Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cili eshte qyteti me i paster,,, me me rregull ne Kosove
Prishtina 22 19.82%
Gjilani 9 8.11%
Peja 8 7.21%
Prizreni 46 41.44%
Gjakova 6 5.41%
Mitrovica 7 6.31%
Ferizaj 6 5.41%
Vushtrria 5 4.50%
Skenderaj 2 1.80%
Votues: 111. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-10-04, 18:54   #1
Sopranos
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: Mother Earth
Postime: 58
Sopranos e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Sopranos
Gabim Cili ėshtė qyteti mė i pastėr (cili ka mė shumė rregull)?

Cili eshte qyteti me i paster,,, me me rregull ne Kosove

Prishtina
Gjilani
Peja
Prizreni
Gjakova
Mitrovica
Ferizaji
vushtrria
skenderaj


__________________
WANNA BE MODERATOR/E
Sopranos Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-10-04, 20:02   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ne Ferizaj,lirisht lyeje buken ne asfalt 8) :P
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 20:07   #3
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nuk e di saktesisht mbasi nuk jetoj atje, po kam ndegjuar se Prizreni ju afrohet qyteteve evropiane(me fjal te hallkit po foli se tybe ne disha)
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 06:04   #4
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
Nuk e di saktesisht mbasi nuk jetoj atje, po kam ndegjuar se Prizreni ju afrohet qyteteve evropiane(me fjal te hallkit po foli se tybe ne disha)
DEA te pershendes,,,, masi ke ndegju qe eshte prizreni,, athere po te tregoj un se Prishtina eshte qyteti me i paster ne Kosove,,, nuk e kam me te ndime por shkoj e vizitoj Kosoven per qdo vit,,, po ashtu ka rregull ........
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 07:00   #5
Sopranos
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: Mother Earth
Postime: 58
Sopranos e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Sopranos
Gabim

JU PERSHENDES ,,

PER PASTERTI ESHTE PRISHTINA NR 1 PO ASHTU PER NGA RREGULLI,,,,

JU PERSHENDES TE GJITHVE,,, DHE JU LUTEM TE JEPNI VOTAT TUAJA
__________________
WANNA BE MODERATOR/E
Sopranos Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 08:50   #6
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kerkah skokit se Prizreni per pasterti e per rregull osht i pari e tani ndoshta vjen Prishtina e qytetet tjera
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 10:59   #7
Motorristi
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: Suedi
Postime: 26
Motorristi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Motorristi
Gabim

Prishtina ma e mira
Motorristi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-04, 19:07   #8
zemergjera
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: norvegji
Postime: 3
zemergjera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek zemergjera
Gabim

Prishtina dhe Prizereni me te miret si per pasterti si per te gjitha
zemergjera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 14:46   #9
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim ola

bravo bre DEA, e ju tjert pse bre nuk pe pranoni qe prizreni osht ma i paster? ktu po shihet qe nuk pe thoni realitetin po vetem po flisni sipas vendit ku jetoni edhe vetem po ėndėrroni. e nese nuk besoni qe prizreni osht ma i pastėr atėhere e kemi edhe KFORIN, OSBE-nė, UNMIK-un e edhe krejt tjert deshmitar. e ju qe that se prishtina osht ma e paster nuk osht e vertet, edhe veq po ju kana juve mu kan qashtu(ishalla edhe bohet) se veq tymi i OBILIQIT te myt ne prishtin e le ma mbeturinat. tani kishe ju kan pru edhe kontinierat per mi nda mbeturiat, po ju apet veq i ofroni aty edhe apet kur te kqysh toka plot mbeturina osht. edhe veq votat kur pi kqyri pe sho qe na shqiptar kurr realitein nuk kemi me than edhe per ni sen qe dihet edhe qe u shpall nga kfori, e le ma per sene tjera qe nuk jan shum te sakta.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 15:14   #10
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: ola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
bravo bre DEA, e ju tjert pse bre nuk pe pranoni qe prizreni osht ma i paster? ktu po shihet qe nuk pe thoni realitetin po vetem po flisni sipas vendit ku jetoni edhe vetem po ėndėrroni. e nese nuk besoni qe prizreni osht ma i pastėr atėhere e kemi edhe KFORIN, OSBE-nė, UNMIK-un e edhe krejt tjert deshmitar. e ju qe that se prishtina osht ma e paster nuk osht e vertet, edhe veq po ju kana juve mu kan qashtu(ishalla edhe bohet) se veq tymi i OBILIQIT te myt ne prishtin e le ma mbeturinat. tani kishe ju kan pru edhe kontinierat per mi nda mbeturiat, po ju apet veq i ofroni aty edhe apet kur te kqysh toka plot mbeturina osht. edhe veq votat kur pi kqyri pe sho qe na shqiptar kurr realitein nuk kemi me than edhe per ni sen qe dihet edhe qe u shpall nga kfori, e le ma per sene tjera qe nuk jan shum te sakta.
haha te pershendes rilinda,, isha ne kosove gjat veres,, dhe nuk ka shetit askush sa kom shetit une kosoven,, per qdo dit rresht per 4 muaj neper ter qytetet ,, dit dhe nat,,, dhe i vetmi qytet qe i pastrojn rruget per qdo nat eshte Prishtina,,,,, eshte fakt te cilin e kam par vet,, eshte e vertet se prej Obiliqit tymi vjen,, por fall rregullave,, njerezve qe e pastrojn Prishtina eshte Nr1... kurse isha ne Prizeren shum here,, tek qendra ne prizren rruga e bllokuar gjithmon,, nuk kishe kah me kalu,, nuk u dike cila eshte rruga per kembesor e cila per vetura...
Pershendetje
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 17:19   #11
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim ola

