Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-01-05, 01:10   #1
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim Arbėri

Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-01-05, 01:32   #2
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arbėri
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pasi qe po pritojne femrat mu zgjue,une po te pershendes ne emer te tyre dhe ne emrin e TURISTIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 01:41   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Arbėri mirė se na erdhe.
Femrat nė kėtė forum punojnė ditėn e natėn flejnė.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 01:52   #4
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arbėri
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pasi qe po pritojne femrat mu zgjue,une po te pershendes ne emer te tyre dhe ne emrin e TURISTIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha.

Turisti, flm. per pershendetje, tuajat po mendoj, ndersa te femrave, heheheh, do ti pranoj vetem nga atooooooooo :)
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 01:54   #5
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Arbėri mirė se na erdhe.
Femrat nė kėtė forum punojnė ditėn e natėn flejnė.

Murgeshe, mire se ju gjeta :lol: :)

Sa keq po me vie qe tek JU, femrat nuk po punojkan edhe naten :cry: :( :x

A e kan me nderrime apo? :)
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 01:55   #6
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi

Ani.Pergatiti 10 vjet PRITJE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 03:07   #7
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Arbėriiiiiiii , falmnderit. Po ashtu edhe ti ke pėrshėndjete tė veqanta nga femrat.

Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 14:35   #8
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi

Heheheh, jooooooo bre Turisti, 10 vjet, haahahahahahahaaaaaaaaaaa

Nje po ta theme: Pas nje muaji e shef se qka ben Arberi, kete mos e harro a? :) :lol: :P
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 14:39   #9
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Arbėriiiiiiii , falmnderit. Po ashtu edhe ti ke pėrshėndjete tė veqanta nga femrat.

Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!


Oj Shejtonka, te falenderoj SHUME per pershendetje per ato pershendetje te veqanta :lol: :)

Te tilla, e te perziera me speciale i kie edhe ti prej Arbėrit :lol: :) e nje pjese te tyre, sepse te kam dergua me shumice, jepjau edhe femrave te tjera :lol: :P

Edhe ti ia kalofsh si eshte me mire :)

Ciaooooooo nga Arbėri
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 14:46   #10
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Arberi pershendetje te sinqerta nga Lazdrani.Mire se vini ne forumin me te dashure Shqiptare Dardania
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 16:17   #11
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Arberi pershendetje te sinqerta nga Lazdrani.Mire se vini ne forumin me te dashure Shqiptare Dardania

Edhe une te pershendes Lazdrani, dhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :)

Per forumin, e kame verejt se eshte me i miri, bile bile me njerezit me te mire te te gjitha trojeve Shqiptare :lol: :)
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 16:35   #12
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Tė pershendes Arbėri,

Mir se vjen ne forumin Dardania, te shpresoj momente te lumtur ne mesin ton,
me femra siq me mashkuj :lol: :D

Kaloh mir.
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 16:45   #13
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mafiozi
Tė pershendes Arbėri,

Mir se vjen ne forumin Dardania, te shpresoj momente te lumtur ne mesin ton,
me femra siq me mashkuj :lol: :D

Kaloh mir.

Edhe une te pershendes Mafiozi :)

Edhe me mire ju gjetesha JU te gjitheve, e besoj se do te keme momente te bukura me ju dhe ne mesin Tuaj :lol: :P me mashkuj e sidomos me femera, heheheh :P :lol:

Edhe ti kalofsh si eshte me mire, i nderuar :lol:
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 16:52   #14
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arbėri
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mafiozi
Tė pershendes Arbėri,

Mir se vjen ne forumin Dardania, te shpresoj momente te lumtur ne mesin ton,
me femra siq me mashkuj :lol: :D

Kaloh mir.

Edhe une te pershendes Mafiozi :)

Edhe me mire ju gjetesha JU te gjitheve, e besoj se do te keme momente te bukura me ju dhe ne mesin Tuaj :lol: :P me mashkuj e sidomos me femera, heheheh :P :lol:

Edhe ti kalofsh si eshte me mire, i nderuar :lol:

Faleminderit Arbėri.

:P :P :P
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-05, 17:48   #15
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mafiozi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arbėri
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mafiozi
Tė pershendes Arbėri,

Mir se vjen ne forumin Dardania, te shpresoj momente te lumtur ne mesin ton,
me femra siq me mashkuj :lol: :D

Kaloh mir.

Edhe une te pershendes Mafiozi :)

Edhe me mire ju gjetesha JU te gjitheve, e besoj se do te keme momente te bukura me ju dhe ne mesin Tuaj :lol: :P me mashkuj e sidomos me femera, heheheh :P :lol:

Edhe ti kalofsh si eshte me mire, i nderuar :lol:

Faleminderit Arbėri.

:P :P :P

Te lutem, Mafiozi :lol: :)


Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.