Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-09-04, 08:16   #1
lazdranja
 
Anėtarėsuar: 25-08-04
Vendndodhja: ............
Postime: 79
lazdranja e ka pezulluar reputacionin
Gabim qka do te kishit bere????

JU PERSHENDES TE GJITHVE NUK ARRITA TI LEXOJA TE GJITHA ATO SHKRIME TE SHKRUARA NGA JU SESPE KISHTE SHUM DHE NUK E DI NESE DIKUSH ME PARE E KA BERE PO KTE PYTJE QE TANI UN DUA TE BEJ!
QFARE DO TE KISHIT BERE SIKURE JENI I DASHURUARE DHE PASTAJ BIENI NE DASHURI ME NJE NJERI TJETER QFARE DO TE KISHIT THENE TE DASHURIT/ES TEND/E A DO TA KISHIT LENE PER ATE DASHURI TE ZJARRT QE TANI SAPO KE RENE JU PERSHENDES TE GJITH JU QE DO TA LEXONI TUNG TUNG


lazdranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-09-04, 08:54   #2
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: qka do te kishit bere????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdranja
JU PERSHENDES TE GJITHVE NUK ARRITA TI LEXOJA TE GJITHA ATO SHKRIME TE SHKRUARA NGA JU SESPE KISHTE SHUM DHE NUK E DI NESE DIKUSH ME PARE E KA BERE PO KTE PYTJE QE TANI UN DUA TE BEJ!
QFARE DO TE KISHIT BERE SIKURE JENI I DASHURUARE DHE PASTAJ BIENI NE DASHURI ME NJE NJERI TJETER QFARE DO TE KISHIT THENE TE DASHURIT/ES TEND/E A DO TA KISHIT LENE PER ATE DASHURI TE ZJARRT QE TANI SAPO KE RENE JU PERSHENDES TE GJITH JU QE DO TA LEXONI TUNG TUNG
Epo Lazdran shpjegoj pak ma mire rrethanat, psh qfare kualitete ka ajo e meparshmja e qfare kjo e tashmja, duhet me pase arsye te forte psh qe te dashurohesh ne nje tjeter, derisa e ke dikend qe e don. Edhe duhet mu rujte se mujne me kane veq ndjenja momentale edhe mandej e kupton qe e ke dashte personin e meparshem edhe mbetesh pa asnjanen.

pershendetje
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 08:58   #3
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Kur hamendesh mes dy dashurive, perfundon ne mes, si ai gomari filozofik!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 09:21   #4
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Kur hamendesh mes dy dashurive, perfundon ne mes, si ai gomari filozofik!
hahhhaha keshtu qe me mire mi pas tri dashuri, dy mi hup nje te mbetet hihiih
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 09:42   #5
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim Re: !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Kur hamendesh mes dy dashurive, perfundon ne mes, si ai gomari filozofik!
hahhhaha keshtu qe me mire mi pas tri dashuri, dy mi hup nje te mbetet hihiih
Po valla, vec me kusht qe e treta mos me qene narcisoide a!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 10:15   #6
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Kur hamendesh mes dy dashurive, perfundon ne mes, si ai gomari filozofik!
Hahahaha,pershendetje Loloku per pergjegjen e mire,hahahaha.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 11:01   #7
doktoredi
 
Anėtarėsuar: 16-12-03
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 4
doktoredi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kurr sdo e kisha lene dike qe e kisha dasht aq shume,ndoshta me at tjetren kisha shku sa per avanture
__________________
ndoshta do te takohemi ndonjehere......
doktoredi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 11:45   #8
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doktoredi
Kurr sdo e kisha lene dike qe e kisha dasht aq shume,ndoshta me at tjetren kisha shku sa per avanture
Epo shtrohet pyetja qka nese dashurohesh ne ate qe e ke per avanture se :roll:
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 12:01   #9
DannyAus
 
