Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-12-04, 19:31   #1
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Sjelljet e drejta ne shoqeri.

Mendoj qe esht mir te bisedojm per sjelljet qe duhet mi pas per me ruajtur
apo me fituar nje shoqeri.

Sicili ka perjetu ndarje me shoqeri, apo njoftuar shoqeri te mir,
kam deshir te lexoj mendimet e juaja me shum respekt.
Filloj me ket pyetje, ju mundeni vetem mu pergjegj apo vetem me ber pyetje,
te gjitha jan te mirseardhura.

Ju pershendes te gjithve

Nje sjellje e mir qe ju pelqen me nje shoqe apo shok te mir, te momentit :?:


Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-12-04, 19:39   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mafiozi teme shume bukur kjo.Une me te gjithe,personalisht kam tentuar te sillem mire dhe te krijoj nje shoqeri te shendoshe me shume anetare te forumit.Mund te cek disa emra forumistesh per te cilet kam rrespekt shume te madhe njeret nder te cilet jane Turisti,Murgesha,Genta ,Lazdrani etj.,me te cilet kam biseda shume te sinqerta qofte ne msn apo permes mesazheve ne forum.Per cdo gje qe me intereson dhe kam bindje se ata mund te me ndihmojne,u drejtohem atyre.Kjo eshte nje kenaqesi shume e madhe per mua sepse ndjehem shume mire prane nje shoqerie te tille!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-04, 19:52   #3
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te falenderoj shum per pergjegjjen tende Barbaroza.
Me vjen mir qe ke nje shoqeri te mir dhe te uroj lumturi te fort
me gjith. Kuptoj qe nuk mundemi me qen mir me gjith shoqe, esht gje
normale. Sicili me mendimet dhe deshirat e veta.

Me duket se esht mir te tregoj per te gjith se kam deshir ti njohim pak sekretet e nje shoqerie te mir, sjelljet me cilat arrijm te shoqeria e mir.
Dhe pres me shum mendime per shoqerin qe e kem jasht forumit, me cilet
kem aktivitete dhe vepra se bashku.

Te pershendes Barbaroza
8)
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-04, 20:05   #4
Fata
 
Anėtarėsuar: 21-10-04
Postime: 27
Fata e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Fata Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Fata
Gabim

Shoqeri ne jeten e perditshme kam dhe jam e kenaqur me ate shoqeri.
Ne net skam arrit ende te ze shoqeri dhe mendoj se nje shoqeri e sinqerte ne net nuk mund te gjindet.
__________________
Kush e din pse jam regjistru?????
Fata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-04, 20:12   #5
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fata
Shoqeri ne jeten e perditshme kam dhe jam e kenaqur me ate shoqeri.
Ne net skam arrit ende te ze shoqeri dhe mendoj se nje shoqeri e sinqerte ne net nuk mund te gjindet.

Fata,sa i perket nettit,te garantoj une se mund te zesh shoqeri te mire.Une flas nga pervoja!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-04, 21:26   #6
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fata
Shoqeri ne jeten e perditshme kam dhe jam e kenaqur me ate shoqeri.
Ne net skam arrit ende te ze shoqeri dhe mendoj se nje shoqeri e sinqerte ne net nuk mund te gjindet.

Fata,sa i perket nettit,te garantoj une se mund te zesh shoqeri te mire.Une flas nga pervoja!
DAKORTE JAME ME BARBAROZEN, QE METE VERTET MUNDESH, DHE KAM RASTE SHUME QE KAM ZBULU SHOQERI TE SINQERET NEPER MES NETIT... KETE PO E THEM JO VETEM PERE PERKRAHJE TE BARBAROZES, POR ME PROVOJEN TIME SEPSE AI QE ESHTE I SJELLESHUM ESHTE SI NE NET, POR EDHE NE REALTETE... NE KETE SHKRIME SHFRYTEZOJE RASTIN TE PERSHENDES EDHE, MAFIOZIN SI AUTORE TEMES SE HAPURE.
__________________
Njč fjal čshtč shumč, njčqind janč pak.....!
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-04, 21:36   #7
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga livoreka bicio
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fata
Shoqeri ne jeten e perditshme kam dhe jam e kenaqur me ate shoqeri.
Ne net skam arrit ende te ze shoqeri dhe mendoj se nje shoqeri e sinqerte ne net nuk mund te gjindet.

Fata,sa i perket nettit,te garantoj une se mund te zesh shoqeri te mire.Une flas nga pervoja!
DAKORTE JAME ME BARBAROZEN, QE METE VERTET MUNDESH, DHE KAM RASTE SHUME QE KAM ZBULU SHOQERI TE SINQERET NEPER MES NETIT... KETE PO E THEM JO VETEM PERE PERKRAHJE TE BARBAROZES, POR ME PROVOJEN TIME SEPSE AI QE ESHTE I SJELLESHUM ESHTE SI NE NET, POR EDHE NE REALTETE... NE KETE SHKRIME SHFRYTEZOJE RASTIN TE PERSHENDES EDHE, MAFIOZIN SI AUTORE TEMES SE HAPURE.
Me vjen mir qe mendojm njejt per ket tem livoreka bicio. Jam dakord
plotesisht ne fjalet e tua.
Un te falenderoj per shkrimin tend shoki.
Te pershendes
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-04, 22:31   #8
Ylberi_be
 
Anėtarėsuar: 09-09-04
Vendndodhja: Ch-vd
Postime: 238
Ylberi_be e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ylberi_be
Gabim

