Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-10-04, 08:11   #1
Mrika
 
Anėtarėsuar: 08-10-04
Postime: 2
Mrika e ka pezulluar reputacionin
Gabim Poezi nga mrika...

I hap duar lart ne qiell ai per mua esht si diell,
por e lumtur prap nuk jam at afer nuk e kam...
Zemra ime per at qan, se me duket edhe nje vajz
tjeter ai e dashuron...
Pse or zot nuk me ndihmon, thuaj ti ati djali,
se un pa at nuk mund te jetoj....
E di dashurin nuk mund ta fitoj me zor,
por un mund te per djalin qe e dua te luftoj...
Dhe ne luft gjith njeri do te FITOI!


MRIKA


Mrika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.