Anėtarėsuar: 18-09-04
Vendndodhja: Australia-Melbourne
Postime: 386
DannyAus e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek DannyAus
Gabim Re: qka do te kishit bere????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdranja
JU PERSHENDES TE GJITHVE NUK ARRITA TI LEXOJA TE GJITHA ATO SHKRIME TE SHKRUARA NGA JU SESPE KISHTE SHUM DHE NUK E DI NESE DIKUSH ME PARE E KA BERE PO KTE PYTJE QE TANI UN DUA TE BEJ!
QFARE DO TE KISHIT BERE SIKURE JENI I DASHURUARE DHE PASTAJ BIENI NE DASHURI ME NJE NJERI TJETER QFARE DO TE KISHIT THENE TE DASHURIT/ES TEND/E A DO TA KISHIT LENE PER ATE DASHURI TE ZJARRT QE TANI SAPO KE RENE JU PERSHENDES TE GJITH JU QE DO TA LEXONI TUNG TUNG
**PYETJE INTERESANTE LAZDRANE PO TE NJEJTEN KOHE E VESHTIR PE NJE PERGJEGJEJE TE SAKT,,
** MVARET NGA SITUATA,, MUA ME KA NDODH TA LE TE DASHUREN PER NJE VAJZ TJETER,, :arrow: :arrow:
****MENDIMI IM ESHTE SE MVARET QFAR MARDHENIE KE ME TE DASHUREN,, :arrow: NESE E KAM TE DASHUREN,, POR GRINDEMI ,,NUK TE RESPEKTON SA DUHET ,, ETJ ETJ... SHANCIN E PAR QE ME VJEN-- QE E TAKOJ NJE VAJZ QE ME DON DHE E DUA,, ME RESPEKTON E RESPEKTOJ,, KEMI MARDHENIE TE MIRA BASHK,, MA MERR MENDJA SE TO TE LIJA TE DASHUREN PER TE,, JO VETEM UNE PO QDO NJERI,,,, PER TA DASHUR DIKEN DUHET TE KET CILESIT E VETA DHE TE PAJTOHENI ME GJERA NE JET, TE JENI TE SE NJEJTES BOT,, TI KUPTONI GJERAT NE MENYRA TE NJEJTA ETJ,, SHPRESOJ SE ISHA I KJART....
JU PERSHENDES 8)
__________________
I am whatever you say I am, if I was it why would I say I am!!!
DannyAus Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 12:07   #10
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doktoredi
Kurr sdo e kisha lene dike qe e kisha dasht aq shume,ndoshta me at tjetren kisha shku sa per avanture
Epo shtrohet pyetja qka nese dashurohesh ne ate qe e ke per avanture
se :roll:
Problemi qendron nese dashurohemi,te person tjeter ne veq i kemi hi avantures!!!! A sesht avantur njerin qe dashuron ta injorojsh e me u dashuru ne tjeter????!!! E ju thuani qka nese dashurohesh ne ata qe e ke per avantur!!!! kjo akt esht i kryer ju veq jeni te dashuruar,,,,ju jeni vet avanturist se ju hini avanturavet
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 17:31   #11
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Te une s'do te ndodhte kurre kjo!
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-04, 16:56   #12
lazdranja
 
Anėtarėsuar: 25-08-04
Vendndodhja: ............
Postime: 79
lazdranja e ka pezulluar reputacionin
Gabim -----

po te kuptoj barbaroza plotesisht pore pytja ishte qka nese dashurohesh qe ta jepni mendimin tuaj ju pershendes te gjithve shum shum dhe ju falenderoj tung
lazdranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-04, 17:44   #13
Ermira
 
Anėtarėsuar: 25-09-04
Vendndodhja: .......
Postime: 144
Ermira e ka pezulluar reputacionin
Gabim tung

tung tung lazdranja


Isha permbajt pak edhe .....s'po dij se besoj se do ti thoja ketij te parit tung edhe u ky nqs..bije ne dashuro te zjarrt ,zjarrt,zjarrt do t'a kisha qetsu veten me i jep koh vetes per me dit a jam metevertet e dashuruar
apo,vetem me ka kap nje dashuri ashtu dhe kalon..!!!byeee
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-04, 17:54   #14
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: -----

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdranja
po te kuptoj barbaroza plotesisht pore pytja ishte qka nese dashurohesh qe ta jepni mendimin tuaj ju pershendes te gjithve shum shum dhe ju falenderoj tung
Lazdranja,po e" nderroj"karakterin tim,por vetem sa per t'u pergjigjur ne pyetjen tende sepse vertete jam kjo qe jam!
Nese do me ndodhte nje gje e tille,do te gjeja menyra tjera ti thoja se kjo pune nuk shkon me, e kurre se kam gjetur nje tjeter dhe po e le per te,sepse eshte shume e veshtire,vetem po ta vesh veten ne pozite te tille qe i dashuri te te linte per tjetren,kjo domethene mjaft!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-04, 10:06   #15
lazdranja
 
Anėtarėsuar: 25-08-04
Vendndodhja: ............
Postime: 79
lazdranja e ka pezulluar reputacionin
Gabim TUNG

MIRE FLMN SIDOQOFT KY T'PAKTEN ISHTE MENDIMI YT !
E VERTET QE DO T'KISHTE QEN SHUM VESHTIRE PO TE NDODHESHE NE AT SITUATE SIQ E CEKE ME LART JO VETEM PER TY PORE PER QDO NJERI ANDAJ PER KTE MENDOJ QE KULLERKA KA TE DREJT DUHET QE TE MOS GUTEMI SEPSE NDOSSHTA SHPREJT GABOJM KESHTU E HUMBIM RASTIN NDOSHTA NUK JE E SIGURT A ER DASHURON ATE NJRI APO JO?
DHE ME SE MIRI DO TE KISHTE QEN TI JAPESH VETES KOH QE TE MENDOSH MIRE SIDOQOFT NJE PERSHENDETJE TE VEQANT PER TY BARBAROZA DHE KULLERKA BAYYY


lazdranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.