Mafioz pershendetje
E paskeni hapur nje tem shum te mir qenka nder me te mirat dhe me te nevojshmet qe e kam pa deri me tash ne ket forum edhe e di se ka shum njerz te mir ketu dhe te sjellshum te dishum po aftsit e tyre disa i shfrytzojn ne interesa private,e di se je antar i ri dhe shum po ta kam lakmi .
Me duket se jam pak para teje ketu por kurr nuk munda as nje tem te pakten ta hapi ashtu une si e mendoj pa interes dhe padallim por vetem me nje qellim qe te gjith te i lan fjalet dhe ti rroken ideve punes me vullnet pernje bashkpunim bashkmendim per interesat e shoqris se popullit ton sidomos ne qe jemi jash atdheut se te gjith presin diqka nga ne e me se shumti populli.
sa i perket shoqris ne net kam shum dhe esht interesant te diskutosh me nje djal apo vajz nga shteti ne shten apo nga nje largsi te komunikosh dhe neser ta takosh me te vertet esht mrekulli .por disa kan edhe arsye pse se gjejn shoqeri ashtu siq jan vet disa njerz esht veshtir ti kuptosh dhe ti besosh me nje koh te shkurt. selavi komsa bonsuare
Ylberi_be Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-04, 23:05   #9
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ylberi_be me prekin shum fjalet e tua, ketu e shoh shum mir se qfar djal
i sjellshem je ti, se me heret nuk kem pas raste te nderrojm bisedad.
Me vjen mir siq spjegon ne ket tem per shoqerin e netit qe mund te takohen
sy me sy, dhe qe te pelqen aq shum. Ashtu jam edhe un per ket.

Un e falenderoj internetin qe e bashkon popullin shqiptar, se ne jem ne gjith
shtetet, e pa net njohem nje shoqerie te regjionit dhe ndalet aty.
Normal qe nuk kem bes te fort ne net, por esht ashtu edhe ne jeten e perditshme.

Me vjen mir qe te njoftoj me mir shoki Ylberi_be
Emri yt me mbet ne kok me keto shkrime.
Pershendetje te perzemerta
Me respekt
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-12-04, 12:07   #10
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mafiozi_ po me befason ti me temen qe paske shtjelle,bravo!Si zakonisht ne qe gjendemi jasht vendlindjes jemi pak me te ndjeshem sa i perket shoqerise,neve na mungon rrethi familjar e sheume te tjera,por falenderu Net-it Shqiptar na eshte mundesu komunikimi i shpejt me mbare boten,prandaj shoqerija virtuale asht nji zavendesim shume adekuat i shoqerise se perditshmerise.
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-12-04, 19:55   #11
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te falenderoj halla e madhe e sidomos per fjalet e tua shum me vend.
Me vjen mir kur fol per Neti-in, qe i ndihmon shum popullit shqiptar,
jem nje popull qe gjindemi ne shum shtete te botes.

Un jam i gezuar qe kam biseda me popullin shqipqtar qe jetojn ne
shum shtete, kem biseda interesante dhe te nevojshme per ne,
popullin shqiptar. Per te ruajtur kulturen, gjuhen, tradicionet dhe shum
gjera me vler te fort per te ardhmen.
Jam i kenaqur te lexoj shkrimet e tua halla e madhe, ndoshta nuk e kem
perher te njejtin mendim, por jam i bindur qe e din, qe nuk kem nevoj me
pas te njejtin mendim per te mirkuptuar njeri tjetrin.

Pershendetje te perzemerta halla e madhe

PS: Bisedojm se bashku per qdo tem qe deshiron shoqe, pres me qef te madh
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-12-04, 22:10   #12
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mafiozi_Edhe per mua ashte knaqesi kur lexoje mendimet tua!Mos mendo qe mendoje diqka kunder teje,...jooo..e kunderta,me vjen mire kur hasi pak ne konfrontacione te vogla,per ate jemi ketu,edhe pse kemi mendime te kunderta me ne fund po e gjejme mesin,nuk ka kurrfare problemi per keso komunikime jame gjithmone e gatshme....me duket se jemi nji shoqeri qe qajme hallet jasht vendlindjes ashte shume mire apo???Caste te mira....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-12-04, 22:48   #13
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
Mafiozi_Edhe per mua ashte knaqesi kur lexoje mendimet tua!Mos mendo qe mendoje diqka kunder teje,...jooo..e kunderta,me vjen mire kur hasi pak ne konfrontacione te vogla,per ate jemi ketu,edhe pse kemi mendime te kunderta me ne fund po e gjejme mesin,nuk ka kurrfare problemi per keso komunikime jame gjithmone e gatshme....me duket se jemi nji shoqeri qe qajme hallet jasht vendlindjes ashte shume mire apo???Caste te mira....
Ashtu esht halla e madhe, me preke ne zemer me fjalet e tua.
Nuk di qka te them tjeter perveq qe te shpresoj qdo te mir qe deshiron.
Me jep kurajo ende me shum per biseda te tilla.

Te uroj nje mbremje dhe jav te bukur.
Pershendetje 8)
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-12-04, 13:14   #14
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Sjellja e drejt ne shoqeri : Vemendje, respekt,durrim,mirekuptim edhe normal dormal duhet pak a shum te kemi ineteres/hoby te perbashket . :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-12-04, 16:50   #15
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mafiozi! Qe me hallen sa mire asht kur e vlesojme shoqerine tone virtuale,por po me bjen ne sy edhe ma shume sote Barbaroza me kostumin e ri!!Sa i paska hije :!: e tash me duket edhe me shume simpatike,me te vertete asht nji Shote Galice :!: :!:


halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.