Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Bisedoni nė gjuhėt e huaja
Emri
Fjalėkalimi
Bisedoni nė gjuhėt e huaja Deutsch, English, Franēais ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-11-04, 10:14   #1
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim Sorry ..............

Sorry that I love you, sorry that I care
Sorry that we've taken for granted the love that we share
Sorry for the heartache, sorry for the pain
Sorry for what you gave if I didn't give back the same
Sorry for the waiting, sorry to waste your time
Sorry if I'm not worth it, you don't have to be mine
Sorry for mistaking something that I thought was true
Sorry if you don't understand why I do what I do
Sorry for my feelings if they're not enough
Sorry if we can't work through all this stuff
Sorry if you can't fit me into your life
Sorry if all I do is cause us to fight
Sorry if I'm cramping your style or getting in your way
Sorry if I don't say the things you want me to say
Sorry if I don't measure up to what you want me to be
Sorry if I can't be enough to make you just want me
Sorry for apologizing but I don't know what to do
Sorry if my only dreams consist of me and you.


__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-12-04, 05:36   #2
Sport_Billy
 
Anėtarėsuar: 10-11-04
Vendndodhja: France
Postime: 76
Sport_Billy me shokė shumeSport_Billy me shokė shume
Gabim

Sorry that i dont have the time to please u about this kind of phrases :lol:
Sport_Billy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-12-04, 08:48   #3
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

hu an van den shun!.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-05, 17:07   #4
Kupid
 
Anėtarėsuar: 24-04-05
Postime: 531
Kupid i vlerėsuar jo keq
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sport_Billy
Sorry that i dont have the time to please u about this kind of phrases :lol:
sorry shoki, it's not bad, i kind of like it.


Kupid Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.