Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Letėrsia
Emri
Fjalėkalimi
Letėrsia Letėrsia shqiptare dhe e huaj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-12-04, 11:09   #1
Maxhuni
 
Anėtarėsuar: 25-11-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 1
Maxhuni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Maxhuni
Gabim Si do ta kishte emrin Harry Potter Shqiptar?

Jam duke u munduar me shkruajtjen dhe temen e nji pralle magjike ku si rol kryesor luan nji djalosh 10 vjecar i cili ne Boten Magjike ndermjet te mires dhe te tmertmes kerkon ta shpetoj Boten Shqiptare prej zhdukjes dhe asimilimit.

( Ndoshta me kete pralle ju kujtohet se sa enrda ka shqiptari.)

Si do ta kishte emrin ne Boten tuaj Magjike.
Cdo idee eshte mire ardhese.

Ju Pershendes te gjithve.


__________________
JETO JETEN PER CDO MOMENT, MENYRA E VETME DHE E LIRE TE JETOJSH.!
UNE JETOJ !
Maxhuni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-12-04, 18:37   #2
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

LILI ne kerkim pa mbarim - me tingelloj mua si interesant lidhje me perrallen tende..
te uroj suksese..
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-04, 12:54   #3
KriSTaL
 
Anėtarėsuar: 30-11-04
Vendndodhja: Akoma Ne Planetin Toke !!
Postime: 257
KriSTaL e ka pezulluar reputacionin
Gabim

harry potery , aaaaaaa apo Njeriu i Unazave..apo matrix
__________________
Sa Mė Shumė, Qe Rrij Me Njerez , Aq Mė Shumė Me Pelqejn \" KAFSHĖT\"
KriSTaL Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-05, 14:33   #4
ARVANITI
meditues...
 
Avatari i ARVANITI
 
Anėtarėsuar: 25-12-04
Vendndodhja: **Tiranė**
Postime: 1,149
ARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Harry Potter---Ben MAGJISTARI
__________________
Krejt miqėsisht....nga Arvaniti
ARVANITI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-05, 15:09   #5
zemermiri
 
Anėtarėsuar: 20-12-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 58
zemermiri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ne boten reale ,shpetimtar i shqipetareve do te duhej te ishte nje numer shume i madh psikiatresh ,ndersa ne boten magjike perveq emrit "HOXHE"
nuk me dukert asnje me perkates.


zemermiri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.