Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-08-04, 08:29   #1
Again_Mergimtari
 
Anėtarėsuar: 30-08-04
Vendndodhja: Anonim
Postime: 10
Again_Mergimtari e ka pezulluar reputacionin
Gabim Poezi nga Mergimtari.........

LAMTUMIRE

Lamtumire per here te fundit kthe koken edhe nje here
Me kurre s'do te takohemi as ne vjeshte as ne pranvere
Lamtumire kure te me thuash doren fort shtrengoma ti
Mos harro te me shikosh edhe nje here drejte ne sy
Lamtumires po i afrohet ēasti i fundit i se vertetes kisha dashur qe ate moment ti them lamtumire edhe jetes
Kurre se kam menduar kete ēaste te rende e tragjedik
Kurre s'do te kisha besuar se ty te kam armik


Again_Mergimtari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.