flm per pershendetje, gjithashtu edhe une te pershendes. e qe kishe than se e vetmja osht prishtina qe ja pastrojn rrugt naten nuk osht e vertet se krejt qytet e kosoves pastrohen, po ne veqanti prishtina e cila ka nevoj ma shum se tjerat. e ne prizren osht fakt qe rruga osht e bllokume sepse osht ne rregullim e siper. e kur te vjen heren tjeter e she ma mir edhe bindesh vet.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-04, 18:18   #12
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: ola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
flm per pershendetje, gjithashtu edhe une te pershendes. e qe kishe than se e vetmja osht prishtina qe ja pastrojn rrugt naten nuk osht e vertet se krejt qytet e kosoves pastrohen, po ne veqanti prishtina e cila ka nevoj ma shum se tjerat. e ne prizren osht fakt qe rruga osht e bllokume sepse osht ne rregullim e siper. e kur te vjen heren tjeter e she ma mir edhe bindesh vet.
Te pershendes edhe nje here Rilinda,, shpresoj se kur te vi heren tjeter do te shoh te gjithe Kosoven,, qytetet e rregulluara si ne perendim,,,, edhe une ate deshir kam,, nuk kam asgje kunder Prizrenit,,, vetem e dhash mendimin tim,,,, ciaoooo
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-04, 18:54   #13
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim ola

ok qdo njeri e ka te drejten e fjales, edhe ti ke mendu ashtu po nuk osht e vertet. edhe dasht ZOTI e kur te vjen heren tjeter ne Kosovė gjen qdo gje ne rregull.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-04, 11:15   #14
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: ola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
ok qdo njeri e ka te drejten e fjales, edhe ti ke mendu ashtu po nuk osht e vertet. edhe dasht ZOTI e kur te vjen heren tjeter ne Kosovė gjen qdo gje ne rregull.
flm Rilinda,, edhe une shpresoj se ashtu do te jet.... te pershendes
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-04, 16:36   #15
A r d i t a
 
Anėtarėsuar: 01-11-04
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 21
A r d i t a
Gabim Re: ola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
flm per pershendetje, gjithashtu edhe une te pershendes. e qe kishe than se e vetmja osht prishtina qe ja pastrojn rrugt naten nuk osht e vertet se krejt qytet e kosoves pastrohen, po ne veqanti prishtina e cila ka nevoj ma shum se tjerat. e ne prizren osht fakt qe rruga osht e bllokume sepse osht ne rregullim e siper. e kur te vjen heren tjeter e she ma mir edhe bindesh vet.
tungi rilinda,, jemi me te mirat per te gjitha,, si per pasterti si per te gjitha,, hahahaha ..
Prishtina qyteti i rinise...... everyone wants a peace of us,,,,,,


A r d i t a Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.