Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-10-04, 18:15   #1
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim 12 arsye pse cokollata eshte me e mire se seksi.

1.Mund te hash cokollate ne sy te prinderve pa patur probleme.

2.Asnjeri nuk te merr neper goje se me ke po e ndan ti cokollaten.

3.Njerzit edhe duke qene te te njejtit seks mund te ndajne cokollaten pa ju vene emrat sipas rastit.

4.Fjala besnikeri nuk tremb cokollaten.

5.Cokollata eshte e shijshme edhe kur iken(mbaron)bute ,pa u ndjere.

6.S'ka rendesi c'fare tipi chokollate pelqeni te gjitha jane legale.

7.Ne qofte se do te duhet te paguash per cokollaten nuk eshte shume e shtrenjte.

8.Cokollata ju duket gjithmone terheqse edhe kur nuk je i dehur.

9.Nje cope e madhe cokollate zgjat me shume por edhe nje cope e vogel te kenaq.

10.Mund te hash cokollate ne zyre pa ju ngelur hatri kolegve te tu.

11.Eshte kaq e thjesht te kesh cokollaten sa here qe ta duash.

12. Eshte ne fantazine tuaj jepni arsyet pse cokollata eshte me e mire se seksi.

Nje pershendetje te gjithve

Honesty


__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-10-04, 19:32   #2
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

1.Qokolladen mude ta zevendsosh me nje qokollad tjeter pa u bere xheloze
2.Mund te kesh shume qokollada jo vetem nje
3.Ju mund ta zgjedhni vet masen e qokollodes pa inponim.
4.qokollada nuk ka disponim,cdo gje varet nga ju
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-04, 19:34   #3
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qika_pr
1.Qokolladen mude ta zevendsosh me nje qokollad tjeter pa u bere xheloze
2.Mund te kesh shume qokollada jo vetem nje
3.Ju mund ta zgjedhni vet masen e qokollodes pa inponim.
4.qokollada nuk ka disponim,cdo gje varet nga ju

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kalo bukur "qika-pr"
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-04, 19:35   #4
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Flm Honesty^uk.
:)
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-04, 19:38   #5
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Cokolladat mund ti nderrosh cdo dite

Cokolladat mund ti hash edhe 50 mbrenda nje nate pa e lodh ndergjegjjen se cfar bene
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-04, 19:44   #6
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Te pershendes Honesty dhe pyetjet e tua ( temat ) fantastike.

1) po,sepse prinderit e mi kan vdekur....
2) Jo,por edhe mem marr,i jap letren,a ēokollaten e mbaj.
3) po,edhe me shtaze bile,
4) Jo,ēokollata e ndihmon ne pajtim me besnikrine,
5) Sidomos me leter,
6)Vetem GRATIS,
7)Gratis eshte gjithmone - Gratis,
8)po,por kur jam i dehur,shoh dyfish,
9)Si ēokollat mė- e ėmbėl si dashuri,
10)Po,edhe ner tavoline - ėshtė mė e ėmbėl,
11)Eshte mire dhe lehte nese ke vetesherbim privat,
12) Kombinimi ēokollata + seksi ėshtė mė i mirė se SHERBETI.

Te pershendes. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-04, 12:14   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Veq nje e ka te keqe qokolada,se na i prishe dhembet :? :? :(
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-04, 12:54   #8
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

1. Cokladen mund te hash aso te races se bardh por edhe aso te zez.
2. Cokolad mund te hash edh ene rrug (kurse sex nuk ben ne rrug).
3. Cokolada eshte e embel shum dhe nje e ka cokolada qe nuk ke nevoj te pastrohesh pasiqe te perfundosh se ngreni. haaahahahh
4. Cokoladen mund ta maresh ne cdo vend (ta blesh) .......etj
__________________
Jeto sikur te ishte dita e fundit e jetes tende sot.
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-04, 16:08   #9
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

1. kur te hahet hane cokollate
2. prej femije mundesh me henger,nuk e kemi te ndalume
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-04, 14:05   #10
LennY
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Postime: 70
LennY e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek LennY
Gabim

Babė e bir mund te han te njejten qokollad (sex jo )
qokollad mund te hani kur jeni duke vozitur vetur(sex jo )
qokollad mund te hani kur jeni duke lexuar ,shikuar Tv ...
qokolladen mund me dhen edhe me marr si dhurat prej dikujt

P.S keto dyja kan diqka te perbashkt se te dyjat jan te embla :wink
LennY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-04, 14:16   #11
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Vetem nje arsye e sexit t'i shkrine krejt ēokollatat n'xhep bashke me te gjitha arsyet, e sexi nu i duron teshat as me xhepa as pa xhepa, sepse sexi te shkrine ty, kurse ēokollaten e shkrin ti!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-04, 17:03   #12
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Qokolladen mund ta hani shum njerez pernjeher dhe te keni gjini te ndryshme,
Qokooladen e hane edhe qeni nese keni


__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.