Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-08-04, 16:07   #1
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Dikur luaja me ndjenj'e saj!

Te nderuar diskutues,vete titulli i temes ndoshta ju perkujton kengen e bukur te Redon Makashit dhe mendoj se edhe tema ime pak a shume ka te njejten permbajtje.
A ju ka ndodhur ndonjehere qe ju ka dashur nje djale/vajze qe ne fillim ju s'keni ndjere asgje per ate person,perkundrazi e keni urryer,por me kalimin e kohes,atehere kur kujtimet per ty,asaj/atij i zbehen,ju ka ndodhur qe ju ta perkujtoni me mall ish-dashurine e tij/saj dhe te vuani?!
A mendoni se koha nuk ecen ndonjehere,ajo ndalet me kujtimet?


__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-08-04, 08:36   #2
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Barbaroza per temen e shkelqyer.Kurrė ne jete nuk kam luajtur me ndjebjat e askujt,ne asnji drejtim e sidoqoft me ndjenjat e femrave.Ne dashuri ( lidhje ) gjithmone i kam paraanalizuar gjerat e keti lloji dhe skaqet pozitive dhe negative,ashtu qe me vone mos me pas problem,por dashuria eshte DETI i situatave dhe te ndjenjave ne te cilin edhe marinaret e kalitur hasin ne probleme....Une kam qajtur per dashuri,vuajtur dhe i kam percjellur ne arkiven e zemres dhe albumat e vjeter ku gjithmone e vizitoj me deshire ate pjese te kaluares sime e cila ma perkujton se KOHA ĖSHTĖ FILTERI I VUAJTJĖS dhe se per dashurit te sinqerta dhe te forta GJITHMONE EGZISTON MUNDĖSIA QĖ NJĖ XIXĖ TĖ SHĖNDROHET NĖ FLAKĖ.
Pershendetje.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-04, 14:41   #3
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Turisti,te falenderoj qe morre guximin ta inkuadrohesh ne temen.Te pergezoj per besnikerine tende qe ke treguar ne castet kur edhe ke vuajtur per dashuri..Nuk thone kot se gjithcka kthehet ne kete bote.Nese ke luajtur me ndjenjat e dikujt,neser dikush tjeter do te luaje me ndjenjat tuaja.Mendoj dhe besoj se Zoti ju ka shperblyer me nje jete te lumtur prane nje familje siq e meritoni!
Mbetesh i pershendetur!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-04, 15:03   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Faleminderit per urimet Barbaroza.Une jame gjithqysh I LUMTUR sepse i dij shume menyrat per lumturi.Ashtu deshiroj te jen krejt femrat e botes,posaqerisht te forumit DARDANIA.de ne krye me ty.
TE pershendes.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-05, 20:00   #5
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim Re: Dikur luaja me ndjenj'e saj!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Te nderuar diskutues,vete titulli i temes ndoshta ju perkujton kengen e bukur te Redon Makashit dhe mendoj se edhe tema ime pak a shume ka te njejten permbajtje.
A ju ka ndodhur ndonjehere qe ju ka dashur nje djale/vajze qe ne fillim ju s'keni ndjere asgje per ate person,perkundrazi e keni urryer,por me kalimin e kohes,atehere kur kujtimet per ty,asaj/atij i zbehen,ju ka ndodhur qe ju ta perkujtoni me mall ish-dashurine e tij/saj dhe te vuani?!
A mendoni se koha nuk ecen ndonjehere,ajo ndalet me kujtimet?
tani sa e pashe ket tem shum te bukur,por jo edhe e kendeshme :( :(

qdo i ri kalon neper ato fazat e dashurise normal shum rralle njerzit e gjejni fatin e deshiruar per shkake te agjamillekut te tyre duke then hajte se do gjeje me mire e ku ta di une,edhe po eshte e vertet se shumica e njerezve tani sidomos ne kohen e sodit nje dor e njerezve luajn me ndjenjat e femrave te ndershme duke e shfrutezuar situaten te cilen edhe ndodhen femrat shqipetare une perfundimishte po them keshtu njeriu nuk duhet te luaj me ndjenjat e askujte sepse te ne thojne nje fjale KUR TE HUMBIN DHENTT TE HUMBIN MENDE
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-05, 15:21   #6
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-05, 19:12   #7
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
Ah,:"gishta ne goj" - romantika e thate. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-05, 19:46   #8
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
Jo vetem me gishta ne goje Drita e nderuar

