vetem vazhdo keshtu..

te pershendes
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 10:56   #7
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ne mesin e shume princesave te forumit nje emer simpatik me postime voluminoze ,nje kurore e rrethuar mbi 1000 postime qe permbane ne vete shume supriza te shprehura me humor po edhe interesante per lexuesin.
URIME SHEJTONKA

me respekt Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 12:02   #8
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

SHEJTONKA JU PERSHNEDET VENDASI I JUAJ DHE TE UROI QE NE ARDHEMEN TE MRRINI DERI NE 5000 POSTIME

ME NDERIME
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 12:21   #9
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Afėrdita , tė falmėbderit nga ju ,dhe mbetėsh e pėrshndetur nga unė


z-Naki , Ju falėmnderit pėr fjalėt e juaja dhe pėr urmiė , mbeteni tė pėrshndetur nga unė


Vushtria , Tė falėmnderit , po ashtu edhe ju mbeteni i pėrshndetur nga vendasja yte

Me respekt!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 12:27   #10
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ofofofo...na u ba dhe nje mbreteresh a?urime shejtonk per postimet tuaj me te vertet po na argeto gjith me knaqesi te lumtč...vetem vazhdoni dhe me tani keshtu se je ma e mira moj cuklajk

te pershendes un mickoja
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 12:32   #11
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mickoja , tė falėmderit ,edhe ju jeni shumė e mirė.
Ok flm edhe ti mbetėsh e pėrshndetur nga unė moj shkeka e zonave

Me respekt!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 12:32   #12
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

-ENGJULLESH (shejtonk) urime shejtonk per postimet tuaja jeni atraktive tamam dreq je hehehe
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 12:50   #13
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tomori , sė pari tė falėmnderit pėr urimė dhe fjalėt e tuaja
Dhe sė dyti tė flm qė njė herė vrejta se dikush mė paska quajtur Engjull ,po nejse se nė fund edhe ti mė paske thonė dreq ahahaa(pak shaka)
Ku do qė je tė pėrshndes ,kalo bukur!

Me respekt!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 14:42   #14
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shejtonka,prano edhe urimet e mia me te sinqerta per tejkalimin e 1000 postimeve tuaja.Je e mrekullueshme,vazhdo keshtu!

P.S.Mos harro se kam qene e para qe te kam deshiruar mireseardhje ne forum dhe te pata lutur te mos na besh skandale,bile tash qe je bere Princeshe,s'te ka hije aspak(hahahahahaaha,shaka pak).
Mbetesh e pershendetur!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-04, 15:47   #15
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Barbaroz ,Tė falemnderit pėr urimin dhe fjalėt e juaja!

s.p Nė as njė menyr nuk harroj qė ju ishi e para qė mė uruat mirė se ardhje nė forum ,bile mė kujtohet se nė bazė tė nickut mė kishe thėnė se nuk po beosj qė je edhe vajzė e urtė hahaha .Por c'ti bėjė tash e tutje "s'do keni" skandale ahahaah se vetėm titulli mė mungojke be sis se tash e tutje edhe mė pakė opssss desha tė themė mė shumė skandale (shaka aa)

Barbaroza , mbeteni e pėrshndetur ku do qė je ,gjithė tė mirat!

Me respekt!


__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.