te luajshe me ndenjat e te sillesh kokelarte si ndonje Xhingis kan,te u lepihesh femrave apo mashkujve te tjere para syve te dashures apo te dashurit,te nenvlersosh dashurin qe dikush te ka dhuruar,s`do mend se persona te tille jo qe nuk kan fije ndjenje,por mbeten te vdekur ne dashuri pergjithmone.Sic thote Turisti,Gishta ne goje Romantike e thate.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-05, 22:56   #9
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
Jo vetem me gishta ne goje Drita e nderuar

te luajshe me ndenjat e te sillesh kokelarte si ndonje Xhingis kan,te u lepihesh femrave apo mashkujve te tjere para syve te dashures apo te dashurit,te nenvlersosh dashurin qe dikush te ka dhuruar,s`do mend se persona te tille jo qe nuk kan fije ndjenje,por mbeten te vdekur ne dashuri pergjithmone.Sic thote Turisti,Gishta ne goje Romantike e thate.
Romantik e thate e kalbt , :( :( :( ................. :P
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-05, 14:34   #10
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
Jo vetem me gishta ne goje Drita e nderuar

te luajshe me ndenjat e te sillesh kokelarte si ndonje Xhingis kan,te u lepihesh femrave apo mashkujve te tjere para syve te dashures apo te dashurit,te nenvlersosh dashurin qe dikush te ka dhuruar,s`do mend se persona te tille jo qe nuk kan fije ndjenje,por mbeten te vdekur ne dashuri pergjithmone.Sic thote Turisti,Gishta ne goje Romantike e thate.
Pozitive e ban fjala romantika, qe eshte e thate,ajo nuk ka lidhje,hahahahahahahahaha.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-10-05, 18:00   #11
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
-Po e vertete "dr1ta"... ja psh:
E dashura ime qe e qmoja shume (po prape e dua) ka luajtur me ndjenjat e mija, ndihem shume i pikelluar,, perse perse..?!!!
"dr1ta" ...lem vendetakimin qe te takohemi ne Prishtine ne filan ore..
...ajo po jep vete vendin se ku dot takohem e gjitha ne regull..
,,,tashe kur u afrua koha qe te takohemi e mar ne celulare..
....ajo me gjakeftoftesi me thote:
-I dashuri im nuk dot jem fare ne Prishtine tjeter here...!!!!
kjo ka ndodhe sonte...03.10.05

"dr1ta" kjo nuk ka qene veqe nje termin i thjeshte....ajo me premtonte veq me premtonte...nje dite para .. me thoshte mos ta nine i dashuri im me ke mua....

- E ndodhi ajo qe nuk e prisja dhe besoja...
...me zhgenjeu rende luajti me ndjemjat e mia...me sinqeritetin time ndaj asaje zojushkes.....'dr1ta" per momentin ndjej veten ne kollapse....
__________________
USHTARI ATDHEUT
Jetoj e punoj per nji Shqipni te lire etnike
e demokratike, qe populli shqiptar me jetue
zot dhe krenar ne liri e lumtuni, ne
trojet e tona iliro-dardane.
LEKA I. MBRET I SHQIPTAREVE
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-10-05, 23:58   #12
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tomori
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
-Po e vertete "dr1ta"... ja psh:
E dashura ime qe e qmoja shume (po prape e dua) ka luajtur me ndjenjat e mija, ndihem shume i pikelluar,, perse perse..?!!!
"dr1ta" ...lem vendetakimin qe te takohemi ne Prishtine ne filan ore..
...ajo po jep vete vendin se ku dot takohem e gjitha ne regull..
,,,tashe kur u afrua koha qe te takohemi e mar ne celulare..
....ajo me gjakeftoftesi me thote:
-I dashuri im nuk dot jem fare ne Prishtine tjeter here...!!!!
kjo ka ndodhe sonte...03.10.05

"dr1ta" kjo nuk ka qene veqe nje termin i thjeshte....ajo me premtonte veq me premtonte...nje dite para .. me thoshte mos ta nine i dashuri im me ke mua....

- E ndodhi ajo qe nuk e prisja dhe besoja...
...me zhgenjeu rende luajti me ndjemjat e mia...me sinqeritetin time ndaj asaje zojushkes.....'dr1ta" per momentin ndjej veten ne kollapse....

Me vjen keq :(
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-10-05, 00:02   #13
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tomori
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
-Po e vertete "dr1ta"... ja psh:
E dashura ime qe e qmoja shume (po prape e dua) ka luajtur me ndjenjat e mija, ndihem shume i pikelluar,, perse perse..?!!!
"dr1ta" ...lem vendetakimin qe te takohemi ne Prishtine ne filan ore..
...ajo po jep vete vendin se ku dot takohem e gjitha ne regull..
,,,tashe kur u afrua koha qe te takohemi e mar ne celulare..
....ajo me gjakeftoftesi me thote:
-I dashuri im nuk dot jem fare ne Prishtine tjeter here...!!!!
kjo ka ndodhe sonte...03.10.05

"dr1ta" kjo nuk ka qene veqe nje termin i thjeshte....ajo me premtonte veq me premtonte...nje dite para .. me thoshte mos ta nine i dashuri im me ke mua....

- E ndodhi ajo qe nuk e prisja dhe besoja...
...me zhgenjeu rende luajti me ndjemjat e mia...me sinqeritetin time ndaj asaje zojushkes.....'dr1ta" per momentin ndjej veten ne kollapse....
Eh,ne kolaps edhe ke lind,hahahahahahahaahahahahahahaahahahahaahahahaha ahahahahahaahahahahahahaahahaha.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-10-05, 11:33   #14
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tomori
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Luajn me ndjenjat e tjetres/it per nje kohe mendojn/mendojm ashtu me ne fund mbet me gishta ne goj :lol: :P
-Po e vertete "dr1ta"... ja psh:
E dashura ime qe e qmoja shume (po prape e dua) ka luajtur me ndjenjat e mija, ndihem shume i pikelluar,, perse perse..?!!!
"dr1ta" ...lem vendetakimin qe te takohemi ne Prishtine ne filan ore..
...ajo po jep vete vendin se ku dot takohem e gjitha ne regull..
,,,tashe kur u afrua koha qe te takohemi e mar ne celulare..
....ajo me gjakeftoftesi me thote:
-I dashuri im nuk dot jem fare ne Prishtine tjeter here...!!!!
kjo ka ndodhe sonte...03.10.05

"dr1ta" kjo nuk ka qene veqe nje termin i thjeshte....ajo me premtonte veq me premtonte...nje dite para .. me thoshte mos ta nine i dashuri im me ke mua....

- E ndodhi ajo qe nuk e prisja dhe besoja...
...me zhgenjeu rende luajti me ndjemjat e mia...me sinqeritetin time ndaj asaje zojushkes.....'dr1ta" per momentin ndjej veten ne kollapse....
Eh,ne kolaps edhe ke lind,hahahahahahahaahahahahahahaahahahahaahahahaha ahahahahahaahahahahahahaahahaha.
Turisti shoku im..kte ngjarje e kam perjetue ....
..qka te beje te lutem e kam me seriozitet ma te madhe..
...jam konfuz ne vete...kam perjetua Nokaut te pa pritur :cry:
Turisti kalofsh mire...


__________________
USHTARI ATDHEUT
Jetoj e punoj per nji Shqipni te lire etnike
e demokratike, qe populli shqiptar me jetue
zot dhe krenar ne liri e lumtuni, ne
trojet e tona iliro-dardane.
LEKA I. MBRET I SHQIPTAREVE
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.